Kategoriler
Sonuçları Filtrele
Marka
Elite (4)
Rs (1)
Marina (1)
Fiyat Aralığı
0 TL - 25 TL (1)
25 TL - 50 TL (1)
50 TL - 100 TL (3)
100 TL - 250 TL (1)
Ürün Yorum Puanı

Askı Filtreler

"Hepsiburada.com kalitesiyle satın alacağınız askı filtreler ile akvaryumlarınızın temizliği ve su canlıları için sağlıklı ortamlar yaratın. Ürünleri detaylı şekilde inceleme imkanı ve fiyat karşılaştırması yaparak, sizin için en uygun olan askı filtrelerini temin edebilirsiniz.

Filtre, akvaryumlar için olmazsa olmaz ekipmanlar arasında yer alır. Kapalı ekolojik sistemler, yani akvaryumların, birçok açıdan temizlik görevini yapıyorlar. Askı filtreleri ise bu işleri kullanıcıya kolaylık imkanı sağlayarak yapıyor.

Askı Filtrelerini, akvaryumla ilgili tüm ürünlerin olduğu Pet Shop > Balık kategorisinde bulabilirsiniz. Ayrıca hepsiburada.com ayrıcalıklı dünyasında; filtrelerde kolay ödeme imkanları, ürün çeşitliliği ve emsalsiz fiyat indirimleri ile keyifli alışverişin tadını çıkarın. Üstelik 50 lira ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeden, askı filtrenizi zahmetsizce temin edebilir, kapınıza kadar gelen kargo hizmetiyle taşıma derdinden kurtulabilirsiniz.

Askı filtreler, farklı debi özellikleri ile sunuluyor. Akvaryumlarınızın hacmine göre dilediğiniz debi özelliğindeki filtre çeşidi, kategori içerisinde bulunuyor. Akvaryumunuzun özelliklerini biliyorsanız hepsiburada.com'dan onlarca filtre çeşidi içerisinden istediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Farkı marka ve modellerle sunulan askı filtreler, su canlısı severlerin akvaryumlarını temiz görünümüne kavuşturmaya olanak sağlıyor. Listelenen ürünler içerisinde; ürün özellikleri, kullanım talimatları, fiyat ve ödeme imkanlarını görebilir, sizin için uygun askı filtreyi seçtikten sonra, bir üst kategoride askı filtrelerin bakımlarına dair temizlik ve onarım ürünlerini bulabilirsiniz.

"

Askı Filtreler kategorisinde 6 adet ürün bulunmuştur.
  • Dia 502 Askı Filtre 580 L/H
20,90 TL
KDV DAHİL
30,90 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%32
prev next
  • Hagen Elite Askı Filtre 90
167,90 TL
KDV DAHİL
175,90 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%5
prev next
  • Hagen Elite Askı Filtre 35
64,90 TL
KDV DAHİL
128,90 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%50
prev next
  • Hagen Elite Askı Filtre 20
95,90 TL
KDV DAHİL
100,90 TL
KDV DAHİL
1 yorum
İndirim
İndirim
%5
prev next
  • Hagen Elite Askı Filtre 10
69,90 TL
KDV DAHİL
73,90 TL
KDV DAHİL
2 yorum
İndirim
İndirim
%5
prev next
  • Rs Askı Filtre Büyük
  • Rs Askı Filtre Büyük
33,90 TL
KDV DAHİL
13 yorum
prev next
Toplam 6 ürün bulundu. 1.sayfa görüntüleniyor.
En çok satanlar