Din Bilim İnsan

Fiyat
14,00 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
11,20 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
2,80 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : ERDOĞAN DÖKMEN Baskı Yılı : 2012   Yayın Evi : OZAN YAYINCILIK  Sayfa : 200

Din ve bilim. Her ikisi de Tanrıyı yaşadığımız evreni ve evrene dair sırları açıklamaya çalışıyor.
İnsan beyni olmasaydı din de felsefe de bilim de ortaya çıkmazdı. Evrenin sonsuzluğu düşünüldüğünde evrene evrenin sahibine ve evrende yaşayan insanoğluna dair gizemlerin tam olarak çözülemeyeceği in sana ve onun yaratıcısına iliş kin sırlara dair bilgilerin sınırlı kalacağı açıktır.
İnsanlık bu sonsuzluğun içinde aklının sınırlarının yettiği kadarıyla evrenin insanın ve tanrının sırlarını çözmeye çalıştı. Ancak her sırrın nihai çözümünün sonunda “neden” şeklinde ortaya çıkan bir soruyla karşı karşıya kaldı.
Bu kitabın yazarına göre bu nihai sorunun yanıtı şöyle “Doğanın kanunu bu tanrısal irade bunu böyle isti yor.”


Ürün Özellikleri :
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KOZAN143905
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?