Dünya Halk Ve Demokrasi Şiirleri - Iıı

Fiyat
15,99 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
12,80 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
3,20 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : A. Kadir Baskı Yılı : 01.01.1980   Yayın Evi : EVRENSEL BASIM YAYIM  Sayfa : 492

Bulgaristan Hristo Botev, Peyo Yavarov, Arseni Yovev, Hristo Yasenov, Vasil Karagozov, Geo Milev, Sergey Rumyançev, Georgi Şeytanev, Hristo Smirnenski, Nikolay Hrelkov, L. Marinov Lamar, Blenika (Penke Deneva-Zeneva), Hristo Radevski, Nikolay Furnaciyev, Todor Karmançiyev, Angel Todorov, Mladen Isaev, Nikolay Vaptsarov, Hristo Kozlev, Hristo İvanov Karpaçev, İvan Burin, Nikolay Staykov, Kiril Nikolov Macarov, İvan Stayanov Topolov, Anton Nikolay Popov, Vesselin Andreev, Vesselin Hançev, Aleksandır Gerov, Zvetan Spasov, İvan Nedkov Niivyanin, Vladimir Golev, Georgi Svejin, Blaga Dimitrova, Bojidar Bojilov, David Ovadiya, Radoy Ralin, tonko Staevski, Georgi Cagarov, Liana Daskalova, Stanka Pençeva, Penyu Penev, Peter Kaangov, Nikolay Nristozov, Pırvan, Stefanov, Slav H. Karaslavov, Andrey Germanov, Evtim Evtimov, Pavel Matev, Lübomir Levçev, Vladimir Başev, Damyan Damyanov, Liçezar Elenkov, Matey Şopkin
Romanya Cezar Bolliac, Dimitrie Bolinteneanu, Mihail Eminescu, Georgi Coşbuc, Dimitri Neculuta, George Bacovia, Octavian Goga, Aron Cotruş, Lucian Blaga, Zaharia Stancu, Marcel Breslaşu, Mihai Beniuç, Cicerone Theodorescu, Virgil Teodorescu, Dimitri Corbea, Miron Radu Parashivescu, Eugen Jebeleanu, Maria Banuş, Ion Banuta, Geo Dumitrescu, Nina Cassian, Vasile Nicolescu, Tiberiu Utan, Nichita Stanescu, Nicolae Labiş, Marin Sorescu, İlie Constantin, İoan Alexandru, Ana Bladina
Arnavutluk Migjeni, Fatoş Arapi, Drittero Agolli, İsmail Kadare
''İçinde yaşadığımız dünyayı nasıl görüyoruz? Bize gösterildiği gibi mi, yoksa gerçek yüzüyle mi? Elbet emeğin, emekçinin yoğurduğu bir maya var ve bu belirliyor dünyanın gerçek yüzünü. Her alanda olduğu gibi sanatta da bu böyle. Şiir, sanatın en köklü dalı olarak, bu yüzün ortaya çıkmasında, görülür kılınmasında önemli bir yer tutuyor.
A. Kadir''in büyük bir emekle, titiz bir çalışmayla başlattığı Dünya Halk ve Demokrasi Şiirleri antolojisi, işte bu işlevi yansıtan ürünlerden. Onu okuduğumuzda, şiirin yalnız belli başlı ozanlarla değil, bütün kara parçalarını çağlar boyunca kapsayan ana damarlarıyla buluşuyoruz.
Antolojinin her cildi, biraz daha belirlilik kazanan bir yüzü çıkarıyor karşımıza. Mayasında emeğin, emekçinin yer aldığı bir dünyanın gerçek yüzünü.''
Kemal Özer


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KEVREN34743
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer A. Kadir kitapları
En Çok Satılan Dünya Edebiyatı Listesi
KDV Dahil