Dünya Halk Ve Demokrasi Şiirleri - Iıı

Fiyat
15,99 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
12,80 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
3,20 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : A. Kadir Baskı Yılı : 01.01.1980   Yayın Evi : EVRENSEL BASIM YAYIM  Sayfa : 492

Bulgaristan Hristo Botev, Peyo Yavarov, Arseni Yovev, Hristo Yasenov, Vasil Karagozov, Geo Milev, Sergey Rumyançev, Georgi Şeytanev, Hristo Smirnenski, Nikolay Hrelkov, L. Marinov Lamar, Blenika (Penke Deneva-Zeneva), Hristo Radevski, Nikolay Furnaciyev, Todor Karmançiyev, Angel Todorov, Mladen Isaev, Nikolay Vaptsarov, Hristo Kozlev, Hristo İvanov Karpaçev, İvan Burin, Nikolay Staykov, Kiril Nikolov Macarov, İvan Stayanov Topolov, Anton Nikolay Popov, Vesselin Andreev, Vesselin Hançev, Aleksandır Gerov, Zvetan Spasov, İvan Nedkov Niivyanin, Vladimir Golev, Georgi Svejin, Blaga Dimitrova, Bojidar Bojilov, David Ovadiya, Radoy Ralin, tonko Staevski, Georgi Cagarov, Liana Daskalova, Stanka Pençeva, Penyu Penev, Peter Kaangov, Nikolay Nristozov, Pırvan, Stefanov, Slav H. Karaslavov, Andrey Germanov, Evtim Evtimov, Pavel Matev, Lübomir Levçev, Vladimir Başev, Damyan Damyanov, Liçezar Elenkov, Matey Şopkin
Romanya Cezar Bolliac, Dimitrie Bolinteneanu, Mihail Eminescu, Georgi Coşbuc, Dimitri Neculuta, George Bacovia, Octavian Goga, Aron Cotruş, Lucian Blaga, Zaharia Stancu, Marcel Breslaşu, Mihai Beniuç, Cicerone Theodorescu, Virgil Teodorescu, Dimitri Corbea, Miron Radu Parashivescu, Eugen Jebeleanu, Maria Banuş, Ion Banuta, Geo Dumitrescu, Nina Cassian, Vasile Nicolescu, Tiberiu Utan, Nichita Stanescu, Nicolae Labiş, Marin Sorescu, İlie Constantin, İoan Alexandru, Ana Bladina
Arnavutluk Migjeni, Fatoş Arapi, Drittero Agolli, İsmail Kadare
''İçinde yaşadığımız dünyayı nasıl görüyoruz? Bize gösterildiği gibi mi, yoksa gerçek yüzüyle mi? Elbet emeğin, emekçinin yoğurduğu bir maya var ve bu belirliyor dünyanın gerçek yüzünü. Her alanda olduğu gibi sanatta da bu böyle. Şiir, sanatın en köklü dalı olarak, bu yüzün ortaya çıkmasında, görülür kılınmasında önemli bir yer tutuyor.
A. Kadir''in büyük bir emekle, titiz bir çalışmayla başlattığı Dünya Halk ve Demokrasi Şiirleri antolojisi, işte bu işlevi yansıtan ürünlerden. Onu okuduğumuzda, şiirin yalnız belli başlı ozanlarla değil, bütün kara parçalarını çağlar boyunca kapsayan ana damarlarıyla buluşuyoruz.
Antolojinin her cildi, biraz daha belirlilik kazanan bir yüzü çıkarıyor karşımıza. Mayasında emeğin, emekçinin yer aldığı bir dünyanın gerçek yüzünü.''
Kemal Özer


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KEVREN34743
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer A. Kadir kitapları
En Çok Satılan Dünya Edebiyatı Listesi
KDV Dahil