Tüm Markalar

Duru Perfume Duş Jeli 250Ml Gül

Fiyat
7,30 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
4,50 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%38
|
2,81 TL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
7 7
En değerli çiçeklerden biri olan gül, tutku yaratan kokusu ile Duru Perfume Duş Jeli’nde hayat buluyor. Doğal Gül özünden gelen benzersiz koku, duş anında uçsuz bucaksız gül bahçesinde hissettirirken, kalıcı parfüm etkisi, günün her anında bu keyfin devamını sağlıyor.


Ürün Özellikleri :
Garanti Süresi (Ay)
24
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
SGDIL502948
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?