Eşref Paşalı

Fiyat
:
4,99 TL KDV DAHİL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Müteahhit Ali Bey’in sebebi ziyareti, evlere gelen tebligatla ortaya çıkar; “Fabrika kurmak “.Eşref paşalı Kudret’in hayali fabrikada çalışmak, Eşrefpaşalı Kudret’in hayali ise mahalleyi bu düşten uyandırmaktı…


Ürün Özellikleri :
Format
VCD
Ses
Türkçe
Video
4:3 Full Screen
Süre
85 Dk.
İzleme Grubu
PG, Değerlendirilmiş ve Sakıncalı Bulunmamış
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
VCDGALA418
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Yılmaz Güney filmleri
Diğer Erdoğan Tokatlı filmleri
En Çok Satılan Eski Türk Sinema Filmleri Listesi
KDV Dahil