Gerçek Sır

Fiyat
9,51 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
7,61 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
1,90 TL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
7 7
Yazar : Cengiz Erşahin Baskı Yılı : 2009   Yayın Evi : TUTKU YAYINEVİ  Sayfa : 270

Siz onun için hazırsanız, o da sizin için hazırdır.
Kitabın birinci ve ikinci bölümlerini okuyun. Eğer hala umutlarınıza kavuşmayıp yaşamdan zevk almak için yepyeni bir güç ve istek kazanmadığınızı düşünüyorsanız, bu kitabı bir köşeye fırlatın gitsin. Çünkü bundan sonra da işinize yaramayacaktır.


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KTUTKU04
Mağazaya Eklenme
0
İşaretler
Kaan ÖNDER (32), /Samsun/Türkiye
İlginç bir yorum gelecek benden. Yayınlanacak mı bilmem... İşaretlere inanır mısınız bilmiyorum, ancak bu kitap bana bir işaret gibi geldi. Anlatmak istiyorum. Bundan yıllar önce Ankarada okuyan bir kız arkadşaımv ardı ve sık sık yanına gider beraber dönerdik. Bir gün yolda molada bu kitabın adını verdi bana, "okudum ve hayatımda çok şey değişti" dedi. Pek dikkate almadım. Aradan yıllar geçtiğinde 19 Mayıs 2010 günü aynı güzergahda giderken, aynı tesisde mola verdim. Markette dolaşırken bir kitap gördüm, kafesin içindeki hayat... Arkasını okurken o günki psikolojimi anlattı sanki bana ve kitabı aldım. Kitaplara bakarken yazarın Gerçek SIR isimli kitabını da gördüm ve yıllar öncesine gititm bir anda. Oradaki tüm kitaplarını aldım. Okumaya SIRla başladım. 3 Gündür okuyorum 80 sayfa gelebildim. Notlar alıyorum bazen doğru veya yanlış. Bu kitap benim psikolojim için yazılmamış ancak bu bir SIR ben sanki içinde bulunduğum durummuş gibi okuyorum ve kendime uyarlıyorum. Şu anda o günki psikolojimden uzak ve daha iyi hissediyorum kendimi. Tavsiye ediyorum arkadaşlar, gerçektende güzel ve faydalı bir kitap. Hedeflerimi artırdı. Aylar önce aldığım ve okumadığım kitapalrı okuma, çalışmak için aldığım ingilizce setlerine çalışmaya başlamak için bir güç geldi sanki içime. İşimde de daha huzurluyum, eskiden kızdığım şeylere ve durumlara daha ağır yaklaşıyorum... Bu böyle uzar gider bence okuyun.
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Cengiz Erşahin kitapları