Gigaset A120 Dect Telefon Siyah

Fiyat
:
57,90 TL KDV DAHİL
24

SÜPER HIZLI GÖNDERİ

SİPARİŞİNİZ 24 SAATTE KARGODA

Renk

 

Gigaset A120

Pratik bir seçim

Hassas basınç noktaları ile kullanıcı dostu tuşlar

Plug & Play: el cihazı ile baz ön kayıtlı

Aydınlatmalı, grafiksel ekran

Uzun konuşma / bekleme süresi 18/200 saate kadar

50 Adet Rehber Hafıza

25 Adet Cevapsız listesi ve geri arama

Son 10 numaranın yeniden arama

Tarihi ve çağrı süresi artı bir alarm işlevi göstergesi

Caller ID 2

Artı hiçbir radyasyon ile ECO Mode 1

 Kolay tak çalıştır kurulumu ve uzun süreli görüşmeler için güvenilir telefon

Kablosuz iletişime şimdi geçin- Gigaset A120 kolay kurulum için tak çalıştır bir telefondur. Bu güvenilir telefon uygun fiyat karşılığında temel görüşme özelliklerini sunuyor. 17 saate kadar görüşme süresi ve 200 saate kadar bekleme süresi ile ne kadar ne zaman isterseniz konuşun. 50 metreye kadar iç mekan ve 300 metreye kadar dış mekan iletişim kapasitesiyle Gigaset A120 ile konuşurken istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Radyasyon yaymayan ECO Mode Plus1 sayesinde el cihazı bekleme konumundayken Gigaset A120 iletim gücünü sıfıra indirir. Temel özellikler ile güvenilir telefon Gigaset A120 uygun fiyat arayanlar için en iyi seçim.


Konuşma özgürlüğü: uzun süren görüşmeler ve geniş kapsama alanı
Gigaset A120 ile, kablosuz telefonunuzun pil ömrünü hiç düşünmeyin. 17 saate kadar konuşma süresi sayesinde görüşmeleriniz istediğiniz kadar sürebilir ve 200 saate kadar bekle süresi ile sürekli şarj etmeden de telefonunuz her an kullanıma hazır. Kablosuz iletişimin keyfini sürün – Gigaset A120 50 metreye kadar iç mekan ve 300 metreye kadar dış mekan kapsama alanına sahip. Üstelik A120 baz istasyonun 4 el cihazı ile beraber kullanabilirsiniz.


Kolayca çağrı yapma ve alma
Gigaset A120 kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmış ışıklı siyah beyaz bir ekrana sahiptir. Basit 12 nümerik ve 90 fonksiyon tuşları zahmetsiz kullanımı garanti eder. Arayanı gösterme  ve 25 kişilik tarih ve zaman kayıtlı cevapsız çağrı listesi ile Gigaset A120 çok güvenilir bir telefon.

Önemli kontaklarınız parmaklarınızın ucunda
Favori kontaklarınız ile ışık hızında görüşün – Gigaset A120’ın dahili rehberine 40 kişiyi kaydedebilirsiniz. Kullanıcı dostu menü kayıtları kolayca eklemenize, düzenlemenize ve silmenize olanak verir. Geçmiş konuşmalarınıza hemen devam edin – Gigaset A120 ile son 10 numarayı tekrar arayabilirsiniz.

Tak-Çalıştır
Artık yeni kablosuz telefonunuzu kurarken deneme yanılma yapmaya, canınızı sıkmaya gerek yok. Gigaset A120’ın tak çalıştır özelliği sayesinde sadece telefonu kutudan çıkartın, kablolarını takın ve üstün Gigaset teknolojisiyle konuşmanın keyfin çıkartın.

ECO DECT

ECO DECT nedir?
ECO DECT, DECT telefonların elektrik tüketimini ve iletişim gücünü azaltan bir teknolojidir.

ECO DECT özelliğinin sağladığı yararlar

· %60'a varan enerji tasarrufu
Standart kablosuz telefonlarımız ile karşılaştırıldığında

· El cihazı baz istasyonu üzerindeyken sıfıra kadar düşen iletişim gücü
Tek el cihazı kayıtlı olduğunda

· ECO-Mode
ECO DECT özelliğine sahip modellerde ECO Mode ile birden fazla el cihazı tanımlı olduğunda bile iletişim sinyallerini %80'e varan oranda düşürebilirsiniz (ECO Mode özelliğinin aktif olmadığı durumlar ve standart kablosuz modeller ile karşılaştırıldığında)

· ECO Mode Plus
ECO Mode Plus özelliği telefon bekleme modundayken iletişim sinyallerini sıfırlar. DECT iletişim sinyalleri ECO Mode Plus özellğini destekleyen tüm tanımlı el cihazlarında kapatılır.

· El cihazı ve baz istasyonu arasındaki uzaklığa bağlı olarak değişen iletişim sinyal gücü
Baz istasyonundan uzaklığa bağlıdır


ECO DECT ile ne kadar enerji tasarrufu yapılabilir?

ECO DECT özellikli Gigaset telefonlar, standar el cihazları ile karşılaştırıldığında %60'a varan nerji tasarrufu sağlar. Telefonun günde yaklaşık 2 saat kullanıldığını varsayarsak, bu özellik yaklaşık 2 watt tasarruf sağlar (1,3 watt ila 3,5 watt).
Bu değeri örneğin Almanya'da yaşayan 39 milyon haneye genişletirsek, yıllık 80 megawatt tasarruf sağlanır. Buna ek olara, ECO DECT özellikli adaptörlerin yapımında standart el cihazı adaptörlerine oranla daha az hammadde kullanılır.

ECO DECT'in çevreye katkısı nedir?
ECO DECT özellikle Gigaset telefonlar özel bir güç adaptörüne sahiptir. Bu adaptörler, standart adaptörler ile karşılaştırıldığında, %60'a varan enerji tasarrufu sağlar.

ECO DECT teknolojisi telefonun performansını etkiler mi?
Hayır, ECO DECT özelliğine sahip telefonunuz tüm Gigaset ürünleri ile aynı üstün performansa sahiptir. ECO Mode özelliğini kullanmayı seçtiğinizde, kapalı alan 25 metre açık alan 150 metre olacak şekilde, çekim alanını %50 azaltmış olursunuz.Bekleme modunda radyasyon yaymaz ile ne kastediliyor?
ECO Mode Plus özelliği ile baz istasyonu sadece gerekli oldğunuda, örneğin arama geldiğinde yada telefon kullanılırken, sinyal yayar.
Telefon kullanım halinde değilken, iletim gücü kapatılır (ECO Mode Plus özelliğini destekleyen tüm tanımlı el cihazları için geçerlidir).
Bu özellik aşağıdaki modeller için geçerlidir:
SL780/785, S790/795, E490/495, C590/595, C380/385, A580/585, A380/385, AL280/285, AL180/185 , AS280/285, AS180/85, SL78H, S79H, E49H, C59H, C38H, A58H, A38H , AL28H , AL18H, AS28H, AS18H

Telefonum ne zaman bekleme modundadır, aktif moda nasıl geçer?
Telefonunuz her an kullanıma hazır durumdadır, istediğiniz her an arama yapabilirsiniz. Telefonunuzun hatta bağlı olduğu, fakat kullanılmadığı durumlar bekleme modu olarak adlandırılır.

ECO Mode kullanıldığında telefonumun çekim alanı değişir mi?
ECO Mode açıldığında, kapalı alan yaklaşık 25 metre açık alan 150 metre olacak şekilde, çekim alanını %50 azalır.

ECO Mode kullanıldığında telefonumun çekim alanı ne kadardır?
ECO Mode Plus özelliği açıldığında çekim alanı açık alan 50 m., kapalı alan 300 m.'dir.Ürün Özellikleri :
Renk
Siyah
Ekran
1.4" Işıklandırmalı Ekran
Işıklandırılmış Tuş Takımı
Yok
Çekim Gücü Göstergesi
Var
Şarj Durumu Göstergesi
Var
Tarih ve Zaman Gösterimi
Var
(*)SMS Gönderme ve Alma
Yok
Bebek Telsizi / Oda Dinleme Özelliği
Yok
Telefon Rehberi Hafızası
50 Adet
Telefon Rehberi
Var
Tekrar Arama (Radial)
Var
Çağrı Kısıtlaması
Yok
Tuş Kilidi
Yok
Son Arayan Numara Hafızası
Var
Ahize Arttırımı
Var Maksimum 4 Adet
Entegre Telesekreter
Yok
Ahize Boyutu
151 x 47 x 31 mm
Ana Ünite Boyutu
75 x 69 x 38 mm
Bekleme Süresi
200 saate kadar
Konuşma Süresi
18 saate kadar
Pil Gücü
800 mAh
Çekim Mesafesi (Açık alan)
300 mt
Çekim Mesafesi (Kapalı alan)
50 mt
Çoklu Dil Desteği
Var
Telesekretere Uzaktan Erişim
Yok
GAP Özelliği
Var
Çoklu Konferans Özelliği
Yok
Harici Çağrıların Diğer Ahizelere Aktarımı
Var
Arayan No. Gösterme
Var
HandsFree (Eller Serbest)
Yok
Işıklı Ekran
Var
Telefon Rehberi Adedi
21 - 50 Adet
Renkli Ekran
Yok
Duvara Monte Özelliği
Var
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
24
Yurtdışına Satış
Yok
Stok kodu
TELDECTGIGAA120
Mağazaya Eklenme
0
loader

-Telsiz telefon alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında kapsama alanı geliyor. Kapsama alanı fazla olan ürünleri tercih ederseniz telefonu daha geniş alanda kullanabilirsiniz.

-Arama kaydı bu tip ürünlerde göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detay. Hafızanın fazla olması kullanım açısından daha uygundur.

-Birçok telsiz telefonda yer alan numara kaydı sayesinde gelen aramaları doğrudan isimli olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

-Şarjı uzun giden modelleri tercih etmeniz telefonun tek şarjda kullanım süresini uzatır.

-Mikrofon sesi engelleme özelliği olan telefonlarda tek tuşla sesin karşı tarafa gitmemesini sağlayabilirsiniz.

-Birden fazla zil sesi seçeneği bir süre sonra sıkıldığınız melodiyi değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?