Kategoriler
Sonuçları Filtrele
Marka
Delta (4)
Altis (3)
California Sport (3)
Busso (2)
Cosfer (2)
Dunlop (2)
Proform (2)
Ravel (2)
Sportica (2)
Finspor (1)
Voit (1)
Fiyat Aralığı
0 TL - 25 TL (18)
25 TL - 50 TL (5)
50 TL - 100 TL (1)
Fırsat Ürünleri
İndirimli Ürünler (7)
Süper Hızlı Gönd.. (3)
Değerlendirme Puanı

Göğüs Yayı

"Spor yapmaktan çok haz alan ancak spor salonuna gitmeye fırsatı bulunmayan sporseverlerin evlerinde zaman ve alan kısıtlaması olmaksızın rahatça kullanabilecekleri göğüs yayı aleti ile istedikleri omuz genişliğine ulaşmaları artık mümkün.

İsminden yola çıkarak sadece göğüs bölgesini çalıştırdığı düşünülmemesi gereken bir alet olan göğüs yayı, göğüslerin yanı sıra sırt ve kanat bölgesinde de etkili olmasıyla dikkat çekiyor. Azami olarak 5 adetle sınırlanan yay sayısı ile kapasitenize göre performansınızı belirleyerek istediğiniz gibi bir vücuda sahip olmanızı mümkün kılan yay, kendinize hasar vermeyecek biçimde kullanıldığında hedeflenen sonuca ulaşmayı vaat ediyor.

Kollarınızı iki yana rahatça açmanıza dayanan göğüs yayı hareketleri, belli bir süre ısınma işlemi gerçekleştirdikten sonra yapıldığında çalışan kas miktarı da hissedilir düzeyde artarken, sakatlık riski de en aza iniyor. Göğüs yayıyla yapacağınız hareketlerin başında günaydın, tersten kanat açma, göğüs açma, belden çekiş, testere, okçu geliyor ve bu hareketler doğru yapıldığı takdirde göğüs, kanat, triceps, üst ve orta sırt bölgesini çalıştırarak daha dik göğüslere sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Delta, California Sport, Voit, Altis, Busso, Sportica, Ravel, Proform, Finspor ve Dunlup gibi dünyaca ünlü spor markalarının ayarlanabilir şekilde ve sporcu dostu materyallerden ürettiği göğüs yayı egzersiz aletleri, hesaplı fiyatları ve hepsiburada.com güvencesiyle bir tıkla kapınıza geliyor.

"

Göğüs Yayı kategorisinde 24 adet ürün bulunmuştur.
1 2 İleri
  • Cosfer El-Ayak Kombine Gögüs Yayı
  • Cosfer El-Ayak Kombine Gögüs Yayı
25,17 TL
KDV DAHİL
35,28 TL
KDV DAHİL
4 yorum
İndirim
İndirim
%29
prev next
  • Voit 866 Göğüs Yayı 1VTAK866
40,00 TL
KDV DAHİL
4 yorum
prev next
Toplam 24 ürün bulundu. 1.sayfa görüntüleniyor.
1 2 İleri