Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1) (3D Blu-Ray

Fiyat
50,00 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
23,99 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%52
|
26,01 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
6 6
"Bugüne Kadar Yapılmış En Heyecanlı Harry Potter Filmi"
- Lisa Schwarzhaum – Entertaınment Weekly


Harry, Ron ve Hermione, Lord Voldemort’un ölümsüzlüğününün sırrı olan Hortkuluk’ları yok etmek üzere hayatlarının en tehlikeli görevine girişirler. Bu zorlu yolda tamamen yalnız olan üçlü, birbirlerine her zamankinden daha çok güvenmek zorundalar. Fakat Karanlık Güçler onları birbirinden koparmakla tehdit etmektedir. Bu arada Büyücüler Dünyası tehlikeli bir yer haline gelmiştir. Karanlık Lord, Hogwarts’ın ve Sihir Bakanlığı’nın kontrolünü ele geçirmiş, kendine düşman herkesi tutuklamıştır. Seçimiş Kişi artık bir av haline gelmiştir, Ölüm Yiyenler O’nu Voldemort’a canlı götürmek üzere emir almışlardır.

Maksimum Film Modu – SON SAVAŞA HAZIR OL – Siz Filmi İzlerken Oyuncular ve Ekip sizi en büyük düşmana karşı verilen muazzam savaşa hazırlamak için interaktif bir yolculuğa çıkarıyor.

Artı: Yedi Tane Harry: Privet Yolu sahnesinde Daniel Radcliffe’in nasıl 7 kişiliğe büründüğünü görün.

Rupert, Tom, Oliver ve James ile Kırlarda: Rupert Grint (Ron Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps’e (George Weasley) Golf Sahasında Katılın ve 10 Yıllık Arkadaşlıklarına Göz Atın.

Dan, Rupert ve Emma’nın Koşu Yarışı

Eklenmiş Sahneler

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1: Film Müziğinin Yapım Aşamaları

Bu Kutu Standart Blu-rayTM oynatıcıda izlenebilen 2D Versiyonunu da İçermektedir.

BU FİLMİN 3D VERSİYONUNU İZLEMEK İÇİN:
3D HDTV
3D UYUMLU GÖZLÜK
BLU-RAY 3D OYNATICI YA DA PLAY STATION 3® SİSTEM
YÜKSEK HIZLI HDMI KABLO*

3D Diller: DTS-HDMA English 5.1, Dolby Digital English 5.1, Türkçe 5.1, Czech 5.1, Hungarian 5.1, Polish 5.1, Russian 5.1, Ukranian 5.1
3D Altyazılar: English, Türkçe, Czech, Hungarian, Polish, Hebrew, Portuguese-European, Romanian, Russian, Croatian, Bulgarian, Estonian, Greek, Litvanian, Lithuanian, Slovenian, Serbian,

2D Diller: DTS-HDMA English 5.1, Dolby Digital English 5.1, Türkçe, 5.1, Polish 5.1, Hungarian 5.1, Russian 5.1, Ukrainian 5.1
2D Altyazılar: English, Türkçe, Bulgarian, Greek, Serbian, Polish, Hungarian, Portuguese, Romanian, Russian,

Özel Seçenekler Altyazılar: English, Türkçe, Bulgarian, Arabic, Czech, Croation, Chinese (Simplified & Complex), Estonian, German, Greek, Hebrew, Italian, Japanese, Korean, Litvanian, Lithuanian, Portuguese-European, Polish, Russian, Romanian, Slovenian, Slovakian, Serbian, Thai,

* Görüntü çözünürlüğü ve ses standartlarının seviyesi, eğer mevcut ise Özel Seçeneklerin performansı, kullandığınız ekipmanın yeterliliğine bağlıdır. İzleme deneyimi oynatıcı/görüntü/3D gözlük özelliğine göre değişiklik gösterebilir. PlayStation®3 Sistemi 3D oynatımı için yazılım güncellemesi ister. 3D Oynatmak için eğer ekipmanınız HDMI kabloya ihtiyacı varsa, çok hızlı HDMI kablo gerekebilir. 3D deneyimi Blu-ray 3D uyumlu bilgisayarlarda da izlenebilir.


Ürün Özellikleri :
Disk Seçenekleri
3D Blu-Ray + 2 Blu-Ray Disc
Format
Blu-Ray Disc
Altyazı
Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri
Ses
English 5.1, Türkçe 5.1, Hungarian 5.1, Polish 5.1, Russian 5.1, Ukranian 5.1
Video
Full HD (1080p)
Yapım Yılı, Üretici
2010, Warner Bros.
Süre
145 Dk.
Bölge
2
İzleme Grubu
PG-13, 13 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
DVDWAR1003-3DBR
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Emma Watson filmleri
Diğer David Yates filmleri