İki Kadın

Etiket Fiyatı
: 12,94
 TL KDV Dahil
Fiyat
:
9,57 TL+ KDV
KDV Dahil
: 11,29 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Aşkın şehvete, masumiyetin utanca dönüştüğü an. Kapana kısılan iki kadının unutulmaz dehşeti.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında ivme kazanan İtalyan neorealist akımının en başarılı temsilcilerinden olan yönetmen Vittorio de Sica ve senarist Cesare Zavattini’nin ortak çalışmalarının en güzel örneklerinden biri olan, İki Kadın (Two Women) filmi izleyiciyle buluşuyor. Sophia Loren’in etkileyici performansıyla baştan sona sürüklediği ve Oscar® ’da En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandığı bu film, İkinci Dünya Savaşı sırasında bombardıman altındaki Roma’da geçiyor.

Ünlü yönetmen Vittorio de Sica’nın gerçekçi savaş filminde, 13 yaşındaki kızı Rosetta’yla birlikte Roma’dan kaçan Cesira, bir kiliseye saklanmaya çalışırken tecavüze uğrar. İki kadının da ruhunda derin izler bırakan bu olay, savaşın acımasızlığıyla birleşince amansız bir hayatta kalma öyküsüne dönüşüyor.

Sophia Loren, kariyerinin çok önemli filmlerinden biri olan “İki Kadın”la ismini sinema tarihine bir kez daha yazdırıyor.

“İkinci Dünya Savaşı’nda sivillerin yaşadığı dramı anlatan en iyi film. Sophia Loren’in performansı göz alıcı.” – Variety Dergisi

Ödüller: OSCAR® En İyi Kadın Oyuncu Ödülü; Cannes Altın Palmiye Adayı.

EK ÖZELLİKLER

Yönetmenin Filmografisi
Sophia Loren Filmografisi
 • Fragman 1
 • Fragman 2
 • Fragman 3


 • Ürün Özellikleri :
  Format
  DVD
  Altyazı
  Türkçe
  Ses
  Türkçe 2.0, İngilizce 2.0
  Video
  Geniş Ekran
  Süre
  97 Dk.
  Bölge
  2
  İzleme Grubu
  PG-13, 13 Yaşından Küçükler İçin Zararlı
  Diğer:
  Garanti Süresi (Ay)
  1
  Yurtdışına Satış
  Var
  Stok kodu
  DVDNGT428
  Mağazaya Eklenme
  0
  loader
  İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

  Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

  Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

  Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

  Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
  Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
  İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
  Diğer Sophia Loren filmleri
  Diğer Vittorio De Sica filmleri
  En Çok Satılan Drama / Duygusal Listesi
   
  8,99 TL (KDV Dahil)
  %33
  4,99 TL (KDV Dahil)
  %16
  19,99 TL (KDV Dahil)
  %8
  4,99 TL (KDV Dahil)
  %8
  14,89 TL (KDV Dahil)
  %4
  19,99 TL (KDV Dahil)
  %4
  10,40 TL (KDV Dahil)
  %4
  4,09 TL (KDV Dahil)
  %4