İran Mitolojisi

Etiket Fiyatı
: 30,00
 TL KDV Dahil
Fiyat
:
23,61 TL+ KDV
KDV Dahil
: 25,50 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Yazar : Nimet Yıldırım Baskı Yılı : 2012   Yayın Evi : PİNHAN YAYINCILIK  Sayfa : 592

Kökeni kaynakları ana temaları diğer dünya mitolojileriyle ilişkileri ve daha birçok özellikleriyle İran mitolojisini konu alan bu kitap alanında ülkemizdeki ilk çalışma niteliğine sahiptir.
Eserde değişik bakış açılarıyla mitolojinin genel tanımı mitoloji türleri kökeni mitlerin yorumlanması işlevleri dünya görüşleri mitolojinin kahramanlık anlatıları ve efsanelerle ilgisi benzerlik ve farklılıkları gibi konulara yer veren giriş bölümünden sonra asıl konuya geçilir. İran ulusu konusu ele alınarak İranlıların ataları Aryalara dinsel inanışlarına tanrılarına geleneklerine mitsel değerlerine ve İran ulusal tarihine yer verilir. Devamında da Eski İranda dinler Zerdüşt ve öğretisi Zerdüşt inanışının temel öğeleri Zerdüştün kutsal kitabı Avesta İran mitolojisinde dönüşüm evreleri İran mitolojisinin kaynakları İslam öncesi ve sonrası kahramanlık anlatıları ulusal dinsel tarihsel kahramanlık anlatıları İran mitolojisine yer veren tarih kaynakları Zerdüşt mitolojisi mitolojinin diğer dallarla ilgileri İran mitolojisinin ana temaları ve bu konularla ilgili birçok ayrıntıyı ele almaktadır.


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KPINHAN02122
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Nimet Yıldırım kitapları
En Çok Satılan Din-Mitoloji Listesi
 
10,49 TL (KDV Dahil)
%41
10,49 TL (KDV Dahil)
%15
6,99 TL (KDV Dahil)
%9
10,49 TL (KDV Dahil)
%8
13,29 TL (KDV Dahil)
%8
9,89 TL (KDV Dahil)
%6
6,99 TL (KDV Dahil)
%5
6,92 TL (KDV Dahil)
%1
9,09 TL (KDV Dahil)
%1