İslam ve Sivil Toplum Üzerine Yazılar

Fiyat
8,90 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
6,23 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%30
|
2,67 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : Hilmi Yavuz Baskı Yılı : 2010   Yayın Evi : BOYUT YAYIN GRUBU  Sayfa : 143

İnsanın eylemlerini (fiillerini) , onun yapıp yapıp ettiklerini nasıl tanımlayabiliriz? Bunun, bir felsefe sorusu olarak canalıcı bir önemi var; -özellikle de, İslam''da Cebrilik veya Kadercilik meselesinin çözümlenmesinde... Nedir ''İnsan eylemi''? Bu soruyu cevaplandırırken, şüphesiz, Theatetos''un düştüğü hataya düşmememiz gerekiyor. Sokrates, Theatetos''ta ''bilgi nedir''? diye sorar; Theatetos da bilginin türlerini saymaya kalkınca şöyle der: ''Ben senden ''bilgi nedir''? sorusunun cevabını istemiştim. Halbuki sen sana kaç türlü bilgi var, onları sayıp dökmeye başladım...'' Burada ''insan eylemi nedir? '' sorusuna cevap ararken, bu eylemlerin neler olduğunu sayıp dökmeyeceğim. Bir tanım bulmaya çalışacağım. Bir şeyin ne olduğunu bilmekle, onun türlerini bilmek aynı şey değil elbette...


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
K2BOYUT13262
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Hilmi Yavuz kitapları