Kategoriler
Sonuçları Filtrele
Marka
Medisana (3)
iHealth (3)
Bayer (1)
Fiyat Aralığı
0 TL - 25 TL (1)
25 TL - 50 TL (1)
50 TL - 100 TL (2)
100 TL - 250 TL (3)
Fırsat Ürünleri
İndirimli Ürünler (5)
Süper Hızlı Gönd.. (1)
Özellikler .
Stripler (3)
Cihazlar (1)

Kan Şekeri Ölçüm Cihazları

Diyabet ürünler arasında önemli yer tutan kan şekeri ölçüm cihazları stripleri ve pilleri şeker hastalarının günlük hayatlarında vazgeçilmez ürünlerinden biri olarak kullanılıyor. Kimi zaman hayati önem taşıyan kan şekeri ölçümü, yenilikçi çözümler getiren Bayer, iHealth, Medisana gibi firmalar sayesinde oldukça kolaylaşmış durumda. Bu ürünleri günlük yaşamınızda rahatça kullanıp güvenilir sonuçlar elde edebileceğiniz gibi uygun fiyatlarıyla da sağlığınıza gereken önemi vermenize yardımcı oluyor.

Sizi “Nasıl kullanılır?” diye düşündürmeyecek, uygulaması oldukça kolay kan şekeri ölçüm cihazları ile şimdi artık cep telefonunuza bağlayıp güvenilir sonuçlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Fiziksel bağlantının yanı sıra artık Bluetooth ile de bağlanabilen kan şekeri ölçüm cihazları geçmiş sonuçlarınızı saklamanıza, doktorunuza eposta aracılığıyla göndermenize olanak sağlıyor. iPhone, iPod ve iPad ile uyumlu kan şekeri ölçüm cihazlarının bir kısmı aynı zamanda Android desteği de vererek cihaz uyumluluğunu maksimuma çıkarıyor.

Ayrıca kodlama gerektirmeyen kan şekeri ölçüm stripleri ile de hızlı ve hatasız sonuçlar elde etmek mümkün. 25’lik, 50’lik ve 100’lük paketlerle sunulan kan şekeri ölçüm stripleri ve test çubukları pratik kullanımları ve güvenilir sonuçları ile kullanıcıların tercih sebebi oluyor. Kan şekeri ölçüm cihazları markalarına uyumluluklarını kontrol ederek alacağınız ölçüm stripleri size en yakın değerleri sunuyor. İnsülin taşıma çantaları ve alarmlı ilaç hatırlatma cihazlarını gibi medikal ürünleri de geniş taksit seçenekleri ve hızlı teslimat ile şeker ölçüm cihazı stripleri ve pilleri kategorisinde hepsiburada.com kalitesiyle bulabilirsiniz.

Kan Şekeri Ölçüm Cihazları,Stripleri Ve Pilleri kategorisinde 7 adet ürün bulunmuştur.
  • Bayer Contour Ts Kan Şekeri Ölçüm Stribi 50 Lik
36,99 TL
KDV DAHİL
45,99 TL
KDV DAHİL
7 yorum
Süper Hızlı Gönderi
Süper Hızlı Gönderi
İndirim
İndirim
%20
prev next
  • Medisana 79315 Iphone için GlucoDock Lanset  100 adet/kutu
15,99 TL
KDV DAHİL
19,00 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%16
prev next
Toplam 7 ürün bulundu. 1.sayfa görüntüleniyor.