Kategoriler
Sonuçları Filtrele
Marka
Z Tech (14)
Dreamcar (10)
Modacar (4)
Knk (2)
Trimatik (1)
Space (1)
Conson (1)
Fiyat Aralığı
0 TL - 25 TL (1)
50 TL - 100 TL (25)
100 TL - 250 TL (7)
Fırsat Ürünleri
İndirimli Ürünler (15)
Süper Hızlı Gönd.. (1)
Ürün Yorum Puanı
Hediyelik Tipi
Arkadaş (1)
Baba (1)
Sevgili (1)

Oto Lastik Takmatik Zincir

İklim değişikliği nedeniyle artık kışlar çok daha zorlu geçiyor. Kar, günlük hayatı neredeyse felç olma noktasına getirebiliyor. Böyle günlerde trafiğe çıkarken her türlü önlemi de almak gerekiyor. Aracınız ne kadar güvenli olursa olsun, yolların karlı ve buzlu olması halinde, mahsur kalmamak için lastik takmatik zincir bulundurmanız, sadece sizin için değil aileniz ve sevdikleriniz için de çok önemli.
Yeni teknolojilerle kış lastikleri ve hatta dört mevsim lastikler üretiliyor olsa da, bazen güçlü iklim koşullarına hiçbir lastik karşı koyamıyor. Zincirsiz araçların karışmış olduğu birçok trafik kazası da bu durumu kanıtlar nitelikte. Oysa lastik takmatik zincir sayesinde en zorlu parkurlar bile oldukça sorunsuz bir şekilde aşılabiliyor, size ve ailenize güvenli bir yolculuğun kapısını açıyor.
Artık yasalarca da zorunlu kılınmış olan takmatik zinciler, çevirmelerde ve araç muayenelerinde mutlaka bulundurulması gereken parçalardan. Olmaması halinde ise yüksek ve caydırıcı yaptırımlar uygulanabiliyor.

Hepsiburada.com da bu ihtiyacınıza yönelik tüm çeşitleri size getiriyor. Lastik ölçünüze göre aradığınız ürünü bulmanız artık çok daha kolay. Aracınızla rahatça ve engellere takılmadan keyifli bir seyahate çıkmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan takmatik zinciri hepsiburada.com’dan en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Lastik Takmatik Zincir kategorisinde 33 adet ürün bulunmuştur.
1 2 3 İleri
  • Knk X Tipi Binek Araç Kar Zinciri No.40
  • Knk X Tipi Binek Araç Kar Zinciri No.40
65,29 TL
KDV DAHİL
69,97 TL
KDV DAHİL
90 yorum
İndirim
İndirim
%7
prev next
  • Trimatik X Model Takmatik Patinaj Zinciri TSE Belgeli Grup 50
%23
prev next
Toplam 33 ürün bulundu. 1.sayfa görüntüleniyor.
1 2 3 İleri