Mobydick Bobber With A Brain - Akıllı Şamandıra

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için "Haber Ver" özelliğini kullanabilirsiniz.
Öneriyoruz

Denizde ve Tatlı Suda kullanıma uygundur.

Yemli olta takımlarında kullanım : Ana bedene herhangi bir stoper, sabitleyici boncuk vb. kullanmadan yani ana beden üzerinde serbest hareket edebilecek şekilde bağlayın. Oltanızı istediğiniz mesafeye fırlatın. Derinlik ne olursa olsun kurşun zemine değiceye kadar oltanız dibe inecek ve şamandıra yatık vaziyette kalacaktır. Kurşun zemine oturduğunda su haznesi kendiliğinden dolarak şamandırayı dik pozisyona getirir. Su haznesi içerisindeki demir bilye haznenin dibindeki manyetik alana yapışır ve misinayı sabitler.  Bu dikilme hareketi ile, şamandıra oltanız yaklaşık 30 cm gerecek ve şamandıra ile kurşun arasındaki boşluğu alarak yemlerin her koşulda görünür olmasını sağlayacaktır. 

Kıyıdan atılan oltalarda olta karaya yatay durmda kaldığından yemler zemine yatar. Bu durumda görünürlüğü azaldığından bölgedeki balıkların yemi görmesi zorlaşır. Oltanın düştüğü bölge yosunluk ya da taşlık ise yemler tamamen kaybolur. Akıllı şamandıra kullandığınızda ise zemin ne olursa olsun oltanız 30 cm yukarıya kalkacağından yemler kaybolmaz. 

Şamandıra ile olta arasındaki misina her koşulda gergin kalacağından balığın yeme vuruşunu çok daha belirgin hissedersiniz. Gergin duran oltanın avcılığı artar.  

Şamandıra ana beden üzerinde hareketli olduğundan oltanızı toplayarak yerini değiştirseniz bile toplama esnasında yatar, bıraktığınızda tekrar dikilerek boşluğu alır.

Oltanız her zaman gergin durduğundan akıntıdan ve dalgadan etkilenmez. Düştüğü yerde kalır.   

Spinning (At/Çek) ve Trolling (Tekne Arkasından Çekerek) Kullanım : Sahte yeminizin yaklaşık 1mt. önüne fırdöndü veya stoper bağlayın. Akıllı şamandırayı şamandıra kısmı yeme, bilyeli kısmı size bakacak şekilde misinaya geçirin.

Aksiyon vermeden düz çektiğinizde bile şamandıra yukarı-aşağı sallanarak sahte yeme aksiyon verir. Bu aksiyon sahte yemin yaralı balık yüzüşünü taklit etmesini sağlar. Avcı balıklar yaralı balıklara saldırmayı tercih eder. Bu aksiyon sayesinde sahte yeminiz avcı balıklar için mükemmel bir tuzak olacaktır.

Çok Amaçlı Kullanım : Akıllı şamandıra çok kolay bir şekilde parçalara ayrılabilir.

Su haznesini çıkartarak normal şamandıra olarak kullanabilirsiniz.

Çubuğa yuvarlak bölümünü takarak hafif şamandıra yapabilirsiniz.

Çubuğa yuvarlak ve silidirik bölümü takarak daha ağır normal şamandıra yapabilirsiniz.

Yuvarlak kısmını zargana topu olarak kullanabilirsiniz.

Çubuğa fosfor ya da ışık takarak gece avlarında kullanabilirsiniz.Ürün Özellikleri :
Kullanım Alanı
Yardımcı Ekipmanlar
Outdoor Aktivitesi
Balıkçılık
Kategori
Şamandıra
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
24
Yurtdışına Satış
Yok
Stok kodu
OUTBURC0502
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?