Moskovanin Şifresi - Temel

Fiyat
:
11,95 TL KDV DAHİL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
6 6
Sanatçı :
'Sümela''nın Şifresi-Temel' adıyla iki milyon izleyici tarafından izlenen serinin ikinci filmi 'Moskova'nın Şifresi-Temel' 24 Kasım'da tüm Türkiye ve Avrupa'da gösterime girdi.
Üçgen Yapımevi tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Adem kılıç''ın yaptığı filmde başrolü Alper Kul ve Aslıhan Güner paylaşıyor.
Alper Kul'un da ''Oğlumuz ve Kızımız Olacaktı'' isimli şarkıyı seslendirdiği albümde Kemal Sahir Gürel hem müzikleri, hem de düzenlemeleri yapıyor...
Moskova''da geçen sahnelerde yer alan Kızılordu Korosu'nun 'Palyuşka' şarkısı kolaj ve düzenleme yapılarak, karadeniz müziği ile yorumlanıyor...
'Kolbastı' şarkıları ile Film Müzikleri albümünde yer alıyorlar...
Albüm 22 şarkıdan oluşuyor.
Filmde düğün sahnesinde canlı performansla yer alan ''Marsis'' Müzik grubu da, Kalan Müzik tarafından yayınlanan ilk albümlerinde yer alan 'Marsis', 'Kapıya Sandaliye' ve 'Kolbastı' şarkıları ile Film Müzikleri albümünde yer alıyorlar...

1. Asiye ile Kazım

2. Açsak da Beraberuk Toksak'da

3. Oğlumuz ve Kızımız Olacaktı

4. Palyuşka - Alakaradeniz

5. Haylaz

6. Deniz Üstünde Fener

7. Moskova'ya Gideyruk

8. Çayelinden Öteye

9. Marsis Dağı

10. Necati Hoca

11. Sen Gerçek misin?

12. Godumun Delisi

13. Dema Oyle Uşağuma

14. Kolbastı

15. Arbat'ta Kovalamaca

16. Disko Temel

17. Açsak da Beraberuk Toksa da

18. Fakir ama Gururlu

19. Balalayka Kutusu

20. Moskova'da İhanet

21. Kapıya Sandaliye

22. Abramoviç Takipte
Ürün Özellikleri :
Format
CD
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
MUSIC8696135220202
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?