Ölü Bir Evden Hatıralar

Fiyat
23,00 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
18,40 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
4,60 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : Fyodor Mihailoviç Dostoyevski Baskı Yılı : 2011   Yayın Evi : İLETİŞİM YAYINLARI  Sayfa : 376


Dostoyevski''nin canı, gözleri bağlı bir şekilde idam mangasının karşısında vurulmayı beklerken, Çar tarafından son anda bağışlanmış ve cezası hafifletilerek dört yıllık kürek mahkûmiyeti ve peşinden de beş yıllık zorunlu askerî hizmete çevrilmişti. Dostoyevski edebiyat dünyasına bu sürgün yıllarının ardından yazdığı Ezilmiş ve Aşağılanmışlar ve Ölü Bir Evden Hatıralar''la döndü. İnsani derinliği, gözlem gücü ve otobiyografik kökeniyle Ölü Bir Evden Hatıralar Dostoyevski''nin en sıradışı kitaplarından biridir. Sibirya soğuğunda geçen bu cehennemî hikâyeyi Ergin Altay''ın Rusça aslından yaptığı çeviriden okuyacaksınız. "Modern edebiyatta bundan daha iyi bir kitaba rastlamadım; bu söylediğime Puşkin de dahildir. Dostoyevski''ye ona bayıldığımı söyleyin." Lev Tolstoy, A.N. Strakov''a yazdığı bir mektuptan, 26 Eylül 1880 "Ölü Bir Evden Hatıralar isimli kitabınızı büyük bir zevkle okuyorum. Hamam bölümündeki tasvir Dante''ye yakışacak güzellikte." İvan Turgenyev, Dostoyevski''ye yazdığı bir mektuptan, 26 Aralık 1861


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KILETISIM04488
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Fyodor Mihailoviç Dostoyevski kitapları
En Çok Satılan Dünya Klasikleri Listesi
KDV Dahil