Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikoloji

Fiyat
38,01 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
30,40 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
7,60 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : Prof. Dr. Erol Eren Baskı Yılı : 2012   Yayın Evi : BETA YAYINLARI  Sayfa : 642

* Psikolojinin Yönetim ve Organizasyonlardaki Yeri ve Önemi * Örgütsel Davranış ve Çağdaş Yaklaşımlar * Algılama ve Atfetme Süreçleri * Kişilik ve Kişisel Farklılıkların Analizi * Örgütlerde Gruplar ve Grupsal Farklılıklar * Örgütlerde Kültürü * Örgütlerde İnançlar, Tutumlar ve Tutumların Ölçümü * Örgütlerde Moral, Moral Ölçümleri ve Moral Düzeyini Yükseltici Önlemler * Örgütsel Davranışlar, Grup Dinamiği, Değişiklik ve Yeniliklere Karşı Tepkiler ve Önlenmesi * Örgütlerde Psikolojik Sorun ve Şikayetler * İş''de Monotonluk Sorunu ve Önlenmesi * İşe Devamsızlık ve Personel Devri * İş Ortamının Fiziksel Sorunları * Örgütsel Stres ve Baş Edebilme Yolları * İş ile Personel Arasındaki Uyumun Sağlanması * Bireyler Arası İlişkiler ve Haberleşme * Örgütlerde Yönetsel Yetkenin İrdelenmesi (Analizi) ve Ast-Üst İlişkilerinin İyileştirilmesi * Örgütlerde Yönetime Katılma * Örgütlerde Disiplin ve Disiplinin Gerçekleştirilmesinde Dikkate Alınacak Hususlar * Liderlik ve Lider Davranışlarının Analizi * Örgütlerde Takım Yönetimi * Örgütlerde Güdüleme (Motivasyon) * Örgütsel Davranış Açısından Çalışanlarda Adalet Algısı, Örgütsel Bağlılık ve İş Tahmini * Örgütlerde Çatışma ve Çatışmanın Çözümlenmesi * Örgüt Geliştirme ve Örgüt Geliştirme Teknikleri


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KBETA77779
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Prof. Dr. Erol Eren kitapları
En Çok Satılan İş Yönetimi Listesi
KDV Dahil