Palmera BG520A Motorlu Sırt Tırpanı

Fiyat
420,54 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
370,60 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%12
|
49,94 TL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
7 7
Öneriyoruz

BG520A MOTORLU TIRPAN SIRT

Çift segmanlı pistonu, dayanıklı silindiri, kendinden yağlamalı, rulmanlı dövme çelik mili, dövme çelik krank ve biyel kolu ile genel ot, çalı ve fundalık biçme uygulamaları için idealdir. Eğimli arazilerde yüksek performans ve konfor sağlar.


Ürün Teknik Özellikleri:

Güç
1,9 hp - 1,5 kW
Silindir Hacmi 51,7 cc
Tutma Kolu Pilot
Şaft Tipi / Boru Çapı Düz / 26 mm
Yakıt Depo Kapasitesi 1,1 lt
Ağırlık 11 kg

Ürün içeriğinde yedek bıçak, otomatik misina başlığı ve misinası, avadanlık, yakıt-yağ bidonu bulunmaktadır.

 

Benzinli Tırpanlar Hakkında Genel Bilgiler

- Genellikle iki zamanlı motor ile çalışırlar. Benzin ve yağ aynı tankta birleştirilerek, yağ ambalajı üzerinde belirtilen oranlarda karıştırılarak kullanılır.

- Siperlik kesim sırasında ot, dal parçaları ve taşların kullanıcıya zarar vermesini engeller, kesinlikle çıkarılmamalıdır.

- Siperliğin iki yanındaki bıçaklar misinanın boylarının aynı olmasını sağlar, misina boyları farklı olduğunda makinaya zarar verir.

- Misinalar zamanla aşınır ve boyları kısalır. Misina başlığının altında bulunan düğme biçimindeki parça, ürünün çalışması sırasında yere doğru hafifçe vurulduğunda misina mekanizması misina boyunu uzatır ve boylarını eşitler.

Sırt Tırpanlar

- Düz alanlar haricinde engebeli araziler için de uygundur.

- Esnek mil sistemi sayesinde hareket kabiliyeti daha fazladır.

- Esnek askılıkları sırta binen basıncı azaltır.

Yan Tırpanlar

- Düz alanlarda kullanılır.

- Esnek mil sistemi olmadığı için engebeli arazilerde kullanımı zordur.

- Yan tırpanlar da askı mekanizması ile aslında sırtta taşınır.

Kesim Teknikleri

- Misina Kesme: En çok kullanılan kesim tekniğidir. Otları parçalayarak keser, bitkiler özsularını kaybedeceklerinden hayvan yemi olarak kullanılması zorlaşır.

- Bıçak ile kesme: Kalın, yüksek otları ve dikenleşmiş ince dallar ile böğürtlen benzeri çalıları kesmek için kullanılır, kesilen otlar hayvan yemi olarak kullanılabilir.Ürün Özellikleri :
Garanti Süresi (Ay)
24
Yurtdışına Satış
Yok
Stok kodu
HRPALBG520A
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?