Tüm Markalar

Pes 2014 Türkçe PS3

Fiyat
89,99 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
53,99 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%40
|
36,00 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
3 3
Öneriyoruz
Pes 2014 Türkçe !
ksp2
DAHA GERÇEKÇİ GÖRÜNÜM ! Yeni grafik motorunun yanında, yeni fiziksel gerçekçilik ve yeni oynanış dinamikleri de ön plana çıkıyor. Oyuncular arasında güç dengesi daha gerçekçi olacak. Takımların diziliş ayarları maç kaderinde daha fazla yansıyacak. Kilit oyuncuların maç performansları takım arkadaşlarının motivasyonunu etkileyecek. Yani kötü bir şut çıkarmış bir futbolcuyu takım arkadaşlarının teselli ettiğini görebileceğiz.
12. ADAM ETKİSİ ! PES 2014 taraftarların maçlarda daha etkin rol oynayacağını müjdeliyor. Buna göre ev sahibi taraftarlar ve misafir takım taraftarları maça an be an etki edebilecekler ve pozisyonlara direk tepki gösterecekler. Ancak seyirci ne kadar ateşli olursa olsun mental gücü yüksek bazı oyuncuların konsantrasyonunu bozamayacaklar. Bunun yanı sıra, spiker coşkusu ve replikleri de daha yoğun olacak. Spiker seçeneklerine Arapça spiker seçeneğinin de eklenmesi bekleniyor.
ksp2


Ürün Özellikleri :
Seçenek-6
ps3
Oyun Tipi
Spor, Spor
Uyumluluk
PlayStation 3, PlayStation 3
Yaş Aralığı
Çocuk Oyunları, Genç Oyunları, Genç Oyunları, Yetişkin Oyunları, Yetişkin Oyunları
Oyuncu Desteği
Single Player (Tek Oyuncu), Single Player (Tek Oyuncu), Multiplayer (Çoklu Oyuncu), Multiplayer (Çoklu Oyuncu)
Kinect Uyumlu
Hayır
Move Uyumlu
Hayır
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
24
Yurtdışına Satış
Yok
Stok kodu
OYUNARL020710
Mağazaya Eklenme
0
süper
bekir şimşek (30), /Şanlıurfa/Türkiye
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
En Çok Satılan PlayStation 3 Oyunları Listesi
KDV Dahil