Yogi Bear (Ayı Yogi) (Blu-Ray Disc)

Fiyat
49,98 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
19,99 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%60
|
30,00 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Harika bir aile filmi, müthiş bir eğlence!
- Jim Ferguson, ABC-TV

Herkesin en sevdiği piknik sepeti hırsızı ayı, “armut piş ağzıma düş” tekniklerini beyaz perdeye taşıyor. 3 boyutlu çekilen, gerçek oyuncularla bilgisayar animasyonunu bir araya getiren filmde Jellystone Parkı’nın başı beladan kurtulmayan ünlü ayısına Dan Aykroyd sesiyle hayat verirken, sadık dostu Boo Boo ‘yu ise Justin Timberlake seslendiriyor. Belediye başkanı Brown, işlerin kötüye gitmesi üstüne Jellystone’u satmaya karar veriyor. Evini kaybedeceği gerçeğiyle yüz yüze gelen Yogi herhangi bir ayıdan daha zeki olduğunu ispat etmeli ve Boo Boo ile birlikte Korucu Smith’e katılıp parkın sonsuza kadar kapanmaması için bir çözüm yolu aramalılar. Hanna-Barbera’nın klasik başyapıtı, Anna Faris, Tom Cavanagh, T.J. Miller ve Andrew Daly’nin de rol aldığı bu mükemmel ve yepyeni film ile hayat buluyor.

Özel Seçenekler
 • Jellystone Hazinesi: Ortalığı Kirleten ve Yogi’nin Gizli Yeri: Ranger Jones’dan ipuçları
 • Ayi Yogi Karışık: Yogi ve Boo Boo’nun Eğlenceli Anları -Sonra ve Şimdi- Klasik animasyon serilerinden yeni filme.


 • Ürün Özellikleri :
  Disk Seçenekleri
  Blu-Ray Disc
  Format
  Blu-Ray Disc
  Altyazı
  Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri
  Ses
  Türkçe 5.1, İngilizce 5.1
  Video
  Full HD (1080p)
  Yapım Yılı, Üretici
  2010
  Süre
  77 Dk.
  Bölge
  2
  İzleme Grubu
  NR, Sınıflandırılmamış
  Diğer:
  Garanti Süresi (Ay)
  1
  Yurtdışına Satış
  Var
  Stok kodu
  DVDWAR1007-BR
  Mağazaya Eklenme
  0
  loader
  İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

  Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

  Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

  Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

  Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
  Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
  İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?