Saftirik Vampirin Günlüğü

Fiyat
18,51 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
12,03 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%35
|
6,48 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : Tim Collins Baskı Yılı : 2011   Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ  Sayfa : 224

CHLOE BUGÜN MATEMATİK DERSİNDE BANA GÜLÜMSEDİ AMA BU DİŞLERİMİN ÇIKMASINA NEDEN OLDU, BU YÜZDEN ONUN GÜLÜMSEMESİNE KARŞILIK VEREMEDİM.
KEŞKE ONA KARŞI GERÇEK DUYGULARIMI İFADE EDEBİLSEYDİM.
BELKİ DE ŞİİR YAZABİLİRİM! 

Nigel Mullet sıradan, bildiğiniz bir vampir. En büyük şanssızlığı, on beş yaşında vampire dönüştürülmüş olması. Sonsuza dek bu yaşta kalacağı için, başı da sivilceleriyle, çatallaşan sesiyle, kızlarla ilişkileri konusundaki beceriksizliğiyle sürekli dertte olacak!
Okurken gülmekten yerlere yatacağınız günlüğünde Nigel, hayatının aşkı Chloe tarafından fark edilmek için sergilediği umutsuz çabaları, vampir anne babasının kendisine yaşattığı hayal kırıklıklarını (anne babanızın durmadan arkadaşlarınızı ısırmaya çalıştıklarını düşünsenize, ne kadar utanç verici!), seksen yılı aşkın bir süredir ölümsüz olduğu halde tek bir kız arkadaşı olmadığı için neler hissettiğini, bunun ne kadar büyük bir haksızlık olduğunu anlatıyor.
Nigel bir yandan dişlerini Chloe''nin boynuna geçirmek için duyduğu istekle başa çıkmaya çalışırken bir yandan da onun kalbini çalmayı nasıl başaracak?
"Saftirik Greg''in Günlüğü" ve "Alacakaranlık" kitaplarını sevenler, Saftirik Vampirin Günlüğü''ne bayılacak!Her Allah’ın günü yeni bir vampir filmi, dizisi çıkarırlarsa olacağı budur. Edebiyat ve sinema dünyasının yüzlerce yıllık ‘karizması’ bir anda çiziliverir işte. Tam gündüz yürüyebilen, markette satılan kanlarla açlığını gideren vampirlere yeni alışıyorduk ki, bir türlü alışamadığımız ‘emo’ vampir çıktı bu sefer karşımıza. Vampir konusunda muhafazakâr bir giriş yapmış olsam da aslında sevimli bir vampir Nigel. Çünkü ergen. Daha fenası ölümsüz hayatı boyunca, yani birisi kalbine kazık çakana veya kafasını vücudundan ayırana kadar, alnında çıkacak sivilcelerle mücadele edecek ve sınıf arkadaşlarına âşık olup bunu asla söyleyemeyecek. Ayrıca okulun serserileri tarafından tartaklanacak ve ‘kimse beni anlamıyor’ klişesini dünyada haklı olarak kullanabilecek tek kişi o. Sınıfa yeni gelen Chloe’ye âşık olan Nigel, bunu bir türlü ifade edemediği gibi, yüzlerce yıl sürecek bu çilesinden bir an evvel kurtulmak istiyor. Doğası gereği, geceleri bilgisayar oynayan Nigel okulda da ‘gotik’lerle takılmaktadır ve ‘emo’ olmak onun tek şansıdır. Garip bir şekilde seviyorsunuz Nigel’ı. Onun tahilsiz ve çaresizliğinde tuhaf bir sempatik durum var. Bir vampir olarak 100 yaşını geride bıraktığı gece, günlük yazmaya karar veren saftirik Nigel’ın günlükleri oldukça keyifli.

Çağlayan Çevik
Bir Paragraf


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KEPSILON24323
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?