Seyyit Ahmet Arvasi

Fiyat
8,00 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
6,40 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%20
|
1,60 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
5 5
Yazar : Yrd. Doç. Dr.Şuayıp Özdemir Baskı Yılı : 2007   Yayın Evi : ARI SANAT YAYINLARI  Sayfa : 160

Seyit Ahmet Arvasi; ülkemizde Cumhuriyet döneminde yetişen önemli mütefekkirdir. Türk Milli Eğitimine binlerce öğretmen yetiştirmiş ve fikirleriyle gençliğe rehber olmuştur. Arvasinin eğitim üzerine görüş ve düşüncelerini problemlerin çözümüne ilişkin fikirlerini bu eserle bulabilirsiniz…


Ürün Özellikleri :
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KARISANAT008
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Yrd. Doç. Dr.Şuayıp Özdemir kitapları