Silicon Power Stream S03 1TB 2,5" USB 3.0 Taşınabilir Disk

Bu fiyata son 76 ürün!
Kampanya bittikten sonra ürünün fiyatı 216,35 TL (KDV Dahil) olacaktır.
Fiyat
216,35 TL KDV DAHİL
İndirimli
:
193,17 TL KDV DAHİL
KAZANCINIZ
%11
|
23,19 TL
tavsiye ederim
Erkek (30), DERİNCE/Kocaeli/Türkiye
hızı çok iyi
beklentileri karşıladı
loader
-Taşınabilir disk dendiğinde 2.5 inç ve 3.5 inç olmak üzere iki farklı boyutta disk karşınıza geliyor. 2.5 inç’lik sabit diskleri USB ile kullanabileceğiniz gibi 3.5 inç’lik diskleri elektrik yardımıyla kullanabilirsiniz.

-Taşınabilir disk seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli kriterlerden biri depolama alanı. Yani öncelikle ne kadar alana ihtiyaç duyduğunuzu hesaplamanız gerekiyor. Bu doğrultuda 160 GB – 4 TB aralığında kapasiteye sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.

-Depolama alanı arttıkça okuma ve yazma süresinde de bekleme durumu artacaktır. Hızlı işlem yapabilmek için okuma ve yazma oranının yüksek olduğu ürünleri tercih etmelisiniz.

-Bazı taşınabilir disklerde çarpma, düşme ve ıslanma korumasına yer veriliyor. Böylece herhangi bir sebepten dolayı disk yere düştüğünde ya da ıslandığında verileriniz hiçbir şekilde zarar görmemiş oluyor.

-Tercih edeceğiniz ürünün kutusunda USB yanı sıra eSATA da bulunuyorsa bu arabirim sayesinde destekleyen bilgisayarlarda yüksek hızda veri aktarımı yapılabiliyor.

-eSATA external SATA yani SATA arabiriminin harici yapıdaki hali. Bu arabirimin bulunduğu disklerde yüksek hızda veri aktarımı yapabilirsiniz.

-Cache belleğin yüksek olması ikinci kez açtığınız dosyaların ve çalıştırdığınız uygulamaların daha hızlı açılıp, çalışacağı anlamına geliyor.

-Disklerdeki önemli bir kriter de dönüş hızı. Bu, sabit disk içerisindeki plakaların dönüş hızını ve dolayısıyla diskin performansını doğrudan etkiliyor. Dönüş hızının yüksek olduğu modelleri tercih etmenizde yarar var.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?