Skil 072 AT Mekanik Çim Biçme Makinası

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürün temin edilebilir olduğu zaman sizi bilgilendirebilmemiz için "Haber Ver" özelliğini kullanabilirsiniz.
Öneriyoruz
loader
  • Çim biçme makinesi tercihinizi etkileyecek en önemli etmen bahçenizin büyüklüğüdür. Büyük bıçaklı modeller sayesinde bir seferde daha büyük alanı biçer ve daha az sefer yapmış olursunuz.
  • Büyük makinelerin kovaları da daha büyük olduğu için biçilen çim daha kolay depolanabilir. Böylelikle sık sık kova boşaltma sıkıntısı da yaşamamış olursunuz.
  • Küçük bir bahçe için elektrikli, daha büyük bahçeler içinse benzinli modeller uygun olacaktır. Örneğin 500 m2’lik bir bahçe için yaklaşık 40cm’lik elektrikli bir makine idealdir.
  • Uygun makineyi seçmeden önce, düşündüğünüz markanın yetkili servis ağının genişliği olası bir arıza durumunda gerekli parçaların kolaylıkla temin edilebiliyor olması önemlidir.
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
En Çok Satılan Mekanik Listesi
KDV Dahil