Sokak Kadını

Fiyat
:
8,19 TL KDV DAHİL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
7 7
Oyuncular : Arzu Okay
Yönetmen : Çetin İnanç
Bir işyerinde çalışan çekici ve güzel bir kız olan Arzu Okay, fakir bir aileye mensuptur. Babası paragöz olan, çalıştığı yerden çektiği avanslarla zor durumdadır. O genç kızlık dönemlerinin arzulu duyguları içindeyken, tanıştığı Kenan’a aşık olur... Hayallerinde hep onu görmektedir. Sonunda bir gün Kenan’ın olur. Ancak genç adamın kanunsuz kişilerle ilişkisi vardır. Borçlarından dolayı kendisini tehdit ederler. Arzu’yu kötü yola düşürmek amacıyla harekete geçerler ve sırayla genç kıza tecavüz ederler...


Ürün Özellikleri :
Format
DVD
Ses
Türkçe
Video
4:3 Full Screen
Süre
61 Dk.
Bölge
2
İzleme Grubu
R-18, 18 Yaşından küçükler izlememelidir
Diğer
İnteraktif Menü
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
DVDFAN231
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
En Çok Satılan Yerli Erotik Listesi
KDV Dahil