Kategoriler
Sonuçları Filtrele
Fiyat Aralığı
0 TL - 25 TL (67)
25 TL - 50 TL (2)
Ürün Yorum Puanı
Yayımcı
İMM MÜZİK (10)
YAVUZ PLAK (4)
Origami Yapım (3)
AJS MUZİK (3)
POLL PRODUCTION (2)
BEYZA MÜZİK (2)
ATİ MÜZİK (2)
YAVUZ - BURÇ PLA.. (1)
Universal & Taxi.. (1)
ULUS MÜZİK (1)
TFM MÜZİK (1)
TÜRKÜOLA (1)
SEYHAN MÜZİK (1)
SANATEVİ (1)
OSSİ MÜZİK (1)
Naz Müzik (1)
MİNA MÜZİK (1)
KALAN MÜZİK (1)
KADIRGA MUZIK (1)
JET PLAK (1)
Daha Çok..
Sanatçı
VARIOUS ARTISTS (5)
Senai Demirci (2)
SAMİ ÖZER (2)
AHMET ÖZHAN (2)
YOLDAKİLER (1)
Ubeydullah Sezikli (1)
SONER KÖSE (1)
SIRRI ER (1)
Seda Bağcan (1)
SAMİ YUSUF (1)
PELİN (1)
Mehmet Emin Ay (1)
LEE SCOTT & OFER.. (1)
KANİ KARACA (1)
İSMAİL HAKKI AKGÜN (1)
İsmail Coşar (1)
HASAN LÜTFİ RAMA.. (1)
HAKAN ALTUN (1)
GECENİN SESİ (1)
DOĞAN (1)
Daha Çok..

Sufi müzikleri

"Özel tınıları sesiyle ve enstrumanıyla buluşturan sanatçıların en özel Sufi albümleri, hepsiburada.com farkıyla sizleri bekliyor. En sevdiğiniz yerli ve yabancı müzisyenler tarafından hazırlanan albümlerin yer aldığı bu kategoride; geçmişten günümüze en güzel ilahiler, ney ve kanun, ney ve gitar, ney ve piyano gibi enstrumanların sesinden Sufi müzikleri, ülkemizin farklı bölgelerine ait ilahi çeşitleri, zikirler, din büyüklerini övmek için yazılmış geçmişten gününüze unutulmaz kasideler, Peygamber Efendimizi  övmek için yazılmış ve bestelenmiş Naat’ı şerifler yer alıyor.

Ayrıca en sevdiğiniz sanatçıların seslerinden cevşenler, Ramazan'a özel ilahiler, Mevlana şiirleri, dualar, peşrev ve semailer; ud, tanbur ve insan sesine en yakın sesi ile ney gibi enstrumanlardan solo Sufi albüm örnekleri ve daha fazlası, Sufi müzik sevenlerin beğenisine sunuluyor. Siz de ilahi aşk ile hem gönlünüzü hem de ruhunuzu dinlendirecek birbirinden güzel eserleri satın almak için Sufi kategorimizdeki albümleri inceleyebilirsiniz.

Her tarzdan binlerce albümün yer aldığı müzik kategorisi yüzlerce alternatif ile siz müzikseverleri bekliyor. Yerli ve yabancı sanatçıların en yeni ve unutulmaz albümleri, çocuk müzikleri, tango, klasik müzik, oyun havaları, pop, rock, arabesk ve film müzikleri gibi binlerce albüm bir tık yakınınızda. Siz de hepsiburada.com ürünleri arasından istediğiniz albüme sahip olmak için hemen müzik kategorimizi ziyaret edin.

"

 

Sufi kategorisinde 69 adet ürün bulunmuştur.
1 2 3 4 İleri
Toplam 69 ürün bulundu. 1.sayfa görüntüleniyor.
1 2 3 4 İleri