Susam Sokağı (Elmo’nun Dünyası: Yiyecekler, Su ve Spor)

Fiyat
:
8,68 TL KDV DAHİL
Önemli !
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
7 7
Susam Sokagı’nın sevimli ve kırmızı canavarı Elmo, yiyecekler, su ve sporun önemini kesfediyor! Bir elma ile konusuyor, gizemli derinliklere dalıyor ve “Tavsan Hop” egzersizleri ile formda kalıyor. Çocugunuz Elmo ile beraber dünyanın degisik köselerinden yiyecekleri tanıyor, denizleri arastırıyor ve spor yaparak nasıl saglıklı ve güçlü olacagını ögreniyor! Ayrıca sevimli süs balıgı Dorothy, komik Bay Saftirik ve neseli sarkılar her yastan izleyiciye mutluluk veriyor.


Ürün Özellikleri :
Disk Seçenekleri
DVD
Format
DVD
Ses
Türkçe, İngilizce
Video
4:3 Full Screen
Süre
50 Dk.
Bölge
2
İzleme Grubu
PG, Değerlendirilmiş ve Sakıncalı Bulunmamış
Diğer
İnteraktif Menü
Diğer:
Garanti Süresi (Ay)
1
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
DVDNGT141-DVD
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürün, Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin 7. maddesinde yer alan aşağıdaki hükümler gereğince iade alınmamaktadır.

Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

Tüketici tarafından ambalajı açılmış ise; ses veya görüntü kayıtlarına, yazılım programlarına ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Örneğin; DVD, VCD, CD ve kasetler, toner, kartuş, şerit, vb. gibi) iade edilemez.

Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.
Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?