Kategoriler
Sonuçları Filtrele
Marka
Marintek (3)
Bestway (3)
Remixon (2)
Fiyat Aralığı
1500 TL - 2000 TL (3)
2000 TL - 2500 TL (1)
2500 TL üzerinde (4)

Zodyak Bot

Balık tutmak, dalmak ve özellikle de daha büyük teknelerde servis botu (dinghy) olarak kullanmak için ideal olan zodyak bot modelleri, gezi ve eğlence amaçlı da tercih edilebilir. Outdoor spor tutkunlarının ve denizcilerin, küçük ebatlardaki zodyak bot ve daha büyük gezi teknesi ihtiyaçlarını zahmetsizce karşılamalarını sağlayan Tekne & Tekne Malzemeleri ve Şişme Bot kategorisinde, sadece aradığınız tekneyi ya da şişme botu değil; tekne ve botlarınıza dair çeşitli aksesuarları ve bakım malzemelerini de kolayca seçip satın alabilirsiniz.
Tekne malzemeleri ve şişme bot üretiminde uzman, güvenilir ve usta denizcilerin tercihi olarak kendilerini ispatlamış yerli ve yabancı firmaların yaklaşık 3-4 metre arasındaki zodyak bot modelleri, sağlam ve dayanıklı malzemeden üretildikleri için uzun yıllar sorunsuzca kullanım olanağı sunar. Zodyak bot çeşitlerinin yanlarında bulunan tüp şeklindeki hava odaları, botların dengeli bir şekilde yüzme kabiliyetini artırırken yolcu konforu düşünülerek tasarlanmış oturma bölümleri de kullanıcılara seyir rahatlığı verir. Şişme botlar, istendiğinde, boylarına göre 12 beygirden 20 beygire kadar dıştan takma motorlar için de uygundur.
Zodyak bottan biraz daha fazlasını arayanlar için sunulan fiber gezi tekneleri de 3,5 metreden 5 metreye kadar boyları ve kamaralı ya da kamarasız modelleriyle farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çeşitliliktedir. Buradaki dengeli, dayanıklı ve denizci teknelerle ister balık tutabilir isterseniz de kıyı gezintileriyle keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Her türlü botla birlikte kullanılabilecek şişme bot taşıma sistemi, paslanmaz çelikten ya da polyesterden şişme bot ıskarmozu, kürek yuvası, valf anahtarı ve şişirme pompası gibi aksesuarları ve çeşitli şişme bot tamir kitlerini de bulabileceğiniz kategorimizde ihtiyacınız olan bütün ürünlere bir tıkla ulaşabilirsiniz.
Zodyak Bot kategorisinde 8 adet ürün bulunmuştur.
  • Bestway 65033 Prof.Hydro Force Tenor Bot Set
2.171,20 TL
KDV DAHİL
3.101,71 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%30
prev next
  • Bestway 65032  Prof.Hydro Force Tenor Pro Bot Set
1.831,95 TL
KDV DAHİL
2.617,07 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%30
prev next
  • Bestway 65031 Rof.Hydro Force Scout Bot Set
1.899,80 TL
KDV DAHİL
2.714,00 TL
KDV DAHİL
İndirim
İndirim
%30
prev next
Toplam 8 ürün bulundu. 1.sayfa görüntüleniyor.