Zeytin Kız ile Zeytin Nine Söylenceler Dünyasında

Etiket Fiyatı
: 13,00
 TL KDV Dahil
Fiyat
:
10,84 TL+ KDV
KDV Dahil
: 11,71 TL
Bu ürünün ortalama teslimat süresi
2 2
İçiniz de rahat etsin, cebiniz de!
Mapfre Genel Sigorta’nın CepKask Ürün Sigortası, cep telefonunuzu kırılma,
sıvı teması, yangın, gasp, hırsızlık ve kapkaça karşı sigortalar.

“Sigorta istiyorum” kutucuğunu işaretlediğinizde sigorta şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Sigorta kapsamını ve şartlarını okumak için tıklayınız
+ güvence Ürününüz için uzatılmış güvence planı burada! Bu planla, üretici garantisi bittikten sonra bile ürününüz güvence altında. Üstelik, çok daha geniş kapsamda! Detaylı bilgi almak için tıklayın
Hizmet Burada! Hepsiburada.com’dan, aşağıda listesi verilen ürünlerden herhangi birini alarak "Tam Yerinde" hizmetini tercih etmeniz durumunda ürün kurulumu ya da 1 yıl süresince ortaya çıkabilecek sorunlarda yetkili servislerimizden istediğiniz saatte destek hizmeti alabilirsiniz. Tam Yerinde ile ilgili detaylı bilgiye ve plan seçeneklerine ulaşmak için tıklayın
"Detaylar için tıklayın!
Yazar : Suat Çağlayan Baskı Yılı : 2012   Yayın Evi : YAKIN KİTABEVİ  Sayfa : 238

Hiçbir ağaç, zeytin ağacı kadar kutsal kabul edilmemiş; hiçbir ağacın üstüne bu kadar çok efsane üretilmemiştir. Tarih boyunca pek çok kültürde; sağlığın, umudun ve her şeyili ötesinde barışın simgesi olmuştur zeytin` ağacı. Antik çağların tanrı ve tanrıçalarından azizlere,hekimlere dek herkes tarafından saygı görmüş ve korunmuştur. O nedenledir ki, Ege ve Akdeniz`in mitolojik tanrıları - zeytin kokar ..~ Bir zeytin dalı ile Nuh`un gemisine dönen güvercin, tufanın bittiğini vurgularken aynı zamanda yeryüzüne barışı da getirmiş olur. Her taşın altında bir öykünün gizlendiği ülkemizde, zeytin ve barış kokulu Urla` da yaşar Yasemin, Binlerce yıllık bilge zeytin ağaçları ve Ayça Öğretmen ile kurduğu dostluk, onu bambaşka boyutlara taşıyacak ve zeytin ağaçlarıyla örülü düşlerinde. `Zeytin Kız` o)arak Söylenceler Dünyası` nı keşfedecektir. Bu yolculukta yalnız değildir elbette. Zeytin Nine, tıpkı zeytin ağaçları gibi onun dostu ve sırdaşıdır. Antik çi!ğın bütün tanrı ve tanrıçaları, düşlerle örülü yolculuğun bir anında beliriverir Zeytin Kız`la Zeytin Nine`nin yanı başında. Zeytin ağaçlarının o sevimli; sevimli olduğu kadar hüzililıÜ dünyalarını çok seveceksiniz -.»Kahramanlarımızla birlikte, zaman tünelinde başka başka çağlara yolculuk yaparken, yaşadığımız ülkenin zeytinle gelen kültürel zenginliklerine şaşıracaksınız. Söylenceler Dünyasını .keşfetmeye hazır mısınız?


Ürün Özellikleri :
Yaş Grubu
6 - 8 Yaş
Diğer:
Yurtdışına Satış
Var
Stok kodu
KYAKIN23232
Mağazaya Eklenme
0
loader
İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.

Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte Hepsiburada.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Garanti Açıklama: KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır
İade başvurusunda nasıl bulunabilirim?
Diğer Suat Çağlayan kitapları
En Çok Satılan Çocuk - Öykü Listesi
 
11,89 TL (KDV Dahil)
%34
10,26 TL (KDV Dahil)
%12
2,85 TL (KDV Dahil)
%7
0,95 TL (KDV Dahil)
%7
0,95 TL (KDV Dahil)
%7
0,95 TL (KDV Dahil)
%6
0,95 TL (KDV Dahil)
%6
0,95 TL (KDV Dahil)
%6