Logitech M560 Kablosuz Beyaz Mouse 910-003913 Yorumları

(26 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Eh işte...
  (19.07.2017)

  Çok abartmaya gerek yok aslında. Kullanım olarak pek tatmin etmedi. Ama bu mouse'ta DPI olayı olsa tadından yenmezdi. Malzeme kalitesi çok güzel. Premium bir his veriyor. Ama hız olarak pek tatmin etmedi. Ayrıca orta tuş tıklaması diğer mouse'lardan farklı olduğu için değişik bir his yaratıyor.

  - Amasya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • iyi ama
  (19.06.2017)

  mouse amacı için gerçekten güzel kaliteli ve kullanışlı ancak oyunda oynayan biriyseniz oyunlar için 0

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Logitech kalitesi
  (09.06.2017)

  Gerçekten kaliteli bir ürün. Standart hali ile soldaki iki kısa yol tuşundan üstteki bilgisayardaki Başlangıcı açıyor; alttaki kısayol ise ekranda açık bulunan pencereler varsa masaüstüne geçiriyor. Son derece hızlı komutları var kullanımı kolay.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beğendim.
  (28.04.2017)

  1 aydır kullanıyorum. mesleğim gereği pageup-pagedown veya sağ sol yön tuşlarını fazlaca kullanıyorum. Bu tuşları yanlara ve tekerleği sağa sola yaslamaya atatdım. epey bi hız kazandırdı. Masa zemini üzerinde kullanıyorum, zemin seçme gibi bir sıkıntıryla karşılaşmadım. Haasasiyeti gayet yeterli. Tutuşu rahat 1-2 günde tamamen alıştım diyebilirim. Tekerleğe alışma zorluğu yerine alışma keyfi yaşadım diyebilirim. Tavsiye edilir.

  BEYLİKDÜZÜ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Çok beğendim...
  (19.04.2017)

  Ben şimdiye kadar basit fareler kullanan bir kullanıcı olarak fareyi çok beğendim. Bir bilgisayar öğretmeni olarak her işte kullanılabileceğini düşünüyorum. Yorumlarda orta tuştan şikayet edilmiş ama ben çok beğendim. Dönüş hızında iki mod var. Biri dişli adım hassas hareketler sağlıyor. İkinci mod sonsuz bir dönüş sağlıyor ve hızlı hareket sağlıyor. Ama orta tuş tıklama olayı yok.

  - Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Çok Hızlı....
  (19.04.2017)

  Süper hızlı alışveriş . Güzel ürün. Teşekkürler.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kesinlikle Tavsiye Ederim
  (16.04.2017)

  2 yıldır kullanıyorum ve günde en az 10 saat pcnin başında bulunan biri olarak çok memnunum, iyi bir mühendis ve grafiker olarak tüm çizim işlemlerimi rahatlıkla yapıyorum. İlk başta alışması zor gelebilir ama bir süre sonra mause un işinizi çok kolaylaştırdığını farkedeceksiniz. Diğer mause larda tekerleğe basıldığında yeni sekme açma işlevi bu mause ta fonksiyonel tuşlara atamasını yaparak kullanabiliyorsunuz. Ben orta tuşa atamasını yaptım ve alışınca inanın daha rahat geliyor, sitesinden yazılımını indirmelisiniz tuşlara görev atamaları yapmak için. Ben üzerine kahve döktüğüm için servise gönderdim, bana ücretsiz yenisini gönderecek kadar kaliteli servisi var, logitech ise düşünmeden alın.

  ŞAHİNBEY - Gaziantep - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum
  (09.03.2017)

  Ürün kesinlikle kullanımı kolay bir ürün değil. Sağ sol click tuşları yekpare yani plastik birleşik tamamıyla, bu tıklama işlevini bayağı zorlaştırıyor. Farenin altındaki kaygan(sözde) kaplamalar çok kalitesiz, orijinal aynı markaya ait mousepad ile kullanmama rağmen fare kaymıyor, hatta üzerinde sürtünme sesi dahi çıkarıyor, ne derece kaygan bir malzeme olduğunu siz tahmin edin. Orta tuş da kalitesiz farenin kendisi kadar, bazen alta yuvarlarken algılamıyor bazen tam tersini bile algıladığı oluyor. Farenin şekli de ele uyumsuz, kısacası hayal kırıklığına uğradım, 4 farklı kişiye kullanması için ödünç verdim ve sonuç aynı, hepsi de kesinlikle daha fazla kullanmak istemedikleri ifade ettiler. Oyun oynayacaksanız zaten düşünmeyin bile.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (9)

 • Tavsiye ederim
  (24.01.2017)

  İşlevselliği ve fiyat kalite orantısı güzel. Orta tekerlek ise ilk kez kullananlara farklı gelecektir. Tekerleği sağ ve sola yaslayarak iki farklı komut ataya biliyoruz. Tekerleğin üstüne basmak yok :) onun yerine tekerleğin üstündeki tuşa komut verebiliyoruz. Sol kenarındaki iki tuşla beraber toplamda 7 adet fonksiyon tuşumuz mevcut. Bizi sunduğu pil ömrü 18 ay ki bu süre piyasadaki en iyi pil ömrü arasında yer alıyor. Kısacası başta biraz malzeme kalitesi kaygan gelse de memnun kaldım, tavsiye ederim.

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Son Derece İşlevsel
  (20.01.2017)

  Eski farem bozulduğundan dolayı yeni fare arıyordum. Aslında kablosuz fare almak çok aklımda yoktu fakat bu fareyi görünce biraz düşündüm. Atanabilir tuşlarının olması fareyi oldukça işlevsel yapıyor. Örneğin; ben gece yatmadan önce bilgisayardan bir şeyler izlemeyi seven birisiyim. Baş parmağın olduğu kısımdaki tuşları ses açma-kapama olarak ayarladım. Tekerleğin sağ ve sol işlevlerini de klavyedeki sağ-sol yön tuşları yaptım, bilgisayar uzağımdayken çok rahat ediyorum. Siz de bu gibi özellikleri olan bir fare arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Beş Yıldız
  (11.01.2017)

  uzun zamandır kullandığım bir ürün gayet dayanıklı ve iyi bundan ziyade tedarik konusun da gayet hızlılar.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Cok kullanisli
  (26.11.2016)

  Dizaynı tuşları malzeme kalitesi mükemmel ekstra tuslar çok kullanışlı orta yuvarlak iki kademeli tasarlanmış ve harika yazılımını indirin ve mouse 'un keyfini çıkarın bide ele tam oturuyor tavsiye ediyorum

  - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • f/p ürünü
  (09.11.2016)

  Merhaba, Yoğun MS Excel kullanan birisi olarak programlanabilir bir mouse arıyordum. f/p olarak beklentileri karşılayan bir mouse. Ortadaki topu sağa ve sola kaydırabiliyorsunuz. Bu hareketlere mouseun internetten driver ını indirerek fonksiyon ( tuş kombinasyonları ) atayabiliyorsunuz. Örneğin ben bu iki fonksiyona kopyala/yapıştırı atadım. Ortadaki yukarıdaki butona excelde değer yapıştır, yan butonlara da başka fonksiyonlar yükledim. Solak olmama rağmen işimi görüyor ( mouse dizaynı tuşlar hariç ambidextrous ). Topu 2 modda kullanabiliryosunuz. Normal kaydırma olarak ve üstüne basınca top momentum bitene kadar serbest dönmesini sağlayacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • küçük
  (02.11.2016)

  arkadaslar onceden yuksek bır mouse kullandıysanız almayın orta tusa bagımlıysanız almayın orta tusa basmak yanı o donen seye basmak onun donus modunu degıstırıyor hemen altındakı tus ıse orta tus gorevını goruyor yanı sekme kapama gıbı yada ıcızm programlarında pan yapmanızı saglayan tusun gorevını goruyor. normal bır mouse degıl o yuzden normal alıskanlıklarınz var ve elınız serı bır ınsansanız eskı alıskanlıkları bırakamıyorsunuz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (02.11.2016)

  Logitech unifying alıcılıdır. 6 adede kadar uyumlu Logitech ürününü sadece tek bir USB portu işgal ederek kullanmanızı sağlar. İçinde pil ile geldi. Logitech'in Chrome Tarayıcı eklentisi piksel hassasiyetinde kaydırma sunuyor. Tekerleğin üzerine basarak dişli adım veya sonsuz kaydırma moduna geçebiliyorsunuz. Ancak bu sebepten orta tuş olarak atanmıyor, diğer Windows tuşu olarak tasarlanan orta tuşu bu moda geçirebilirsiniz. Yazılımında tuş kombinasyonlarını ve fonksiyonları sağ sol tık haricinde bütün tuşlara atayabilirsiniz. Yüksekliği fazla olmaması da dizüstü bilgisayar çantası kullananlar için tercih sebebi olabilir. Yüzey renginden etkilenmiyor. Tekerleğin çok hassas olması arasıra hamlenin bitişinde ters yöne bir kaydırma olarak algılanabiliyor. Özetle, Eksiler: -Tekerlek orta tuşu yok ama muadil bir tuş var. -Tekerlek iki modda da çok hassas ters yöne sekebiliyor.; Artılar: -Logitech Unifying Alıcı -Atanabilir 5 tuş (ikisi tekerleğin sağa sola hareketi) -Tekerleğin mekanik modları -Yazılımı kullanışlı, seçenekleri bol -Pil dahil Ellerim orta boy olsa bu fareden memnun olurdum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Programlanabilir düğmeler beklentilerimi karşılamadı
  (22.10.2016)

  Ürünü almadan önce birkaç saatlik bir araştırma yaptım. Fiyat/performans oranının yüksekliği konusunda söylenenler genel olarak doğru çıktı. Benim asıl derdim, standart farelere göre birer kısayol aksamı olarak kullanabileceğim üç düğmeden yararlanmaktı. Logitech sitesinden indiridiğim ilgili programda sunulan seçeneklerin darlığı birazcık düşkırıklığı yarattı. Yanlış anlaşılmasın, onlarca seçenek söz konusu ama ürün benim belli programlarda kullanmak istediğim komutlara erişemiyor. Bir de iki modda çalıştırılabilen tekerlek, denetimli modda iken bile biraz fazla gevşek; ancak alışılamaz da değil...

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Tanıdık marka
  (05.09.2016)

  Eskiden beri kullandığım marka, güveniyoırum.

  SELÇUK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Kaliteli ama bir sorun var.
  (05.09.2016)

  Mouse u tutarken parmaklarınızın pozisyonuna baktınız mı hiç. İşaret parmağı sol düğmede orta parmak da sağ klikte olur. Buraya kadar normal ama orta parmağın sağındaki parmak yani tıklarken kullanmadığımız parmak bu mouse da sağ kliğe temas ediyor. Her sağ tıklamada bu kullanılmayan parmak da düğmenin inip kalktığı o malum hareketi hissediyor hatta sol tıkladığınızda temas nedeniyle istemsiz bir sağ tıklama da yapabiliyorsunuz. Önemsiz birşeymiş gibi gelebilir size ama mouse u kullanırken rahatsız ediyor. Tuşlar dışa doğru kavisli geliyor sebebi büyük ihtimalle bu. Mouse boyu da biraz büyük olunca maalesef sağ klik parmaüa temas edip baya rahatsız ediyor. Eliniz küçük ya da ortalama bir boyda ise bence bu mouse size göre değil. Büyük eli olanlar için iyi bir tercih olabilir

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Gayet güzel
  (04.08.2016)

  Ürün ortalama boyutlardaki bir ele sahip ( 'L'arge ölçeğinde eldiven kullanan) biri için oldukça ergonomik. Logitech Setpoint yazılımı sayesinde tuşların tamamına fonksiyon atayabilirsiniz. Tekerleğin üzerine basılarak 'browser da 'yeni sayfa açma işi, Setpoint yazılımı kullanılarak, tekerleğin arkasındaki tuşla yapılabiliyor. Tekerleğe üstten basınca tekerlek yalama OLMUYOR, sadece tekerleğin tıklayarak mı, yoksa sessiz bir şekilde ve ataletli -yani tekerleği hızlıca çevirip bıraktığınızda hâlâ dönmeye devam etmesi- şeklinde çalışıp çalışmayacağını belirlemenizi sağlıyor. Bu özellik uzun sayfaların altından en yukarıya çıkmak için oldukça kullanışlı... Tek bir kalem pille çalışıyor ve USB alıcı, mouse içerisinde bulunan yerine yerleştirilerek taşınabiliyor.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Orta tekerlek ile ilgili önemli bilgi
  (03.08.2016)

  arkadaşlar normal şartlarda orta tekerleğe tıklattığınızda mouse 2 farklı tekerlek hassasiyeti arasında değişiyor. Bununla beraber logitech firmasının set point miydi neydi o programını indirip, orta tekerleğe normal farelerdeki gibi yeni sekme açma kapama vs. görevlerini verebiliyorsunuz. ayrıca, dilerseniz yandaki 2 fonksiyonel tuşa da istediğiniz görevleri arıyorsunuz. bu ayarlar dediğim programlardan yapılıyor. ben kullanıyorum. kimse orta tekerlekte sorun var falan demesin. Önce yapılabiliyor mu araştırın. armut piş ağzıma düş. oldu birde çiğnemden ufalsın midene insin :) onun dışında eli büyük olanlar için mükemmel diyebilirim. malzeme de kaliteli.

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN