Logitech M560 Kablosuz Siyah Mouse 910-003882 Yorumları

(19 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum
  (09.03.2017)

  Ürün kesinlikle kullanımı kolay bir ürün değil. Sağ sol click tuşları yekpare yani plastik birleşik tamamıyla, bu tıklama işlevini bayağı zorlaştırıyor. Farenin altındaki kaygan(sözde) kaplamalar çok kalitesiz, orijinal aynı markaya ait mousepad ile kullanmama rağmen fare kaymıyor, hatta üzerinde sürtünme sesi dahi çıkarıyor, ne derece kaygan bir malzeme olduğunu siz tahmin edin. Orta tuş da kalitesiz farenin kendisi kadar, bazen alta yuvarlarken algılamıyor bazen tam tersini bile algıladığı oluyor. Farenin şekli de ele uyumsuz, kısacası hayal kırıklığına uğradım, 4 farklı kişiye kullanması için ödünç verdim ve sonuç aynı, hepsi de kesinlikle daha fazla kullanmak istemedikleri ifade ettiler. Oyun oynayacaksanız zaten düşünmeyin bile.

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

 • Tavsiye ederim
  (24.01.2017)

  İşlevselliği ve fiyat kalite orantısı güzel. Orta tekerlek ise ilk kez kullananlara farklı gelecektir. Tekerleği sağ ve sola yaslayarak iki farklı komut ataya biliyoruz. Tekerleğin üstüne basmak yok :) onun yerine tekerleğin üstündeki tuşa komut verebiliyoruz. Sol kenarındaki iki tuşla beraber toplamda 7 adet fonksiyon tuşumuz mevcut. Bizi sunduğu pil ömrü 18 ay ki bu süre piyasadaki en iyi pil ömrü arasında yer alıyor. Kısacası başta biraz malzeme kalitesi kaygan gelse de memnun kaldım, tavsiye ederim.

  MERKEZ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Son Derece İşlevsel
  (20.01.2017)

  Eski farem bozulduğundan dolayı yeni fare arıyordum. Aslında kablosuz fare almak çok aklımda yoktu fakat bu fareyi görünce biraz düşündüm. Atanabilir tuşlarının olması fareyi oldukça işlevsel yapıyor. Örneğin; ben gece yatmadan önce bilgisayardan bir şeyler izlemeyi seven birisiyim. Baş parmağın olduğu kısımdaki tuşları ses açma-kapama olarak ayarladım. Tekerleğin sağ ve sol işlevlerini de klavyedeki sağ-sol yön tuşları yaptım, bilgisayar uzağımdayken çok rahat ediyorum. Siz de bu gibi özellikleri olan bir fare arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (11.01.2017)

  uzun zamandır kullandığım bir ürün gayet dayanıklı ve iyi bundan ziyade tedarik konusun da gayet hızlılar.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Cok kullanisli
  (26.11.2016)

  Dizaynı tuşları malzeme kalitesi mükemmel ekstra tuslar çok kullanışlı orta yuvarlak iki kademeli tasarlanmış ve harika yazılımını indirin ve mouse 'un keyfini çıkarın bide ele tam oturuyor tavsiye ediyorum

  - Kahramanmaraş - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • f/p ürünü
  (09.11.2016)

  Merhaba, Yoğun MS Excel kullanan birisi olarak programlanabilir bir mouse arıyordum. f/p olarak beklentileri karşılayan bir mouse. Ortadaki topu sağa ve sola kaydırabiliyorsunuz. Bu hareketlere mouseun internetten driver ını indirerek fonksiyon ( tuş kombinasyonları ) atayabiliyorsunuz. Örneğin ben bu iki fonksiyona kopyala/yapıştırı atadım. Ortadaki yukarıdaki butona excelde değer yapıştır, yan butonlara da başka fonksiyonlar yükledim. Solak olmama rağmen işimi görüyor ( mouse dizaynı tuşlar hariç ambidextrous ). Topu 2 modda kullanabiliryosunuz. Normal kaydırma olarak ve üstüne basınca top momentum bitene kadar serbest dönmesini sağlayacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

  - Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • küçük
  (02.11.2016)

  arkadaslar onceden yuksek bır mouse kullandıysanız almayın orta tusa bagımlıysanız almayın orta tusa basmak yanı o donen seye basmak onun donus modunu degıstırıyor hemen altındakı tus ıse orta tus gorevını goruyor yanı sekme kapama gıbı yada ıcızm programlarında pan yapmanızı saglayan tusun gorevını goruyor. normal bır mouse degıl o yuzden normal alıskanlıklarınz var ve elınız serı bır ınsansanız eskı alıskanlıkları bırakamıyorsunuz.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (02.11.2016)

  Logitech unifying alıcılıdır. 6 adede kadar uyumlu Logitech ürününü sadece tek bir USB portu işgal ederek kullanmanızı sağlar. İçinde pil ile geldi. Logitech'in Chrome Tarayıcı eklentisi piksel hassasiyetinde kaydırma sunuyor. Tekerleğin üzerine basarak dişli adım veya sonsuz kaydırma moduna geçebiliyorsunuz. Ancak bu sebepten orta tuş olarak atanmıyor, diğer Windows tuşu olarak tasarlanan orta tuşu bu moda geçirebilirsiniz. Yazılımında tuş kombinasyonlarını ve fonksiyonları sağ sol tık haricinde bütün tuşlara atayabilirsiniz. Yüksekliği fazla olmaması da dizüstü bilgisayar çantası kullananlar için tercih sebebi olabilir. Yüzey renginden etkilenmiyor. Tekerleğin çok hassas olması arasıra hamlenin bitişinde ters yöne bir kaydırma olarak algılanabiliyor. Özetle, Eksiler: -Tekerlek orta tuşu yok ama muadil bir tuş var. -Tekerlek iki modda da çok hassas ters yöne sekebiliyor.; Artılar: -Logitech Unifying Alıcı -Atanabilir 5 tuş (ikisi tekerleğin sağa sola hareketi) -Tekerleğin mekanik modları -Yazılımı kullanışlı, seçenekleri bol -Pil dahil Ellerim orta boy olsa bu fareden memnun olurdum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Programlanabilir düğmeler beklentilerimi karşılamadı
  (22.10.2016)

  Ürünü almadan önce birkaç saatlik bir araştırma yaptım. Fiyat/performans oranının yüksekliği konusunda söylenenler genel olarak doğru çıktı. Benim asıl derdim, standart farelere göre birer kısayol aksamı olarak kullanabileceğim üç düğmeden yararlanmaktı. Logitech sitesinden indiridiğim ilgili programda sunulan seçeneklerin darlığı birazcık düşkırıklığı yarattı. Yanlış anlaşılmasın, onlarca seçenek söz konusu ama ürün benim belli programlarda kullanmak istediğim komutlara erişemiyor. Bir de iki modda çalıştırılabilen tekerlek, denetimli modda iken bile biraz fazla gevşek; ancak alışılamaz da değil...

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Tanıdık marka
  (05.09.2016)

  Eskiden beri kullandığım marka, güveniyoırum.

  SELÇUK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Kaliteli ama bir sorun var.
  (05.09.2016)

  Mouse u tutarken parmaklarınızın pozisyonuna baktınız mı hiç. İşaret parmağı sol düğmede orta parmak da sağ klikte olur. Buraya kadar normal ama orta parmağın sağındaki parmak yani tıklarken kullanmadığımız parmak bu mouse da sağ kliğe temas ediyor. Her sağ tıklamada bu kullanılmayan parmak da düğmenin inip kalktığı o malum hareketi hissediyor hatta sol tıkladığınızda temas nedeniyle istemsiz bir sağ tıklama da yapabiliyorsunuz. Önemsiz birşeymiş gibi gelebilir size ama mouse u kullanırken rahatsız ediyor. Tuşlar dışa doğru kavisli geliyor sebebi büyük ihtimalle bu. Mouse boyu da biraz büyük olunca maalesef sağ klik parmaüa temas edip baya rahatsız ediyor. Eliniz küçük ya da ortalama bir boyda ise bence bu mouse size göre değil. Büyük eli olanlar için iyi bir tercih olabilir

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Gayet güzel
  (04.08.2016)

  Ürün ortalama boyutlardaki bir ele sahip ( 'L'arge ölçeğinde eldiven kullanan) biri için oldukça ergonomik. Logitech Setpoint yazılımı sayesinde tuşların tamamına fonksiyon atayabilirsiniz. Tekerleğin üzerine basılarak 'browser da 'yeni sayfa açma işi, Setpoint yazılımı kullanılarak, tekerleğin arkasındaki tuşla yapılabiliyor. Tekerleğe üstten basınca tekerlek yalama OLMUYOR, sadece tekerleğin tıklayarak mı, yoksa sessiz bir şekilde ve ataletli -yani tekerleği hızlıca çevirip bıraktığınızda hâlâ dönmeye devam etmesi- şeklinde çalışıp çalışmayacağını belirlemenizi sağlıyor. Bu özellik uzun sayfaların altından en yukarıya çıkmak için oldukça kullanışlı... Tek bir kalem pille çalışıyor ve USB alıcı, mouse içerisinde bulunan yerine yerleştirilerek taşınabiliyor.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Orta tekerlek ile ilgili önemli bilgi
  (03.08.2016)

  arkadaşlar normal şartlarda orta tekerleğe tıklattığınızda mouse 2 farklı tekerlek hassasiyeti arasında değişiyor. Bununla beraber logitech firmasının set point miydi neydi o programını indirip, orta tekerleğe normal farelerdeki gibi yeni sekme açma kapama vs. görevlerini verebiliyorsunuz. ayrıca, dilerseniz yandaki 2 fonksiyonel tuşa da istediğiniz görevleri arıyorsunuz. bu ayarlar dediğim programlardan yapılıyor. ben kullanıyorum. kimse orta tekerlekte sorun var falan demesin. Önce yapılabiliyor mu araştırın. armut piş ağzıma düş. oldu birde çiğnemden ufalsın midene insin :) onun dışında eli büyük olanlar için mükemmel diyebilirim. malzeme de kaliteli.

  - Hatay - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • Güzel ürün
  (28.06.2016)

  6 fonksiyonel tuşa istedğiniz programı veya kısayol (copy/paste) gibi atamayı rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Aldığınız zaman memnün kalacaksınız. Ayrıca Logitech ürün kaydı ile 3 yıl garanti sahibi oluyorsunuz..

  MURATPAŞA - Antalya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Tekerlek
  (27.06.2016)

  Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu aldım bu mouseyi. Mousenin tasarımı ve kalitesi çok iyi fakat tekerlek tam bir rezalet. İçe doğru basarak kullandığınızda tekerlek yalama oluyor. Bir şekilde normal kullanmak için ayarlıyorsunuz bu seferde çok ses çıkartıyor. Eğer tekerlek problem olmasaydı alınmasını tavsiye edeceğim bir üründü. Ben aldığıma pişman oldum açıkçası.

  - Zonguldak - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (13)

 • Orta tuş sorunu
  (16.05.2016)

  Google aramalarında çokça kullandığımız yeni sekmede açma işini de yapan orta tuş fonksiyonu nedense yok. Çok saçma. Malzeme kalitesi iyi

  İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (13)

 • Başarılı
  (26.04.2016)

  Ürün gerçekten çok başarılı tutuş özellikleri kullanımı çok rahat, tuş kombinasyonlarını istediğin şekilde ayarlanabilmesi başarılı olmuş. Ürün yüzenin mat oluşu ayrı bir rahatlık sağlıyor. Herkese tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • güzel ürün
  (14.04.2016)

  Siyah alacaktim ama biraz kaba göründü, beyaz oldukca şık. eski mouse umdan biraz buyuk, elim de buyuk olunca bir arti oldu. ama tus kombinasyonu icin logitech sitedinden setpoint yazilimini indirin mutlaka. tekerğin sağ/sol ve mouse un soldaki tuslariyla ustteki tusa atamalari bu yazilimla yapabilirsiniz.

  ERDEMLİ - İçel - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • Güzel bir ürün.
  (01.03.2016)

  Ürün görsel olarak güzel, sade ve mat bir dokusu var. Tuşları (şu an çok yeni olduğundan kaynaklanabilir) az da olsa sert gibi. Mouseların tekerleğini sekmeleri kapatmak için yoğun olarak kullanıyorum fakat bu ürünün tekerleği biraz farklı; tekerleğe bastığınızda scroollun kademeli veya kademesiz kaydırma özelliğini kullanıyorsunuz. Tekerleğin basma işlevini ise hemen arkasındaki kare düğme ile yazılımı yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca tekerleği sağa-sola doğru bastırarak ileri-geri işlevini yaptırmış oluyorsunuz. Yandaki, baş parmağınızla kullanabileceğiniz alternatif butonlar da gayet iş görüyor. Yine bu botunlara yazılımı sayesinde görev atayabilirsiniz. Henüz kullanmaya başladığım için detaylı memnuniyetten bahsedemiyorum. Ama ilk izlenimlerimi paylaşmam gerekirse "gayet, yeterli bir ürün" diyebilirim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (1)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN