Logitech® Marathon M705 Mouse (910-001949) Yorumları

(90 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Aradığımı Buldum
  (14.11.2017)

  Fare alırken ne istediğinizi bilmeniz çok önemli. Örneğin oyun için ise kablolu daha mantıklı, benim gibi ofiste kullanmak için ise kablosuz mantıklı. Ben internette sayfalarda ileri-geri gitme imkanı sağlayan bir fare arıyordum, bu farede var. Daha önce ucuz bir Logitech kullanmıştım, 5-6 yıl gitmişti, umarım bu da o kadar dayanır.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (10.11.2017)

  Ürünü yaklaşık 1 seneden fazla kullanıyorum. Şu ana kadar çekmeme-takılma gibi bi sıkıntı yaşamadım.(Bilgisayar masasında kullanıyorum.) Kumaş mouse pad kullanıyorum ve gayet güzel performans veriyor. Ama onun dışında masa yüzeyinde ya da defter yüzeyinde de her hangi bi programı sağ üstten rahatça kapatabilecek kadar rahat çalışıyor.Ayarlanabilir 6 tuşu gayet kullanışlı. Aldığım gün duracell pil takmıştım ve hala yarısı dolu görünüyor.(SetPoint uygulamasında 550 gün daha kullanabileceğimi söylüyor.) Sıklıkla FPS oyun oynayan biri olarak tuşlarda bozulma yaşamadım.(Kablosuz mouse u fps oyunlarda tavsiye etmem.) Ayrıca Logitech k360 klavyemle tek alıcıdan çalışması güzel.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (20.10.2017)

  Farklı ürün değerlendirme sitelerinde yapılan testlerde en iyilerin arasında hep yer aldığı için bu fareyi satın aldım. Rahat ve kaliteli. Pil değiştirmeden iki-üç sene gittiği söyleniyor, bakacağız.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
  (19.08.2017)

  5 aydır kullanıyorum. Kendi pilleri 5 ay idare etti. ALtında kapatma tuşu var, belki bu sayede pil ömrü daha uzun tutulabilir. Notebook dibinde performansı nasıl bilmem ama masaüstü pc'lerde 1.5 metre mesafede bile tekliyor (mouse pad olmasına rağmen). Hele bir de benim gibi tasarım programları ile uğraşıyorsanız delirmemek elde değil. Tek olumlu tarafı yazılımı sayesinde fonksiyon tanımlamaları yapabiliyorsunuz. Kesinlikle bu fiyatı haketmiyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (1)

 • 1 Yıldır Kullanıyorum. Tavsiye Ederim.
  (31.05.2017)

  1 Yıldır düzenli olarak kullanıyorum. Tasarımı, ağırlığı, benim gibi büyük ele sahip birisi için ele oturması, pil ömrü gayet iyi. Fiyatına bakmayın kesinlikle alın derim. Millet oyun mouse larına veriyo 300 500 lira. Fonksiyonları da gayet olumlu. Kullanmadığım tek fonksiyonu baş parmak altında fark edilmesi zor bir tuş var. İstemsiz basmalara engel olması için fonksiyon tanımlamadım. Ayrıca ben bir tasarım mühendisiyim. Akşama kadar mouse elimde. Elimin son iki parmağını ağrıtmayan ender mouse lardandır. Optik okuyucu hassasiyeti gayet iyidir. Hassas nokta yakalamalarında sorun yaşamadım hiç. Son olarak optik okuyucu mouse un alt tarafında ortada değil kenardadır. Bundan dolayı düz zeminde kullanımı daha uygundur. Tavsiye Ederim...

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (1)

 • Başarılı
  (07.04.2017)

  Ürün gayet kaliteli ve şık ele oturuyor benim karşılaştığım tek sıkıntı orta tuşuyla yeni sekmede sayfa açarken tıklıyom fakat açmıyo 3yada 4 kere tıkladıktan veya tekerleği ileri geri yaptığım zaman ancak açıyor. Ayrıca yazılımını pc ye yükleyerek tuş atamalarını yapabiliyosunuz, ister 2 pil ister tek pille kullanma olanağıda var.Fiyatı pahalı ama kaliteli tavsiye ederim durumu iyi olnlar için

  TORTUM - Erzurum - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • BAŞARILI
  (05.04.2017)

  Fiyat performans ürünü sol yandaki 3tuşu da istediğiniz komutta atayıp kullanım kolaylığı hareket kabiliyeti müthiş resmen kavada gibi kayıyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Bir Yıldız
  (01.04.2017)

  Sadece bana denk gelen üründe mi bilinmez hiç kullanamadım.Alalı 2 yıl oldu ama toplasanız bir hafta kullanamadım. Optik okuyucusu çok fazla zemin seçiyor, öyle ki mouse pedin arka yüzüyle anca kullanabiliyorum o da zar zor. Optik okuyucunun ortada olmaması da benim için eksi puan. Sabit masa üstünde daha verimli kullanılacak bir ürün.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (6)

 • Fevkaladenin fevkınde
  (01.04.2017)

  Kendim 2 yıldır kullanıyorum. Biraderime de bu modelden aldım. Tuşları güzelce ayarladıktan sonra verimlilik tavan yapıyor.. Baş parmak altındaki tuşu pencere kapatma için kullanıyorum. SetPoint programıyla ALT+F4 olarak ayarladım. Kesinlikle fiyatını hakediyor.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • 4 metre uzaktan ekranda imleç oynuyor ,
  (18.03.2017)

  hem de gecikmesiz.Elektronik şans işidir.Bendeki mouseu yıllardır kullanırım. üstündeki malzeme elbet biraz aşındı.Bozulabilir ve ben de başka bir mouse ile yapamam diye ikincisini sipariş verdim.Ağırlığı ve ergonomisi bana uygun.Alan kesinlikle pişman olmaz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Fiyat/performansı en başarılı ürünlerden biri
  (07.03.2017)

  Yıllardır logitech kullanıyorum alışkanlıklarıma ve zevklerime en uygun çevre birimi üretcisi diyebilirim. kendim bu mouse u kullanıyorum ve yakın zamanda eşime de aldık. ÖNEMLİ olabileceğini düşündüğüm bir nokta ise şu Logitech bu mouse un üretimiyle ilgili olumsuz bir karar almıyor rşime gelen mouseta yeni logitech logosu mevcut. yani logitech de bu artık 10 yaşını doldurmuş ürününe hala güveniyor. işyeri kullanımında 1.5 2 sene civarı pilin gittiğini söyleyebilirim. yoğun kullanımda dramatik bir düşüş yok yani.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • Dört Yıldız
  (06.03.2017)

  Tekerleğinin hassasiyeti dışında çok ergonomik ve güzel bir mouse.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (04.03.2017)

  Mükemmel

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Canavar
  (26.02.2017)

  Eğer eliniz büyükse ve elinize oturan bir mouse arıyorsanız bu mouse tam size göre. Fiyatı biraz yüksek te olsa, kullanım ömrü düşünüldüğünde fiyatını hak eden bir mouse. Hassasiyet ayarları gerekli yazılım yüklendikten sonra, kişiselleştirme sonucu mükemmel düzeye geliyor.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • gayet guzel ama
  (18.02.2017)

  ele cok iyi oturuyor. bu konu ile ilgili bir sıkıntı yok ama fiyati biraz fazla bu fiyata daha guzel bir mouse alinabilir. biraz agir ve buyuk ama alisiyorsunuz .

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • İki Yıldız
  (08.02.2017)

  Bütün Logitech mouselarımda olduğu gibi bunda da buton switchlerinde sorun çıktı. 2 yılı geçmedi ömrü. Switch üzerine ek yaptım tıklanabilir hale geldi tekrar ama şimdi de scroll takılı kalıyor ve bu yüzden hiçbir şeye tıklayamaz halde kilitliyor bilgisayarı. Mouse kapatılınca uzun kullanımda en ufak bir sorun yok ancak mouse kullanırken sinir bozucu şekilde işime engel oluyor. Logitech güzeldir, klavyem de Logitech. Unifying ile birden fazla cihazın tek usbden bağlanması güzel, kullanım sırasında tatmin ediyor ancak ömrü uzun olmuyor.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • 6 Buçuk Yıllık Kullanıcı
  (26.01.2017)

  Eylül 2010 da satın almıştım. şuanda da onunla çalışıyorum. Oyunlar ve programlar için biçilmiş kaftan. tuşlara istediğiniz komutu yada kombinasyonu atayabilirsiniz. 6 buçuk yılın sonunda bazı deformasyonlar yaşandı sağ gizli tuş yanında kaydırmaz alan da çökme, sağ tıklama alınında renk kaybı falan ama sorunsuz çalışıyor hala. Mouse bir kaç defa tamamen açıp temizledim falan ama arızadan değil kirden tekerlek algılama sorunu yaşıyordu. Son olarak Dış kabuğu yurt dışından sipariş verdim (25 TL ye) tekrar sıfır ayarına döndü. Alıcı İle ilgili söylenenlerle katılmadığımı söylemem gerekli oldukça iyi bir alıcısı var Unifying sayesinde birden fazla cihazı (aynı marka) Klavye Touchpad falan tek alıcı ile çalışıyor.tekerlek dört yöne hareketli ve serbes dönüş modu var. 1000 sayfayı saniyeler içinde inecektir. Üzerinde dpi ayarı yok ama yazılımı ile birlikte istediğiniz hız ayarına getire bilirsiniz. her uygulama ve oyun için ayrı tuş dizilimi yapabilirsiniz. Örneğin PhotoShop ile yapacağınız ayarlarda hiçbir oynama yapmadan başka bir programa ayrı ayar yapabilirsiniz. Ağırlık konusunda gerçekten ağır ama alırken bu sebeple aldım. Kısacası Parasını Hak ediyor. 6 yıl Önce Aldığım Fiyattan 1 lira düşmemiş olması komik. Teknoloji olarak biraz geri kaldığı kesin. ama ben fiyatını kullandığım yıla bölünce fiyat performans demekten kendimi alamıyorum. Eksileri Var tabi ki Ama o kadar kusur kadı kızında da da mevcut..

  - Adana - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • kullanım mesafesi kısa. hassasiyet sıfır.
  (05.01.2017)

  bir senedir kullanıyorum. aldığıma bin kere pişman oldum. sebeplerine gelirsek. en başta sinyal mesafesi çok kısa. 1 metre mesafeyi aşarsanız çekmiyor. bu yüzden alıcıyı kasanın önüne taktım ve bier usb slotunu boşa harcamış oldum. ikincisi hassasiyeti, daha doğrusu hassasiyetsizliği. özellikle yavaş hareket ettirirken ara ara takılmalar oluyor ve birden atlama yapıyor. üstüne üstlük fareyi parlak bir yüzeyde de kullanmıyorum. üçüncüsü , ben almış oldum ama siz önceki iki maddeyi göz önüne aldığınızda bu kadar parayı hak etmediğini anlamışsınızdır, yani çok pahalı. tek iyi yanı bana göre tuş sayısının fazlalığı ve tuş görevlerinin özelleştirilmesi ki zaten bende o yüzden bu fareyi tercih etmiştim.

  KAHTA - Adıyaman - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (8)

 • Bence güzel
  (12.12.2016)

  Ben uzun süre araştırdıktan sonra aldım. 1 haftadır kullanıyorum. Çok memnun kaldım.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • Bence Güzel
  (05.12.2016)

  mükemmel mi değil ama ergonomisinin çok iyi olduğunu söyleyebilir fazladan tuşlar gerçekten çok güzel. Bu fiyata alınır mı orası da tartışmalı ama insanın kullandığı diğer mauselara göre daha fazla zevk aldığını söyleyebilirim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (3)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN