Alanında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan magazinlik kutu klasörler hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile bir tık uzağınızda bulunuyor.

Evinizdeki okuma köşesinin, ofis hayatının, öğretmenlerin ve öğrencilerin vazgeçilmezi olan magazinlik kutu klasörler düzenli bir okuma ve çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri ve farklı renk seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Hem dergilerinizi hem benzer içerikteki evrak ve belgelerinizi bir arada tutmanızı sağlayan magazinlik klasör çeşitleri ofis malzeme maliyetlerinizin düşürülmesine de imkan tanıyor. Farklı renkleri ve sırt yükseklikleri sayesinde estetik bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda magazin ve belgelerinizin dış darbelere karşı etkin muhafazasını da sağlayan ürün sayesinde aradığınıza daha kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bu kategori altında seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan magazinlik kutu klasörler sizleri bekliyor. Ürünler; dayanıklı ve sağlam tasarımları, geniş iç kapasiteleri ile öne çıkıyor ve dokümanlarınızın, dergilerinizin güvenli şekilde tasnifini ve taşınmasını sağlıyor. Ayrıca klasörün üzerinde bulunan etiketlik sayesinde belgelerinizi kolayca konu başlıklarına ayırabilir, ürünü hem dikey hem yatay pozisyonda kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen seçkin markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; magazinlik klasör fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Magazinlik Kutu Klasörler

57 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Ark
  2. MAS
  3. Kraf
  4. Vegus
  5. Durable
  6. Rubenis
  7. Globox
  8. Serve
  9. Temat
  10. Artone
  11. Bigpoint
  12. Bold
  13. Comix
  14. Esselte
  15. OPS
  16. Wedo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15068
BAŞA DÖN