1977 yılından bu yana elektrik malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Makel, en son teknoloji kullanarak ürettiği geniş ürün yelpazesi ile hepsiburada.com’da tüketicilerini bekliyor.

Elektrik malzemeleri sektörünün önde gelen firması olan Makel, ar-ge laboratuarlarında ve kalabalık personeli ile yüksek kalitede tasarladığı ürünleri tüketicisine sunuyor. Makel ürün yelpazesinde anahtar ve priz, grup priz, elektrik aksesuarları, sigorta kutuları, otomatik sigortalar, kaçak akım koruma şalterleri, kompakt şalterler, kaçak akım korumalı kompakt şalterleri, şalt endüstriyel ürünleri, akıllı ev ve otomasyon sistemleri, ölçüm ve kontrol cihazları, reaktif güç kontrol röleleri, panelmetreler ve sayaçlar bulunuyor.

“Dünya için üretiyoruz” sloganıyla faaliyet gösteren Makel, sektöründe dünyanın sayılı laboratuarlarından birine sahip bulunuyor. Yüksek kalite standartlarında üretim anlayışıyla, birçok teste tabi tutularak üretilen Makel ürünleri tüketicisine elektrik malzemeleri konusunda güvenlik vaat ediyor. Hammaddeden üretime kadar tüm süreçlerde çevre yönetim sistemlerini uygulayan Makel, doğa dostu ürünleriyle dikkat çekiyor. Zengin model ve renk seçenekleriyle geniş bir ürün gamı bulunan Makel, tüketicilerin yaşam alanlarına ve değişen ihtiyaçlarına uygun dekoratif çözümler sunuyor. Kolay kullanım özelliklerine sahip ürünler, hızla ve güvenle monte ve demonte edilebiliyor.

Makel priz, elektrik aksesuarları, anahtar, dimmer gibi birçok farklı ürüne Makel marka sayfasından ulaşabilirsiniz. Elektrik malzemeleri konusunda evinizin, büronuzun, tesisinizin ihtiyacı olan ürünleri marka sayfasından filtreleyerek inceleyebilirsiniz. Size en uygun olan ürünü dilerseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Makel

736 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN