Mann Wk716 Yakıt Filtresi Mercedes 200-240-300-407 Serisi

(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001489/60001494
Ürün Detayları
Marka MANN
Stok Kodu WK716
Üretici Aciklaması YAKIT FİLTRESİ MERCEDES 200-240-300-407 SERİSİ


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
MERCEDES BENZ C1231981 - 1985300 C Turbo D 123.15392 KW
MERCEDES BENZ1001990 - 1994D41 KW
MERCEDES BENZ1001988 - 1992D 631.332. 631.34253 KW
MERCEDES BENZ1001990 - 1996D 631.332. 631.34255 KW
MERCEDES BENZ1001988 - 1992D 631.333. 631.343. 631.334. 631.34453 KW
MERCEDES BENZ1001990 - 1996D 631.333. 631.343. 631.334. 631.34455 KW
MERCEDES BENZ1001988 - 1992D 631.34053 KW
MERCEDES BENZ1001990 - 1996D 631.34055 KW
MERCEDES BENZG SERISI1979 - 1987240 GD 460.353 KW
MERCEDES BENZG SERISI1979 - 1991300 GD 460.365 KW
MERCEDES BENZS1231977 - 1979240 T D48 KW
MERCEDES BENZS1231979 - 1985240 T D 123.18353 KW
MERCEDES BENZS1231977 - 1985300 T D 123.19059 KW
MERCEDES BENZS1231979 - 1985300 T D 123.19065 KW
MERCEDES BENZS1231980 - 1985300 T Turbo D 123.19392 KW
MERCEDES BENZT11977 - 1982207 D 2.448 KW
MERCEDES BENZT11977 - 1989207 D 2.453 KW
MERCEDES BENZT11982 - 1990207 D 2.453 KW
MERCEDES BENZT11982 - 1990209 D 2.965 KW
MERCEDES BENZT11977 - 1983307 D 2.448 KW
MERCEDES BENZT11982 - 1990307 D 2.453 KW
MERCEDES BENZT11982 - 1990309 D 3.065 KW
MERCEDES BENZT11981 - 1989407 D 611.317. 611.31853 KW
MERCEDES BENZT11981 - 1989407 D 611.367. 611.36853 KW
MERCEDES BENZT11982 - 1989409 D 611.417. 611.41865 KW
MERCEDES BENZT11982 - 1989409 D 611.467. 611.46865 KW
MERCEDES BENZT21986 - 1989507 D 667.301. 667.302. 667.341. 667.34253 KW
MERCEDES BENZT21986 - 1989507 D 667.361. 667.36253 KW
MERCEDES BENZT21986 - 1989507 DK 667.341. 667.34253 KW
MERCEDES BENZT21975 - 1988L 407 D 309.100. 309.101. 309.102. 309.10348 KW
MERCEDES BENZT21975 - 1988L 407 D 309.100. 309.101. 309.102. 309.10353 KW
MERCEDES BENZT21975 - 1988L 407 D 309.111. 309.112. 309.113. 309.114. 309.115...48 KW
MERCEDES BENZT21975 - 1988L 407 D 309.111. 309.112. 309.113. 309.114. 309.115...53 KW
MERCEDES BENZW1231979 - 1985200 D44 KW
MERCEDES BENZW1231976 - 1979200 D 123.12040 KW
MERCEDES BENZW1231977 - 1979220 D49 KW
MERCEDES BENZW1231976 - 1979220 D 123.12644 KW
MERCEDES BENZW1231976 - 1979240 D 123.12348 KW
MERCEDES BENZW1231979 - 1985240 D 123.12353 KW
MERCEDES BENZW1231976 - 1980300 D 123.13059 KW
MERCEDES BENZW1231979 - 1985300 D 123.13065 KW
MERCEDES BENZW1231981 - 1985300 Turbo D 123.13392 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
FORD5008874
FORD5014353
HANOMAG HENSCHEL0000929001
MERCEDES-BENZ0000929501
MERCEDES-BENZ0010923201
MERCEDES-BENZ0010922501
MERCEDES-BENZ0000929001
MERCEDES-BENZ0010920501
MERCEDES-BENZ0010920401
MERCEDES-BENZ0020921201
O & K1402608
GENERAL MOTORS9975337


Parça Özellikleri
Dis çap, mm76
Iç çap 1, mm62
Iç çap 2, mm71
Yiv boyutu çikis, M 14 X 1.5
Yükseklik, mm93


Marka Mann
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO36270
Mann Wk716 Yakıt Filtresi Mercedes 200-240-300-407 Serisi Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
% indirim
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN