Mann Wk842 Yakıt Filtresi Ducato 1.9D-1.9Td-2.4D-2.4Td-2.5D (82-02)- Punto 1.7D-1.7Td (94-00)- Transıt 2.4D
Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Mann Wk842 Yakıt Filtresi Ducato 1.9D-1.9Td-2.4D-2.4Td-2.5D (82-02)- Punto 1.7D-1.7Td (94-00)- Transıt 2.4D

Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
İlk yorumu sen yaz
Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60001489/60001494
Ürün Detayları
Marka MANN
Stok Kodu WK842
Üretici Aciklaması YAKIT FİLTRESİ DUCATO 1.9D-1.9TD-2.4D-2.4TD-2.5D (82-02)- PUNTO 1.7D-1.7TD (94-00)- TRANSIT 2.4D


Parçaya Uyumlu Araç Listesi
MARKA MODEL MODEL YILI MOTOR HACMİ BEYGİR GÜCÜ
FIATDUCATO1987 - 19901.9 D52 KW
FIATDUCATO1988 - 19901.9 D52 KW
FIATDUCATO1990 - 19941.9 D52 KW
FIATDUCATO1994 - 20021.9 D51 KW
FIATDUCATO1998 - 20021.9 D50 KW
FIATDUCATO1995 - 20021.9 D Combinato51 KW
FIATDUCATO1989 - 19901.9 TD60 KW
FIATDUCATO1989 - 19941.9 TD60 KW
FIATDUCATO1990 - 19941.9 TD60 KW
FIATDUCATO1994 - 20021.9 TD60 KW
FIATDUCATO1998 - 20021.9 TD66 KW
FIATDUCATO1994 - 20021.9 TD CAT59 KW
FIATDUCATO1994 - 20021.9 TD Combinato59 KW
FIATDUCATO1994 - 20021.9 TD Panorama-Combinato60 KW
FIATDUCATO1982 - 19852.4 D53 KW
FIATDUCATO1982 - 19902.4 D53 KW
FIATDUCATO1986 - 19902.4 TD68 KW
FIATDUCATO1987 - 19902.4 TD68 KW
FIATDUCATO1986 - 19902.4 TD 4x468 KW
FIATDUCATO1982 - 19902.5 D55 KW
FIATDUCATO1986 - 19902.5 D55 KW
FIATDUCATO1990 - 19942.5 D55 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 D62 KW
FIATDUCATO1987 - 19902.5 D 4x455 KW
FIATDUCATO1989 - 19902.5 D 4x455 KW
FIATDUCATO1990 - 19942.5 D 4x455 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 D 4x462 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 D Combinato62 KW
FIATDUCATO1990 - 19942.5 TD70 KW
FIATDUCATO1990 - 19942.5 TD 4x470 KW
FIATDUCATO1991 - 19942.5 TD 4x470 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 TDI80 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 TDI85 KW
FIATDUCATO1997 - 20022.5 TDI 4x485 KW
FIATDUCATO1998 - 20022.5 TDI 4x485 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 TDI Panorama-Combinato80 KW
FIATDUCATO1994 - 20022.5 TDI Panorama-Combinato85 KW
FIATDUCATO1998 - 20022.8 D64 KW
FIATDUCATO1998 - 20022.8 D 4x464 KW
FIATDUCATO1998 - 20022.8 TDI90 KW
FIATPUNTO1994 - 19971.7 D42 KW
FIATPUNTO1996 - 20001.7 D42 KW
FIATPUNTO1994 - 19991.7 TD51 KW
FIATPUNTO1994 - 19991.7 TD52 KW
FIATPUNTO1996 - 19991.7 TD46 KW
FIATPUNTO1996 - 20001.7 TD52 KW
FIATSTRADA1999 - Sonrası1.7 TD51 KW
FIATTALENTO1989 - 19941.9 D52 KW
FORDTRANSIT1977 - 19852.4 D46 KW
FORDTRANSIT1977 - 19862.4 D46 KW
LANCIATHEMA1988 - 19922500 Turbo DS77 KW
LANCIATHEMA1988 - 19922500 Turbo DS85 KW
LANCIATHEMA SW1988 - 19922500 Turbo DS77 KW
LANCIATHEMA SW1988 - 19922500 Turbo DS85 KW


Parçanın Oem Numaraları
ORİJİNAL MARKA ORİJİNAL KOD
VM35310043A
VM4531045
TEREX5411656301
CITROËN1906C6
FIAT9941058
FIAT4753103
FIAT1909142
FORD1502255
FORD715F9150ABA
FORD5025097
HANOMAG HENSCHEL860114924144
HANOMAG HENSCHEL114924144
IVECO9941058
IVECO2133943
IVECO42522674
IVECO1909142
OPEL90486908
OPEL813024
PEUGEOT1906C6
SCANIA343144
VAUXHALL90486908
VAUXHALL813024
VAUXHALL9975216
VOLVO860874
VOLVO8608747
VOLVO8385932
VOLVO838593
VOLVO2800784
VOLVO2434645
VOLVO243464
VOLVO434061
STEYR132000080722
STEYR61500080043
STEYR407080076
STEYR4070874
STEYR407080074
BOMAG05713595
CASE IH3132428R1
CASE IH3132428
CASE IH3131428R1
CASE IH3218794R91
CASE IH3132438R91
CASE IH3136428
CASE IH3132438
CASE IH3132428R2
MASSEY FERGUSON2862362M1
MASSEY FERGUSON2862362
O & K916778
CLAAS0013029241
CLAAS0001809390
CLAAS0013029240
CLAAS01809390
DEUTZ-FAHR01183356
DEUTZ-FAHR1174482
DEUTZ-FAHR1174391
DEUTZ-FAHR01174482
DEUTZ-FAHR2133943
FENDTF180
Marka Mann
Uygun Fiat Modelleri Strada
Uygun Ford Modelleri Transit
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu OTAPALO36290
Mann Wk842 Yakıt Filtresi Ducato 1.9D-1.9Td-2.4D-2.4Td-2.5D (82-02)- Punto 1.7D-1.7Td (94-00)- Transıt 2.4D Yorumları
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN