Kişisel temizliğin vazgeçilmez ürünlerinden olan tuvalet kağıdı, Marathon markasının ekstra özellikleri ile buluşuyor. Çift katlı yapısı sayesinde suya dayanıklılığı çok daha fazla olan Marathon tuvalet kağıdı, aynı zamanda kalınlığıyla öne çıkıyor. Banyoda, mutfakta ya da tuvalet kağıdı ihtiyacı duyduğunuz her yerde ürünü kullanabilir, hijyen ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Ergonomik yapısı sayesinde, tüm kişisel bakım ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Marathon Extra, özellikle cilt bakımı, gece ve gündüz rutinleri ya da el temizliği için de ideal bir kullanım sunuyor. Yapraklar halinde koparabileceğiniz ürün, bakımınızı yaparken ihtiyaç duyacağınız kadar tuvalet kağıdını rahatlıkla koparmanıza yardımcı oluyor. Her bir rulosunda 180 yaprağın bulunduğu ürün sayesinde, işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilir, aynı zamanda tasarruflu bir kullanım elde edebilirsiniz.

Parmak aralarına, avuç içlerine ya da tırnak aralarına girebilecek bakteriler için etkin bir koruma sunan Marathon Extra tuvalet kağıdı, genişliği ile de dikkat çekiyor. Her biri 9.6 cm en ve 12.4 cm boy ölçülerine sahip ürünler, elinizi tamamen kavrayarak, bakterilerin elinize bulaşmasını önlüyor. Çift katlı yapısı sayesinde, korumasını iki katına çıkaran ürünü, rahatlıkla tuvalet ya da banyo sonrası kullanabilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Cilde uyumlu yumuşak selüloz malzemesi sayesinde hassas bölgeler için de kullanıma uygun olan ürünler, dolgun ve dayanıklı yapıları sayesinde cilde yumuşak bir dokunuş yapıyor. Boyun, dudaklar, yanaklar ya da genital bölge gibi hassas bir bakıma ihtiyaç duyulan yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, farklı kişisel bakım rutinleriniz için de uygun bir zemin hazırlıyor. Gece yatmadan önce makyajınızı temizlerken ya da bakımınızı yaparken kullanabileceğiniz ürünleri, dilerseniz sabah cilt bakımınızın değişmez bir parçası haline getirebilir, hem bakım öncesi hem de bakım sonrası için tuvalet kağıdından yararlanabilirsiniz.

Tırtıklı kopma noktaları sayesinde ihtiyacınız kadar tuvalet kağıdını rahatlıkla rulodan koparabileceğiniz ürünler, ev ekonominize de katkı sağlıyor. Özellikle tuvalet kağıdının gereksiz kullanımının önüne geçen yapraklar şeklinde üretilmiş ürün sayesinde, ihtiyacınız kadar yaprağı rahatlıkla koparabilir, tasarruflu bir kullanım elde edebilirsiniz.

Marathon Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Sıvıyı emen yapısının yanı sıra, suda eriyen yapısı ile de dikkat çeken ürün, belirli bir süre sonra suda kolaylıkla çözülebilir. Bu sayede kanalizasyon sistemlerinde ya da banyo giderlerinde oluşabilecek tıkanmaların önüne geçen ürünler, güvenliğinizi garanti altına alıyor. Su ile temasından bir süre sonra tamamen selülozlarına ayrılan Marathon tuvalet kağıtları, bu sayede çok yönlü bir kullanım sunuyor. Sıvı ile ilk temasında sıvıyı hapseden yapısı sayesinde, kişisel temizlik ihtiyaçlarınızın yanı sıra, mobilya ya da sehpalara dökülen sıvıları temizlemek için de ürünleri kullanabilir, temizliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Restoran, kafe ve yemek şirketleri, ofis ya da kurum merkezleri, fabrikalar, temizlik firmaları ya da eğitim kurumları gibi farklı işletmelerin ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren ürünler, sektörel çözümlere de hızlı bir çözüm sunuyor. Özellikle geniş miktarlarda bir araya getirilmiş paketleri tercih ederek, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tuvalet kağıdı ihtiyacını çok daha tasarruflu hale getirebilir, çift katlı yapının avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kaliteli malzemeyi, ekonomik bir fiyat ile bir araya getiren ürünler, her bütçeye uygun bir hale geliyor. 24’lü, 32’li ya da 48’li ürünler arasından seçiminizi yapabilir, Marathon tuvalet kağıdı fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Özellikle geniş aileler için ideal olan çoklu paketler sayesinde ihtiyaçlarınızı hızlı ve uzun süreli olarak karşılayabilir, aileniz ve sizin için her zaman elinizin altında bulunacak temizlik kağıtlarına sahip olabilirsiniz.

Marathon Tuvalet Kağıdı Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Marathon
  2. Uni Baby
  3. Sofıa
  4. Mavi Beyaz
  5. Selpak
  6. Optima
  7. Familia
  8. Papia
  9. Komili
  10. Maproworld
  11. Senso
  12. Anı-lüx
  13. Solo
  14. Belleza
  15. Espiga
  16. Focus
  17. Maylo
  18. Rulopak
  19. Tvet
  20. Bahattedarik
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı A-Z
 • Markalar Marathon

Tuvalet Kağıdı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552
BAŞA DÖN