Max-extra MX6304 - 2000W 40,5Cm Elektrikli Ağaç Kesme Testeresi Yorumları

(43 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Beş Yıldız
  (25.05.2017)

  Ürün sağlam geldi. Demonte şekilde teslim aldık, montajını kolayca yapabildik. Henüz kesim işinde kullanmadık ama çalıştırdığımızda sağlam duruyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (3)

 • Üç Yıldız
  (19.05.2017)

  Urun güzel fakat kablosu çok kısa ve benzinli performansı beklemeyin . Çalışmasında bir sıkıntı yok pala kısmı esneyor zorlamak gerekiyo ...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Kesinlikle tavsiye ederim
  (16.05.2017)

  Fiyat performans olarak çok iyi bir cihaz.Kullanim kilavuzu ilkokul seviyesi türkçeden kötü yazilmis ama pek te gerekli degil,kutudan yag cikmiyor 10tl ye 1lt motosiklet yagi aldim onunla kullandim gayet güçlü bir cihaz bahçedeki kuru birkaç meyve ağaci kestim zorlanmadan kullaniliyor kisacasi bu paraya daha iyisi zor bulunur

  kadıköy - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Güzel ve fiyatına değer bir ürün.
  (07.05.2017)

  fiyatına değecek ürün.bahçemdeki ortalama 20-25 cm kalınlıklarda budanmış ve kesilmiş büyük dalların kesilmesi için aldım.ayrıca bu ürün ile bu dallardan aynı kalınlıkta tahta çıkartabilmek için alaska mil yöntemi ile kalın dallardan boylamasına 3-4 cm kalınlıkta tahtalar çıkarttım.10-15 dk aralıklarla hiç durdurmadan 6-7 saat çalıştırdım.ısınma problemi ve güç kaybı yaşanmadan stabil çalıştı. ortalama yağ tüketimi çok değil.ileride iyi bir zincir ile rahatça tüm kesim işlemlerinde kullanabileceğiniz fiyatına göre iyi bir ürün olarak şahsım adına memnun kaldım.Saygılarımla

  SORGUN - Yozgat - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Çok Dayanıklı
  (05.03.2017)

  Olumsuz yorumlara sakın aldanmayın! Ürün o kadar güzel ki 40 santimlik çam odunları kestim ve çok dayanıklı olduğunu gördüm. Çok güçlü ve malzemesi de çok sağlam. Yanında Bosch marka yağ da aldım. Yağlaması da çok ekonomik. Bu alet sayesinde evimde birikmiş bir depo kalın odunu kış boyunca güle oynaya yaktım. İşim bitince güzelce temizleyip kaldırıyorum. Dev gibi ağaçları bile devirebileceğine kesinlikle inanıyorum. Sakın başka markalara yönelip kalite aramayın. Teşekkürler Hepsiburada.

  BERGAMA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (1)

 • Beş Yıldız
  (28.12.2016)

  Kendi ihtiyacım için aldım.GERÇEKTEN Yorulmak ısınmak nedir bilmeyen güçlü ve çok harika bir makine.İhtiyacı olan hiç düşünmeden alabilir.Gerçekten tavsiye ederim.TEŞEKKÜRLER HEPSİBURADA. Taşkın Mert.

  TORBALI - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Üç Yıldız
  (24.11.2016)

  kullanma talimatı açıklayıcı değil..zinciri zor taktım

  UZUNKÖPRÜ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (23.11.2016)

  çok iyi

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • çok güzel
  (15.11.2016)

  4 günde elime ulaştı kuru ağaç kestim mükemmel

  NAZİLLİ - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • muhteşem makina
  (04.11.2016)

  öncelikle hepsiburada ve çalışanlarına teşekürler ürün aldım ürün cok güzel kulanışlı sabahtan akşama kadar palaet kestim hiç ısınmadı takılmadı bogulmadı innılmaz mkine ihiyacı olana ŞİDDETLE tasfiye ediyorum

  MİDYAT - Mardin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • 4 yildiz
  (01.10.2016)

  Güzel ve kullanışlı bir ürün basit işlerde çok rahat kullanabilirsiniz

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Hiç düşünmeyin, hemen alın.
  (29.09.2016)

  Motorlu testereler hakkında pek bilgim olmadığı için yorumları inceleyerek aldım ama yorumlar da pek detay yoktu, genelde yok çok hızlı geldi, yok hemen kargoya verildi, yok HB'ye teşekkür ederim gibi iltifatlarla doluydu. Forumları araştırdım, bu fiyata bu makinanın alınabilir olduğuna karar verdim ve aldım. İyi ki de almışım. Elektrikli olmasına rağmen hiç bayılma, güçten düşme, boğulma yaşamadım. Bahçemdeki koca koca ağaçları banamısım demeden cayır cayır kesti, ne ısındı, ne zincir kırdı. Yalnız paketten yağ çıkmadı, 2 zamanlı motorlar için 10X30 yağ kullanılıyormuş, eğer makinayı alacaksanız bu yağı da tedarik etmeniz gerek. Yağı için zorluğuna göre harcıyor, iri ağaç kesecekseniz ona göre hazırlanın. Aldığım gün 5 saate yakın kesintisiz çalıştırdım, yağ haznesi yarıya inmişti. Ona göre hesaplayın yağ ihtiyacınızı. Yalnız zinciri kaliteli bir yedek alırsanız tadından yenmez. Stihl ya da Husqvarna zinciri alırsanız evladiyelik bir motorlu testereniz olmuş olur.

  MALTEPE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (2)

 • güzel ürün
  (28.09.2016)

  eğer odun yada ağaç ıslak ise kalınlığı önemli değil iyi kesiyor kuru odunlarda biraz daha yavaş kesiyor. Aldım kullanıyorum ve memnunum. Tavsiye ederim.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (28.09.2016)

  fiyatına göre oldukça iyi.profesyonel kullanılnayaksa hiç düşünmeden alınabilir.

  BAYRAKLI - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • hafif iş testeresi
  (20.03.2016)

  sadece tahta ve dal kesmede kullanın derim.fazla zorlamaya gelmiyor,iş gören parçaları tutya zorlamada makine elinizde kalır.

  Lütfen Seçiniz. - Lütfen Seçiniz. - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • yok böyle bir canavar
  (22.12.2015)

  arkadaşlar benim böyle bir makinayla işim yok fakat benim babam hala soba yakıyor bir gün arkadaşı babama inşaattan kalan kalıpları vermiş takriben 1 _ 1.5 tona yakın onları kesmek için bu makinayı aldım olmaz böyle makina pazar günü onları kestim arkadaşlar makina bir harika banamısın demedi süper bir icat ne yavaşlama ne de bayılma yaptı aslan memnun kalacaktır benden bukadar saygılar _

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • duyarlı
  (20.03.2015)

  almış olduğum testerenin.eksik parçaları vardı eksik parçaları bildirince ilgilenip gönderdiler makina istediğimden güzel teşekür eder almanızı tavsiye ederim burdanda hepsi burda ekibine teşekürler...

  MERKEZ - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • daha evvelde aynısından almıştm
  (01.12.2014)

  daha öncede aynı testereden almıştım memnun kalmışım ki ikincisini aldım

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (11)

 • AMATOR KULLACILARA PROFESYONEL ÇÖZÜM
  (03.02.2014)

  BU PAZAR KULLANDIK ÇOK GÜZEL KESİYOR ELİMİN ALTINDA BÖYLE MAKİNE OLMASI ÇOK GÜZEL BENZİNLİ MOTORLARDAN DAHA İYİ BAKIM VD DERDİ YOK TAK FİŞİ BİTİR İŞİ .BİR TEK KABLOSU ÇOK KISA UZUN OLSA 3-4 METRE GİBİ ÇOK GÜZEL OLURMUŞ. UZATMA KULLANMAK ZORUNDA KALIYOR İNSAN.

  SEFERİHİSAR - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (2)

 • ben 1 bilenim ,deneyin görün 1, eksik yanı ince dalları tepiyor yağlama süper ,bana göre ya
  (14.01.2014)

  elimde çok çeşit benzinli ve elekrikli ,,ağaç kesim motoru var,,bağda yani çivtlikde yaşıyorum çeşitli ağaç kesim motorlarını ihtiyacım oluyor, açıkcası ilk baktığımda dandirik gördüm ,,sadece yazısı ben kaliteliyim diyordu, ertesi günü tam 3,saata geçik sürekli çalışdım,,,allah , allah ,dedim ,,açıkcası beni şaşırtdı,sadece bence eksik yanı ince dalları tepiyor, kalın ağaçları helal olsun banamısın demiyor,yağlama süper zaten yağlaması güzel olan motor güzeldir aklınızda olsun ,yağlama yapmayan yada az yağlayan motor zinciri çabuk yer, ha 1,de 1 adet motorla 1,lik,de zincir gelecekdi, gelmedi sanıyorum 1, yanlış olmuş olmalı, mesaj attım göndereceklerini söylediler, elbetde gönderirler((( yanisi benden süper not, palanın üstündeki yazıdan anlarsınız kaliteyi, 1,de ince dalları tepmeseymiş neyse okadar olsun dedim bende tepmeyeni var zaten )));1, bilenim unutmayın her kese,,saygılar

  MERKEZ - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (3)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN