Gelişen teknoloji ile hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonlarının en önemli sorunlardan biri bataryadır. Gün ortasında biten telefon bataryası, gerek iş yaşamında gerekse kişisel işlerde aksamalara neden olur. Cep telefonunu gün içinde kısa sürede şarj etmek için geliştirilen taşınabilir şarj aletleri, acil durumlarda pratik bir kullanım sunar. Diğer bir adıyla “power bank” olarak adlandırılan taşınabilir şarj cihazlarının enerji depolama kapasitesi modellere göre değişiklik gösterir. Özellikle akıllı telefonlar için aksesuarlar üreten Microsonic markasının taşınabilir şarj cihazlarını inceleyebilirsiniz.

Microsonic Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Dünya genelinde ürettiği iletişim cihazları, kulaklık modelleri, özel işitme aletleri ile tanınan marka; akıllı telefonların yaygınlaşması ile telefonlar için farklı aksesuarlar da üretiyor. Microsonic markasının akıllı telefonlara ve tabletlere yönelik ürünleri arasında telefon ve tablet kılıfları, araç içi tutucusu, ekran koruyucu camlar, klavye koruyucu silikon çeşitleri ve taşınabilir şarj cihazları yer alır. Microsonic taşınabilir şarj cihazları arasında en dikkat çekici modeller küçük ebatları ile öne çıkan cihazlardır. 24 mm eni ve 96 mm boyu ile el çantasında ve cepte kolayca taşınabilen cihaz; işte, okulda, seyahatte işlevsel bir kullanım sunar. Taşıma askısına sahip bölümü ile ister çantanızın fermuarına takabilir, ister anahtarlığınıza takarak kaybetme sorunu olmadan kolayca kullanabilirsiniz. USB giriş bölümü ve Micro USB giriş bölümü ile iki farklı kullanma seçeneği sunan modeller, 2600 mAh gücüne sahiptir. 5.3V-1000 mAh çıkış gücü ile ortalama sürede telefonunuzu şarj etmenize imkan veren cihazların giriş ve çıkış güçlerini karşılaştırarak kullanımınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Microsonic taşınabilir şarj cihazları arasında öne çıkan diğer bir model ise şarjlı kılıf çeşitleridir. Kılıf şeklinde, telefona takılarak telefonu şarj eden ürünler telefonun arka yüzeyini koruyarak fonksiyonel bir kullanım sunar. 1800 mAh kapasitesi ile iPhone 4S için üretilen cihazlar, LED ışıklı göstergesi ve dahili batarya takılı iken açılıp kapanma özelliğine de sahiptir. Markanın kılıf şarj aletleri arasında birçok model ile %100 uyumlu modeller yer alır. 3300 mAh gücü ve 5V 750mAh max çıkış gücü ile telefonu üç buçuk saatte şarj eden cihazlara ulaşabilirsiniz. Masaüstü Microsonic taşınabilir şarj cihazı modelleri arasında da yine birçok marka ve model ile uyumlu modeller bulunur. USB girişi olan cihazlar telefonu şarj ve senkronize ederek tüm yeni işletim sistemi güncellemelerini yüklemenizi sağlar.

Microsonic Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Microsonic taşınabilir şarj cihazı fiyatları, cihazın kullanım özelliklerine ve mAh değerine bağlı olarak değişir. mAh değerleri, yani sundukları pil ömrü ile paralel fiyatlara sahip cihazları inceleyebilirsiniz. Cihazlar arasında birbirinden farklı markalara ve modellere özgü üretilen birçok ürün bulunmakta ve bunların fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Özel telefon serileri için üretilen şarjlı kılıflar arasında 3300 mAh gücündeki ürünleri inceleyerek fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Daha düşük mAh gücüne sahip ürünleri ise daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Masaüstü modeller ise cazip fiyatlara sahiptir. Şarj özelliğinin yanı sıra senkronizasyon özelliği de olan cihazlardan telefonunuza uygun olanını seçerek kolayca sahip olabilirsiniz. Masaüstü şarjlar arasında nitelikleri ve şarj etme süresi farklı olan modeller daha uygun bütçelere hitap eder.

Farklı markalarda telefonları şarj etmeye uygun olan küçük ebatlı pratik ürünler de oldukça cazip fiyatlara satılır. Hem taşıma hem de şarj etme açısından pratik bir kullanım sunan ve renkli yapıları ile dikkat çeken modellerin giriş ve çıkış gücü özelliklerini inceleyebilir, bütçenize ve telefon modelinize uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Microsonic Taşınabilir Şarj Cihazları

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Microsonic
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. LG
  5. Lenovo
  6. Huawei
  7. Spigen
  8. Case 4U
  9. Anker
  10. Vestel
  11. S-Link
  12. Ttec
  13. Romoss
  14. Codegen
  15. Toptancı Kapında
  16. Thrumm
  17. Trust
  18. Sony
  19. GP
  20. Cars
  21. Remax
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı
 • Marka Microsonic
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN