Temiz yapıları, kuma tuvalet yapma alışkanlıkları, dışarı çıkma gibi ihtiyaçlarının olmaması ve insana benzer davranışlarıyla kediler, şüphesiz evde besleme açısından en çok tercih edilen hayvan dostlarımızın başında geliyor. Kedi besleyen herkes, mağrur duruşları ve kişilikli yapılarıyla bir kedinin sahibi olunamayacağını, onun ancak arkadaşı ya da yoldaşı olunabileceğini iyi biliyor. Bu sebeple kedi bakanlar kedilerini en iyi dostları, ailelerinden bir parça, hatta çocukları gibi görüyor ve bu kadar önem verdikleri hayvan dostlarının beslenmesine de bir o kadar özen gösteriyorlar.

Milo Kedi Maması

“Kedi maması” denince akla ilk gelen markalar arasında yer alan, kalitesi ve besin değeri yüksek ürünleri ile öne çıkan Milo markasına ait kedi mamaları; kedi besleyenlerin başlıca tercihleri arasında bulunuyor. Marka; sevimli dostlarımızın ihtiyacı olan besin değerlerini içinde barındıran, hem yetişkin hem de yavru kediler için özel tasarlanan, farklı aromalara sahip birçok kuru ve yaş mama seçeneği ile öne çıkmayı başarıyor.

Milo kedi mamaları arasında yer alan ürünleri 10 kg’lık büyük paketler halinde satın alabilir, bu sayede uzun süreli bir kullanım sağlayabilir ve ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İçinde kalsiyum, fosfor, sodyum, vitamin A, vitamin D, vitamin E ve önemli bir amino asit olan taurin barındıran kuru mamaları tercih ederek, kedinizin sağlıklı beslenmesini mümkün kılabilirsiniz.

Kedilerin tüketmeyi özellikle çok sevdikleri yaş mamalar arasından seçiminizi yapabilir, biftekli yahut tavuk & hindili yaş mamalardan dilediğinizi alarak kedi dostunuza hem oldukça sağlıklı hem de oldukça leziz bir öğün armağan edebilirsiniz.

Milo marka yaş mamalar; barındırdıkları vitamin A, vitamin D, vitamin E besin değerleri sayesinde kedi dostunuzun dengeli beslenmesini sağlayacak, içindeki jöle ve sos ile de küçük dostunuzun ihtiyaç duyduğu suyu almasına yardımcı olacaktır.

Milo Yavru Kedi Maması

Bir yavru kedinin gözlerini dünyaya açtıktan sonraki ilk birkaç haftada kilosu iki katına, hatta üç katına çıkabiliyor. Bu büyüme oranını en sağlıklı şekilde karşılamak için, yavru kedinizin yetişkin bir kediye oranla üç kat daha fazla enerjiye ihtiyacı oluyor. Bu yüksek enerjiyi sağlamak için de, yavru kedinin günde en az üç ya da dört kere beslenmesi gerekiyor. Altı aylık olan ve altı aydan daha büyük olan kediler içinse günde iki kez beslenmek yeterli görülüyor. Yavru kediler öğünlerinde yetişkin kedilerden daha fazla protein, amino asit, mineral ve vitamine ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple bir yaşına kadar yavru kedinizin özel formüllü, yavru kediler için geliştirilen kedi mamalarını tüketmesi öneriliyor.

Küçük kedilerin dişleri yetişkin kediler kadar gelişmediği için, kuru mama yemeleri ve bu mamaları dişleriyle öğütmeleri zor olabiliyor. Hem bu sebeple hem de sağlıklı büyümelerini sağlayacak besin değerini almaları için yavru kedilerin muhakkak konserve mama da tüketmesi gerekiyor. Yavru kedinizi hem kuru mama hem de yaş mama ile besliyorsanız, yaş mamayı günde iki kere vermeniz yeterli olurken; kedinizi yalnızca yaş mama ile besliyorsanız, günde dört kez mama verdiğinizden emin olmanız önem taşıyor.

Milo’ya ait besin değeri yüksek yaş mamaları yavru kedilerinizin beslenmesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tavuk & hindili ya da biftekli seçeneklerden dilediğinizi alabilir, yavru kedinizin öğünlerinin bir şölen tadında geçmesini sağlayabilirsiniz. Yaş mamaları 24’lü paketler şeklinde satın alarak çok daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Konserve paketlerinin yanında hediye olarak verilen ödül mamaları sayesinde ise yavru kedinizi edindiği tüm doğru davranışlar için ödüllendirebilir, güzel davranışlarını motive edebilirsiniz.

Hem yetişkin kediler hem de yavru kediler için birbirinden leziz ve kaliteli seçenekler sunan Milo kedi mamaları ile sevimli dostlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Milo Kedi Maması Fiyatları

5 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Milo
  2. Pro Plan
  3. Royal Canin
  4. Goody
  5. Acana
  6. Newcat
  7. Hills
  8. Champion
  9. Whiskas
  10. Alice
  11. Schesir
  12. Reflex
  13. Miglior Gatto
  14. Felix
  15. Happy Cat
  16. Sanabelle
  17. N&D
  18. Advance
  19. Patiland
  20. Chefs Choice
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı
 • Marka Milo
DSACategoryId/2147483616/560074/560118
BAŞA DÖN