Modacar Bisiklet Taşıyıcı Tüm Araç Tiplerine 071203 Yorumları

(32 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • İki Yıldız
  (09.02.2017)

  kayış kancaları demir olduğu için araba boyasına zarar verebilir. kancaları geçirirken kesinlikle araya karton sıkıştırarak ekstra koruma sağlayın. yoksa arabanızın boyası gider. sünger korumalar ise daha ilk kullanımda delindi. buraya da ekstra sünger yapıştırın.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • kullanışlı
  (19.04.2016)

  zorlayarak 3 bisiklet konabiliyor. 3- 4 defa İstanbul tuzla aradı kullandım. çok güven vermediği için altta sabitlemeye yarayan 2 bantın birini üste taktım daha güvenli hissettim. süngerleri zayıf alt kısmındaki süngerler ezilip aracın boyasını alabiliyor. takviye yapılmalı. polo araçta kullanıyorum. ilk montaj zor kılavuz kötü, sonradan kullanımı kolay.

  ATAŞEHİR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Ürün güzel ve sağlam.
  (09.07.2015)

  Ürün güzel. Ayarlanabilir ve katlanabilir bir ürün. Kullandım. Herhangi bir sıkıntı yok. Koruyucu siyah malzemeleri yetersiz. Biraz kenara kayınca araca zarar veriyor. Benim arabanın boyasına zarar verdi. Biraz boyadan almış sürtünce. Ben de o yuvarlak izolasyon süngerlerinden aldım ve komple kapladım. Böyle arabaya kesinlikle zarar vermez. Sizlere de tavsiye ederim.

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • kullanılabilir
  (15.07.2014)

  reno clioda denedim üç bisiklet taşımak biraz ayrıca kurulum kılavuzu türkçe olamdığı için pek işe yaramıyor yanlız arabaya herhangi bir zararı olmadı

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Kullanışı Kolay
  (07.07.2014)

  Ürünü ilk takışımda biraz zorlandım Fakat daha sonra çok kolay takılıp çıkarıldığını gördüm Kullanışlı bir ürün 3 bisiklet taşımadım ama taşıyabileceğine de inanıyorum

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • artık tatilde çocuklar bisikletlerinden mahrum kalmayacak..
  (13.06.2012)

  yaz tatillerinde çocuklarımın bisikletleri bodruma mahkum oluyordu ama artık bisiklet taşıyıcı sayesinde bu yaz daha iyi geçeceğe benziyor.Ürünü n arabaya montajıda gayet basit tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • süper hızlı
  (09.03.2012)

  bu ürünü sirariş verdikten birkaç saat sonra kargoya vermişler. ertesi gün elime ulaştı geldikten sonra açıp hemen kullandım ve çok hızlı okuma ve yazma kapasitesine sahip olduğunu gördüm birkaç tane filim indirdim gayet hızlı yüklüyor ve televizyonda hiç sorunsuz kullanıyorum bu fiyata daha iyisini düşünemiyorum. tavsiye ederim.

  MERİÇ - Edirne - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (52)

 • fena değil
  (14.06.2010)

  arkadaşlar selam, ürün bugün elime geçti ve ancak inceleme fırsatı bulabildim. ürün güzel lakin araç bağlantı noktalarından eksiklikler mevcut. bagaj sabitleme için takılan metal parçalarda silikon veya benzeri hiçbir şey yok. takılan yerin boyasını çok rahatlıkla zedeleyebilir. ikinci bir husus, bisikletin konulacağı parçanın bence kısa olması. 3 bisiklet konulabilir yazıyor fakat ikisi zor sığacak gibi görünüyor. alacak olan arkadaşların bunu da göz önünde bulundurmasında fayda var.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (63) Hayır (5)

 • Her araç için uygunluğu
  (07.06.2010)

  Dacia Logan MCV yada Kango modelindeki araçlar için uygun olup olmadığı konusunda açıklama yapılsa iyi olurdu.Sedan ve HB için uygun olduğu açıklanmış.

  - Kırıkkale - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (3)

 • Çok kötü
  (12.04.2010)

  Ürün son derece kullanışsız,kurulumu tek kişi yapılabiliyor ancak kurulduktan sonra arabayı çizecek derecede sorunlu.Eğer bisikletinizi çok iyi bağlayıp süngerlerle desteklemezseniz hem bisikletinize,hemde aracınıza zarar verebilirsiniz.Pişmanım,asla tavsiye etmiyorum.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (38) Hayır (1)

 • seyahat etmeyecekseniz çok iyi bir ürün...
  (09.01.2010)

  istanbul-tekirdağ arasında yapacağım bir seyahat için satın aldığım ürünü, kullanma kılavuzuna uygun olarak aracıma tespit ettim. bisikletimi paketin içinden çıkan bağlantı kabloları ile aparata bağladım. seyahatin gidiş kısmında parçalanmaya başlayan plastik aksamlar dönüşte yolda düşüpkayboldu. seyahat dönüşü ürünü hepsiburada.coma iade ettim. bu tür ürünleri gerçekten görerek, dokunarak almayı tavsiye ederim, eğer bir markette bu ürünü görseydim, test etseydim satın almazdım... evinizde bisiklet asmak için ideal...

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (1)

 • kullanışlı
  (11.09.2009)

  Ürün resimdekinin aynısı gelmiyor.Fakat mekanizma ve işlevi aynı. Bu yaz çocukların 20 cant iki bisikletini 2800 km taşıdı.Memnunum.İhtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim.Bu fiyata bu ürün bence çok iyi.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (20)

 • bilemiyorum
  (10.08.2009)

  çünkü kullanamadım. çünkü kuramadım. sanırım coupe araçlara olmuyor ama herhangi bir ibare yok. ayrıca kurma şeması o kadar düşük çözünürlükte ve o kadar kötü hazırlanmış ki hadi beni geç 2 teknisyen arkadaşım bile kurmayı başaramadı!

  PENDİK - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (52) Hayır (8)

 • Kullanılabilir..
  (10.08.2009)

  Öncelikle, resimdeki ile tamamen aynı değil.. Bisikleti tutan kollarda plastik koruma yerine sünger var, ve alttan tampona bağlanan noktada çift değil, tek balantı kayışı var.. Buna rağmen işe yarıyor, araca göre ayarlanabiliyor, bu fiyata alınabilir...

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (8)

 • hıcde ıyı degıl
  (04.08.2009)

  bunu bızım sokak demırcılerı bundan ıyı yapar taktım arabaya her 5 km de bı durub sıktım kayışları cok adı bı sey ıkı kayışın sıkmaları cıkmadı

  MERKEZ - Kütahya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (1)

 • İş görür ama süngerleri ilavelerle güçlendirilmeli
  (03.08.2009)

  Bu tip ürünler yılda bir kaç kez kullanıldığı için yüzlerce EU (avrupalı markalar) paraya değmez. Yalnız bisikletleri naylon kelepçelerle bağlamalısınız. Bu şekilde istediğiniz hızda taşıyabilirsiniz. Stabilize yollardada korkunuz olmaz.

  - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (7)

 • iş görür.
  (03.08.2009)

  Ürün fena değil fakat aparatı arabayı monte ettikten sonra bisiklet leri sabitlemek için gerekli herhangi bir malzeme konulmamış.onun haricinde gayet güzel ve kullanışlı.ben balıkesirde bulamamıştım,şimdi kullanıyorum zamanında teslimat için hepsiburadaya teşekkürler.

  MERKEZ - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (6)

 • aparatın arabaya montesi kolay ama bisikletin aparata montesi zor
  (29.07.2009)

  Ürünü yaklaşık 2 hafta önce aldım ve kullandım bir sorunla karşılaşmadım.Aparatı araca monte etmek zor değil.Tabi aracınızın hb olmaması lazım.Fakat bisikleti aparata monte ederken bisikletin çıkıntılarından dolayı cok kolay monte edilmiyor.Ayrıca bisikleti aparata bağlamak için ekstradan bağlama kemeri pakete ilave edilebilir.ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.İhtiyacı olan tereddütte kalmadan alabilir.Aparat güzel fakat geliştirilebilir.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (5)

 • PİŞMAN OLMAZSINIZ
  (26.07.2009)

  ÜRÜN MÜKEMMEL FİYATIDA DÜŞMÜŞ YALNIZ ASKI APARATLARINDAN BİRİ EKSİK ÜÇ BİSİKLET TAŞIMA HAYALİ KURMAYIN İKİ TANE TAŞINIYOR BU FİYATA BU ÜRÜN PİŞMAN OLMAZSINIZ

  İNCİRLİOVA - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (13)

 • İş görür, kullanıştı.
  (10.07.2009)

  Ürün 2 gün sonra elime geçti. Yıllardır yazın bisiklet taşımak istiyordum. Ürün sayesinde bu yaz kullanabildim. Ürün işcilik iyi değil büküm yerleri fazla ezilmiş. Süngeri de kısa arabamı çizdi. Kontrol ederek fazladan destek koyun. Kullanışlı, iş görüyor, sinyalleri kapamıyor. (Sedan araç)Kutudan bir askı eksik çıktı (aşağıaya bağlanan), iki bisiklet taşıyabilir. 3 saığmaz. küçük bir kağıt var kullanım klavuzu diye şekillerden bahsetmesine rağmen şekil yok, burada görülen resim daha anlaşılır. (Tüm sitelerde aynı bilgi kopyala yapıştır yapılmış) Onu büyüterek kullandım. İlk kullanımdan sonra kolay zaten. 140 km mesafede herzamanki hızlarda gittim. Durduğunuzda bağlantıları kontrol etmenizde fayda var. İhtiyacı olan için tavsiye ederim . Fahrettin, Balıkesir

  Balıkesir - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (5)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN