modilayn Ada 2 Kapılı Tek Çekmeceli 8 Bölmeli Gardrop Yorumları

(23 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • başarılı ürün
  (06.03.2017)

  arkadaşlar ürün elime geçtiğinde kuruluma başlayınca gercekten sasırdım hırdavat malzemeler birer tane fazla yedek olarak ve bu paraya montaj parcalarını anca alırsınız ayagından menteşesine kadar herseyi güzel tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Dört Yıldız
  (21.02.2017)

  Paketleme ve kargo hizmeti güzel,dolap da gerçekten açıklamalarda anlatıldığı ölçülerde.Montajida basit. Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • güzel ve kullanışlı
  (06.12.2016)

  Ortadan bir tık daha iyi bir kalitede gibi. Görünüşü güzel, sağlamlık olarak fiyat/kalite dengesinde. Eliniz bu işlere yatkın değilse kurulumu pek kolay değil; tek başıma bir saati geçti. özellikle çekmece kısmı biraz uğraştırıyor. sol yan ile çekmece arasına sabitlenecek bir parça verilmiş ama üzerinde bir hizalama yapılmadığı için, sol rayı doğru ölçüde konumlamak zorluyor. Ayaklar plastik ve ton olarak kemik beyazı, dolayısıyla parlak lake beyazın altında hafif ton farkı oluşuyor. Sağ bölümdeki rafları koyduğumda yarım santim kadar dışarıda kaldı, arka bölümden 1 cm kestirmem gerekti. Paket aşırı derecede ağır, üçüncü kata çıkarmadılar -ki hak verdim- paketi aşağıda açıp, yukarı çıkardım. ayrıca kargo, ayrı yollanan ayakları unuttuğu ve gidip almam gerekti. Herşeye rağmen -ahşap ve montaj işlerini sevdiğim için sanırım- memnun olduğumu söyleyebilirim, ürünü sevdim..

  FOÇA - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Bir Yıldız
  (24.11.2016)

  kurmak mı çok zor.birbirine ters raf delikleri yapılmış.4 kiş baya çaba harcadık kurma esnasında hiç de özen gösdterilmeden üretilmiş bir dolap.çekmecesini kuramadık çünkü kurma yeri sağ taraf kısa sol taraf uzun.ek parça göndermişler yamalı gibi.memnun kalmadım fakat kurmaya başlanınca geri dönüşü olmayan yola girdik.tavsiye etmem

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (2)

 • değmez
  (22.11.2016)

  kalitesiz bir ürün, ayaklı olduğu için tercih ettik ama çok güvensiz durduğu için ayaksız kullanmaya başladım, üşenmesem iade ederim ama koli de çok ağır. Çekmece bilene de bilmeyene de problem. Çekmeceyi de iptal ettim. Mecburiyetten kullanıcaz artık.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • İki Yıldız
  (20.11.2016)

  kurarken sıkıntılar yaşadım bu fiyata fena değil...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Fiyatına göre iyi
  (31.10.2016)

  Bu fiyata alınabilecek bir ürün. Ama insan biraz daha özen istiyor. Örneğin çekmeceyi montaj etmek için gerekli küçük parça tahtayı kurulum broşüründe hiç göstermemişler, tamamen deneme,yanılma ve tahminle bu parça arttı acaba nereye olacak şeklinde arayarak yerine takabildim. Yine çekmece sıkışıyor zor kapanıp açılıyor. Ayaklar farklı poşetle kargolanmış ve koli miktarı 1 olarak yazılmış, ikinci kargoyu kargocular bir gün sonra bulabildi.

  BODRUM - Muğla - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • çekmece uyumsuz
  (23.10.2016)

  Ürün beklediğim gibi gelmedi çekmece uymuyor sanki başka bi dolaba ait gibi biz çok uğraştık sonra başka bişeyler kullanarak monte edebildik pek şık olmadı haliyle

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • malzeme kalitesiz
  (21.09.2016)

  aldığıma pişman oldum. Kalitesiz ürün. Paket içinde geliyor. Ama o kadar ağır ki tek kişi taşıyamaz.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Tavsiye Etmiyorum
  (10.09.2016)

  Ürün'ün çekmecesi problemli çekmeceyi monte edebilmek için ek bir parça göndermişler dolap yamalı oldu gerçekten eğer böyle görüneceğini bilseydim hiç sipariş etmezdim daha doğrusu çekmece kısmına geldiğimde dolabın %70'i bittiği için geri söküp iade etmek istemedim çünkü tam bir eziyet ayrıca ürünü tek bir koliye sığdırmışlar oldukça ağır ve kargocular için eziyet. Alacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum en baştan çekmece'de böyle bir problem olduğunu bildirmeleri gerekiyordu.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • demonte mobilya yapabilmek için biraz daha çalışmaları lazım
  (21.08.2016)

  çekmece yi sonradan akıl etmişler sanırım dolabın kenarlarına monte edince kızakları 1,5 cm boşluk kalıyor çekmecelisini tavsiye etmiyorum. ayrıca ayak olarak gönderdikleri 2 parçayı nereye koyacağımı anlayamadım. yine de 2 bayan 3 saatte monte ettik. çekmeceli olanı kesinlikle üretmesinler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

 • NASIL ANLATSAM
  (15.08.2016)

  montaj klavuzu tam bir facia cekmece bilene iyide bilmeyene 4 bilinmezli bi denklem kiraciysaniz elinizde kalir sokmeyin.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • hızlı kargo
  (10.08.2016)

  ürün zamanından önce teslim edildi. Paket ağır olduğu için kargoda taşıma problemi oluyor. iki paket olmalı.montajı keyifli. ortaya iyi birşey çıkıyor. tavsiye olunur.

  ÜMRANİYE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • Kaliteli bir ürün
  (05.08.2016)

  Ürün üç gün gibi bir sürede bana ulaştı, kargocu bitkin bir haldeydi ürünü taşırken, gerçekten çok ağır, ama sağlam bir şekilde geldi, birkaç defa söküp takmak zorunda kalsakta en sonunda başardık :-) çocuk odasına almıştım görüntü olarak şık ve hacim olarak kullanışlı buldum. Teşekkür ederimmmmm :-)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Güzel
  (25.07.2016)

  Birbirine yakın tarihlerde üç farklı ürün aldım. İskelet ve malzeme olarak en kalitelisi diyebilirim. Çekmecenin yerine montajı ile ilgili sıkıntı var. kılavuzda bahsedilmeyen bir parça var. Üzerinde 2 delik ve 2 iz olan 32,5*17 lik parça uzun iki vida ile sol yana monte edildikten sonra çekmece ayağı sabitleniyor. Üstüne de alt raf konuluyor.

  KORGAN - Ordu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • iş görür..
  (03.07.2016)

  Kurulum kolay..çekmece aşina olmayanlarda zorluk yaratabilir.. Raf oturtma parçaları eksik geldi sadece.çocuk odası için aldım.yer degistirmeycekseniz durdugu yerde sağlam bi ürün.ayaklar plastik ama sağlam duruyor.durusu güzel..çekmece fazlaligiyla kullanışlı bi ürün.hızlı teslimat için teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • bantlı kısmlarda biraz sıkıntım oldu
  (26.06.2016)

  arkadaşlar merhaba, ürün siparişimden 2 gün sonra elime ulaştı. ağır bir ürün taşıyanların Allah yardımcısı olsun. ürün kurulumu oldukça basit, vidalama yerleri ürünün ustaları tarafından delinerek gönderilmiş az bi şey işten anlayanlar rahatlıkla kurabilir. en fazla zorlanılan kısım çekmece doğal olarak fakat gözünüzde büyütmeyin gelen malzemeler içerisinde ne işe yarayacağını bilmediğiniz bir parça (yaklaşık 20x40cm uzunluğunda) olacak o parçayı sol panele sabitlediğinizde rahatlıkla kurulumunu yapabilirsiniz. Önemli Not : ürün sökülüp tekrar toplanacak kadar sağlam olduğunu sanmıyorum taşınma ihtimali yüksek olan kiracı, memur vs. gibi kardeşlerime tavsiye etmem.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • çok iyi
  (24.06.2016)

  fiyatına göre mükemmel bir ürün teşekkür ederim.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • Güzel bir ürün
  (15.06.2016)

  Ürünün tedarik süresi 2-3 hafta yazmasına rağmen 2 günde ulaştı. Bunun için teşekkür ederim. Güzel paketlenmişti yalnız çok ağır bir ürün. Kargo elemanları tek parça paketlenmesinden biraz şikayetçi oldular. Bunu da burdan belirtmek isterim. Kurulum kılavuzu çok ayrıntılı olmasa da anlaşılırdı. Bir bayan olarak kurarken zorluk çekmedim. Yalnız çekmece kısmı montaj yerleri sol taraf yanlış açılmış ve üzerindeki rafın da sol montaj yerleri yoktu. Henüz kuramadım. Onun için çekmece montajı konusunda yorum yapamıyorum. Ayak montaj yerleri de yoktu kendi çabalarımla açtım. Ayak kısımları krem rengi ve plastik olmasına rağmen sağlam ve kurulunca çok belli olmadı. Çok çok kaliteli bir ürün olmasa da kötü de değil. Sağlam ve dayanıklı bir ürün diye düşünüyorum. Ayrıca şık durdu.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Çekmecenin anlaşılamayan özgünlüğü
  (14.06.2016)

  Ürün 4 gün icinde sağlam bir şekilde bana ulaştı. Dolabın kurulumu çok zor değil. çekmece kurulumu zor değil İMKANSIZ (ben hala kuramadım).montaj klavuzu, en kaba şekilde nasıl anlatırız hatta nasıl es geçeriz düşüncesiyle hazırlanmış. Birde dolabın arkalığı geçmeli değil, çiviyle sabitlemeli alacak olanlar belki dikkat eder.

  -

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (1)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN