Kurucusu iki çocuk sahibi bir anne olan Momfortbaby, ürünlerinde bir anne titizliğinin izlerini taşıyor. Ergonomik Momfortbaby modelleri, bebeklerin taşınmasını kolaylaştırırken hem ebeveynlerin hem de bebeklerin konforunu dikkate alıyor. Çocuklara adeta kucakta taşınıyor hissi veren ürünler, ergonomik yapılarıyla ebeveynler kadar çocukların da tercihi oluyor. Momfortbaby kangurular; alışverişte, evde ya da tatilde çocuğunuzu pratik şekilde taşımanın keyfini yaşatıyor.

Momfortbaby Ürünleri

Farklı renklerdeki ergonomik kangurular, yeni doğan setleriyle doğumdan itibaren çocuklarınızı taşıyabilmenize izin veriyor. 3 ay ile 4 yaş arasındaki bebekler için hazırlanan ergonomik kangurular ile bebekler, uzunca bir süre kucak rahatlığında taşınabiliyor. Üç farklı taşıma pozisyonu sunan ürünler, bebekleri önde, yanda ve sırtta taşımaya imkan veriyor.

Momfortbaby ürünleri, alışılagelmiş bebek kangurularının verdiği rahatsızlıkları ortadan kaldırmasıyla ilgi çekiyor. Yükü vücutta eşit şekilde dağıtan ürün, eski nesil kangurularda sıkça yaşanabildiği gibi vücudun ağırlık merkezini bozarak ebeveynlere acı vermiyor. Öte yandan, ürünler, bebeklerin bacak aralarından geçmediği için benzerlerinden farklı olarak bebeklerin bacak arasına baskı yapmıyor; böylece de bebeğe sıkıntı vermiyor ve özellikle erkek bebekler için oluşabilecek sağlık risklerini önemli ölçüde ortadan kaldırıyor.

Klasik kangurular, tüm yükü kalçalara bindirerek incinme riskini artırırken, Momfortbaby modelleri, konforlu olduğu kadar kalçaya yük bindirmeden ve bacakları düz durmaya zorlamadan sağlıklı bir taşıma imkanı sunuyor. Bebek bacaklarının sağa sola savrulması, bacakları tutmak zorunda kalmanız gibi klasik kanguru problemlerini de ortadan kaldırıyor. Ürünler, bebekleri olabildiğince sarsmadan, sağa sola eğmeden düzgün bir biçimde taşımayı ve omurga şeklini koruyabilmeyi sağlamalarıyla da ilgi çekiyor.

MomfortBaby’nin şapkası bebek uyuduğunda kol üzerine çıtçıtlanarak kullanılıyor. Bu sayede bebeğiniz uyuduğunda başını tutarak sabitliyor ve savrulmasını ya da desteksiz kalmasını engelliyor. Ayrıca ışıktan ve güneşten koruyor; uyuyan bebeğinizin başını sürekli tutmanıza gerek kalmıyor. Ürün, bebek için konfor ve güvenlik, anne için de kolaylık sağlamasıyla ilgi çekiyor.

Ürünler, klasik kangurulardan farklı olarak 20 kg.’a kadar olan bebekleri taşımakta kullanılabiliyor. Kangurular, özel kumaşları ile yüzey malzemesinden kaynaklı terlemeyi önlemeleriyle de tercih ediliyor. Bebeğe temas eden iç kumaşın yüzde 100 pamuk olması da ürünü daha cazip kılıyor. Sökülemeyen ipliklerden meydana gelen ürünler, testlerle belgelendiği üzere bebeğe zarar vermeyen maddeler kullanılarak üretiliyor.

Momfortbaby Alışveriş

Momfortbaby alışveriş seçenekleri, ebeveynlere zevklerine göre ve bebeklerine uygun ürün alabilme imkanı tanıyor. Bebekler için sağlıklı taşınma ortamı sunan ürünler, ebeveynleri de unutmuyor. Ürünler, taşıyan kişinin dengesini bozmuyor; sürekli bebeğin ayaklarını ya da başını tutmak zorunda bırakmayarak ebeveynlere özgürlük tanıyor.

Momfortbaby, alışverişinizi yaparken bebeğinizin konforu ve sağlığı kadar kendinizinkini de düşünmenize izin veriyor. Ürünlerdeki sırt sabitleme kemeri, yükün sırtınıza binmesini engelleyerek sırtta ağrı yapmıyor ve ağırlığı eşit dağıtıyor. Kalın dolgulu bel kemeri ile ise hissedilen ağırlığı minimuma indiriyor ve yükü vücuda dengeli dağıtıyor. Yüksek yoğunluklu sünger içeren özel omuz kemerleri de hem omuz üzerindeki baskıyı hem de hissedilen ağırlığı azaltıyor. Böylece omuz ve boyun ağrıları oluşmuyor. Yeni nesil taşıma konforu sunan ürünler; sırt, bel, omuz ağrılarına sebep olmamasıyla da rağbet görüyor.

Ürünleri alırken bebeğinizin yaş grubuna uygun kategoriyi seçmeniz önem taşıyor. 0-4 yaş kategorisi ürünler, yenidoğan bebeklerin taşınması için fazladan bir yenidoğan aparatı içeriyor. Bebeğiniz 3 aydan büyükse bu aparata ihtiyacınız kalmıyor. Taşıma sırasında yükü dengelemek için kullanım talimatlarına uyulması öneriliyor. Momfortbaby ürünleri ile bebeğinizle birlikte keyifli alışverişlere çıkabilir; birlikte seyahat ederek doyasıya vakit geçirebilirsiniz.

Momfortbaby

1 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
BAŞA DÖN