Monster High oyuncak bebek modelleri, farklı karakterlerden oluşan çeşitleri ile çocukların ilgisini çekiyor. Popüler animasyonun oldukça ilgi gören ilginç ve korku unsuru taşıyan bebekleri, çocukları maceradan maceraya sürüklüyor. Farklı renklerde uzun saçlar, gotik kıyafetler ve renkli stilleri ile dikkat çeken bebekler, 2 yaş ve üzeri çocuklar için sunuluyor. Kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanan Monster High oyuncak bebek çeşitleri çocukların animasyonun kurgusundan etkilendiği oyunları oynayabilmesini sağlıyor. Çocuklarınızın animasyona ilgisini gözlemleyerek hangi karakterleri sevdiğini keşfedebilir ve onun seveceği oyuncakları alabilirsiniz.

Monster High oyuncak bebek çeşitleri, rengarenk saç çeşitlerinin olduğu paketi ile sunularak çocukların, istediğinde bebeğinin saçlarını değiştirebileceği alternatifler sağlıyor. Saç partisi Draculaura bunlardan birisi olarak set halinde sunuluyor. Çılgın kıyafet tasarım merkezi içinde sunulan birbirinden renkli ve tarz kıyafetler de çocukların ilgisini çekiyor. Saç tasarımı yapmaya yarayan araçlar ve aksesuarlar ile hem bebeklerin hem de kendilerinin saçlarını yapıyorlar. Vondergeist Acayipler Bahar Partisi ve Monster High Okulunda İlk Gün gibi oyuncaklar, animasyonun ilginç dokusunu en iyi şekilde yansıtıyor. Boo York’un yeni Acayip arkadaşlarından Mouscedes King, Luna Mothews; çalışkan Acayiplerden Frankie Stein, Abbey Bominable serinin ilgi çekici karakterlerinin en iyi tasarımını sunuyor.

Monster High oyuncaklarından Acayip gezide ve Acayip havalı arkadaşlar farklı saç renkleri, giyim stilleri ile animasyonun önemli parçalarından detaylar taşıyor. Acayip okul, hayalet okul, havalı parti odası gibi mekanların ayrıntılarından oluşan tasarımlar, animasyonu, çocukların oyun alanlarına taşıyabilmesini sağlıyor. Bebeklerin elbiseleri ve aksesuarları ilgi çekici süslemeler içeriyor. Acayip Arkadaşlar Derin Sulara serisine ait oyuncaklar ise denizkızının yeniden yorumlaması olan karakterlerden oluşuyor. Karakterler, su altındaki eğlenceli ve bir o kadar da ürkütücü dünyanın gizemini birlikte çözmeye çağırıyor. Dikkat çekici makyajları, derin sularda iyi yüzebilmeyi sağlayan upuzun kuyrukları, özel tasarım kıyafetleri ile suyu masalsı hale getiriyor.

Monster High Oyuncak Bebek Fiyatları

Monster High oyuncak bebek fiyatları oyuncakların tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, oyuncak kutusunun içinde yer alan ek aksesuarlara bağlı olarak farklılık gösteriyor. Oyuncak bebek fiyatları, türlerine göre farklılık gösterse de her bütçeye uygun bir oyuncak bulunabiliyor. Çocuklarınızın oyun zevkine ve sevdiği karakterlere yönelik olarak ürünleri inceleyebilir, onların seveceğini düşündüğünüz karakterlerden birini onlara hediye edebilirsiniz. Sevdiğiniz minikler için de güzel bir hediye olacağını düşündüğünüz Monster High oyuncakları arasından aradığınız fiyat aralığında ürünlere bakabilirsiniz.

Oyuncak bebek fiyatları, karakter ya da tema sunulmasının farklılığına göre de değişebiliyor. Bazı karakterler, kutu içinde aksesuarları ile sunulurken bazıları da tematik tasarımlardan oluşuyor. Monster High animasyonuna uygun olarak tasarlanan oyuncaklar, çocukların sevdiği popüler kurgu ürününün en iyi yansımasını sunuyor. Saç, makyaj ve kıyafet tasarımları, animasyondaki sanal dünyanın gerçeğe yansımasını canlandırıyor. Klasik bebeklerden farklı olarak oldukça korkutucu ve bir o kadar da havalı olmaları ile oyuncak bebekler ün salıyorlar. Özellikle kız çocukları, Monster High serisine hayran kalıyor. Animasyonu takip ettikleri gibi karakterlerin dünyasını biliyor ve bebekleri ile oynarken onların dünyasını yansıtmaya çalışıyorlar.

Popüler model bebekler arasında yer alan Monster High oyuncak bebekler, son zamanlarda çocuklar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Korku öğeleri içeren bir dünya sunmaları ile benzerleri arasında farklılaşıyor. Kaliteli markaların ürünleri arasında yer alan Monster High oyuncak bebekleri inceleyebilir, ürünlerin özelliklerine bakabilir ve çocuklarınıza hediye edebilirsiniz. Dilerseniz sevdiği karakterleri birlikte seçebilir ve oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok karaktere sahip oyuncak bebekler arasından beğendiklerinize hemen sahip olabilir ve etrafınızdaki çocukların mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Monster High Oyuncak Bebek Fiyatları

42 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Monster High
  2. Barbie
  3. Vardem
  4. Mattel
  5. Sunman
  6. Winx Club
  7. Kkd
  8. Can-Em Oyuncak
  9. Jakks Pacific
  10. Disney Frozen
  11. Disney
  12. Ever After High
  13. Engin Oyuncak
  14. Furkan Toys
  15. Kılıfkapakdünyası
  16. Bansidoll
  17. Birlik Oyuncak
  18. Hdm
  19. CC Oyuncak
  20. Jinny
 3. Cinsiyet
 4. Yaş Aralığı
 5. Karakter / Tema
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Ürün Puanı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Monster High
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184
BAŞA DÖN