Nanolife Yağmur Kaydırıcı 1 Yıl / 20000 Km 842334 Yorumları

(93 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • Ne iyi ne kötü
  (16.08.2017)

  Fiyata kıyasla performans normal denilebilir. Uygulama esnasında tertemiz bir şekilde uyguladım. 2 sonra yağmur yağdığında camın üzerinde su damlacıkları duruyordu kayma gibi bir şeye tanık olmadım. Öyle büyük bir şey beklemeyin sonuçta bu fiyata anca bu.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (1)

 • SUPER
  (01.08.2017)

  Gonderim super urunde aynen ilandaki urun tesekkurler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • Ürün bence süper ötesi
  (02.05.2017)

  Camımda kum izleri var sudan ve silecek izlerinden önümü göremiyordum. Dün uzun yolda sağanak yağmur başladı tüm araçlar silecekle yetişemeyip yavaşladı ben ise 120 km hızla hiç silecek kullanmadan net görüş sağlayabildim. Ön camı değiştirmeyi bile düşünürken bu ürün süper oldu. Uygulama öncesi cam cilası ile polisaj yaptım sonra ürünü uyguladım. Ürün tüm camlara ucu ucuna yetti az daha fazla olmalı.

  BEYOĞLU - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • mucize beklemek yanlış fakat işe yaradığı kesin.
  (14.04.2017)

  ürün fiyatı kadar iş görüyor. camların devamlı temiz ve parlak kalmasını sağlamıyor ama. sileceğin temizliğine büyük katkı sağlıyor. uyguladıktan ilk hafta mükemmel sonuç fakat sonradan camlar tabiki kirleniyor yağmur toz çamur derken berbat oluyor. silecekleri çalıştırdığınız zaman aradaki farkı anloyorsunuz. kullanmadan önce silecekler daha az temiliyor bu üründen sonra sanki elle silmiş gibi oluyor. bu da farkı ortaya koyuyor. yağmuru kaydırıyor ama tozu çamuru kaydırmıyor kaymasına yardımcı oluyor diyelim. 20 küsür tl üzeri fiyatlara almayın derim. ayrıca ürün miktarı çok az eğer iki katı olsaydı her aracın kullanması gerekir diye yazardım.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Beş Yıldız
  (01.03.2017)

  Oto camı için mükemmel ürün.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Mükemmel
  (08.02.2017)

  Ürün hızlı şekilde elime ulaştı.Ürünü ilk olarak banyo dolabının camına ve oturma odasının camına uygulamadım çok hoşuma gitti.Daha sonra aracımın bütün camlarına uyguladım eskiden silecekler gacır gucur ses çıkartırken şimdi yağ gibi akıyor ve gerçekten sular damlacık şeklinde akıp gidiyor gitmese bile görüş netliği mükemmel derecede kalıyor.Çekinerek aldım ama çok fazla sprey uygulamadıgım halde dahi müthiş tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • İhtiyacı olan düşünmeden alsın
  (26.01.2017)

  Ürünü geçen sene alıp kullanmıştım.aracımın bütün cam ve aynalarına uyguladım.80 km üzerinde seyrederken kesinlikle sileceğe ihtiyaç duyulmuyor.yağmur şiddeti ne olursa olsun farketmiyor.düşük hızlardada damlacık damlacık oluyor yine faydası var.camda iz bıraktığı fln hikaye.uygulamayı yanlış yapıyorlar büyük ihtimal.ben bir kış boyunca kullandım etkisini kaybetmedi.

  - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • oto cam için iyi
  (06.12.2016)

  aracımın tüm camlarıma uyguladım. oldukça iyi ve kalıcı geçen yıl uyguladığım diğer aracıma halen gerekmedi. Düşük hızda daha az silecek ihtiyacı hemen farkediliyor. 90 km hızdan sonra damlalar rüzgarla kayboluyor. duşakabinde ne yazık ki sonuç hüsran. uygulama öncesi iri kireç lekeleri kalıyordu şimdi küçük, çok sayıda kireç lekesi kalıyor. 1 yıldır sürekli cif mark vs ile silindiği halde halen duşakabinde etkisi devam ediyor. zamana bıraktık. duşa kabin buzlu cam değilse düşünmek lazım. tek avantajı camlar kolay temizleniyor. kireç lekelerinde işe yaramadı. uygulama sonrası kesinlikle görünür ya da yağlı iz falan bırakmıyor. bu kadar yüzeye uyguladım. bırakıyor diyen mutlaka uygularken bir yerde hata yapmıştır.

  KONAK - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • Ürün Gayet Kaliteli
  (06.12.2016)

  Ürünü uygulayalı 2 hafta oldu. Ürünün içerisinden bir adet temizleme losyonu bir adette yağmur kaydırıcı çıkıyor. Öncelikle yıkamış olduğunuz aracınızın camlarını temizleme losyonuyla temizliyoruz ve sonrasında yağmur kaydırıcı maddeyi uyguluyoruz. Ve yağmurun yağmasını bekliyoruz. Aracıma uyguladıktan bir gün sonra çok şiddetli yağmur yağdı ve 3 gün boyunca devam etti. Arac 70km hızdan sonra camlardaki yapmur suları kendiliğinden kayıyor. Yağmur sonrası aracımı bir kez cilalı şampuan ile yıkadım ve yağmur kaydırıcı etkisini kaybetmedi. Sanırım uzun bir sürede kaybedeceğe benzemiyor. Yanlız bir olumsuz yani yağmur suyu camlarda az olduğunda sileceğin kaymasını biraz zorlaştırıyor. Ama sürekli yağmurlarda ise aksine sileceğin çalışmasını kolaylaştırıyor. Kısacası üründen memnun kaldım, bir kutu ile aracın bütün camlarına ve aynalarına uygulama yapmak mümkün. Kutudan çıkan talimatlara uyduğunuz müddetçe parasının hakkını veren bir ürün.

  ÜSKÜDAR - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • fiyasko
  (23.10.2016)

  1 ay demeden tüm özelliği kayboldu, kullanım talimatına göre aynen uyguladım boşuna uğraşmayın paranızı çöpe atmayın derim

  - Ordu - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (4)

 • pahalı ürünlere gerek yok
  (08.10.2016)

  Kutudan çıkan 2 ürünü de anlatıldığı gibi kullandım. Biraz zaman alıp yorucu olsa da yağmurlu havada araç kullanırken faydasını görüp mutlu olmaya değer..

  MERKEZ - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • fiyat performans ürünü
  (01.09.2016)

  daha fazla para vermeye gerek yok pahalısını da kullandım. bu güzel.

  - Şanlıurfa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • 4 - 4 lük ürün
  (05.05.2016)

  ARKADAŞLAR. ÜRÜNÜ 2 AY ÖNCE ALDIM. ARACIMA UYGULADIM. TÜM CAMLARA VE AYNALARA. SONUÇ ŞÖYLE: DÜŞÜK SÜRATLERDE VE ARAÇ DURUYORKEN ÇOK ETKİLİ DENEMEZ. SADECE SUYUN YÜZEYDEKİ AKIŞKANLIĞININ ARTTIĞINI GÖZLEMLERSİNİZ. FAKAT 60 70 KM/SAATİN ÜZERİNDEKİ SÜRATLERDE YAĞMUR ŞİDDETİ NE OLURSA OLSUN SİLECEK ÇALIŞTIRMADAN İLERLEYEBİLİYORSUNUZ. YÜKSEK SÜRATLERDEKİ PERFORMANSI KUSURSUZ. AYRICA 2 ADET BANYO VAR EVİMDE. CAM DUŞAKABİNLİ. HER İKİ BANYODAKİ CAM DUŞAKABİNLERDE ÇOK İYİ SONUÇ VERDİ. ÖZELLİKLE DUŞTAN SONRA CAMLARDA KALAN SU DAMLALARI BELİRGİN DERECEDE AZALDI. ETRAFIMDAKİ HERKESE TAVSİYE ETTİM. ALANLAR DA MEMNUN. FİYATI BENCE UYGUN. UCUZ ÜRÜNLER İŞE YARAMIYOR. PAHALIYA DEĞMİYOR. TAM BİR F/P ÜRÜNÜ.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • İyi ki almışım
  (15.03.2016)

  Arabayı yıkadıktan sonra camlar temizken hemen uyguladım. Bir süngerle camlara ön temizlik ürününü yaydım. İlk anda acaba yanlış mı yaptım düşüncesi geliyor akla çünkü cam beyaz bi sıvıyla kaplanıyor. Neyse devam ettim ardından ıslak bezle silip fısfısı her tarafa eşit şekilde sıkıp bezle parlattım. 24 saat su değmedi ama sonra yağmur yağdı ve bitince yola çıktım sular nokta nokta olmuş görüntüyü çok da engellemiyordu. 80 km hızı geçince damlalar kendiliğinden kaydı gitti. Yan camlarda bile su kalmadı aktı gitti. Tavsiye ediyorum, kesinlikle her araca uygulanmalı...

  SİNCAN - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Güzel ürün
  (18.01.2016)

  Geçen yıl da yapmıştım. silecek leri rahatlatıyor. yüksek hızlarda kendiliğinden akıyor. Benim camlarda bi sorun var ama yine de güzel ve değer ... Tavsiye ederim.

  Sakarya - Sakarya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • Piyasanın en iyisi
  (06.10.2015)

  3 Yıldır güvenle kullanıyorum. Diğer silikon bazlı yağmur kaydırıcılarla mukayese bile edilemez. Son bir kaç yorumu okuduğumda gerçekten şaşırdım. Hele camda yağlı bir tabaka bıraktığı iddiası gülünç. Zira bu ürün nano bir ürün ve içerisinde silikon gibi yağ tabakası bırakacak bir kimyasal yok. Ya uygulama hatası var ya da sanırım bu markaya karşı bir karalama kampanyası yürütülmekte. Bu olumsuz yorumların faydalı bulunmama istatistikleri de bunun kanıtı gibi. Teşekkürler Hepsiburada.com, teşekkürler Nanolife.

  EYÜP - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (1)

 • bende hiç bir işe yaramadı
  (17.04.2015)

  odanın penceresine deneme amaçlı ve duşakabine yaptım sonuç çok kötü hiç bir işe yaramadı

  İstanbul - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (23)

 • Tavsiye etmem...
  (16.03.2015)

  İki araba da kullandım , aradan 1 ay geçti, cam yüzeyinde sileceklerin silmesi esnasında bariz farkedilen lekeler başladı. Görüşü de olumsuz yönde etkiliyor. Bir süredir tavsiye edilen çeşitli kimyasallar kullanarak bu maddeyi cam üzerinden silip eski haline getirebilmek için çabalıyorum, bence yararlı değil hatta zararlı bir ürün.

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (15)

 • KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM
  (15.03.2015)

  ÜRÜN GERÇEKTEN KALİTELİ ANCAN ŞİŞELER GÖRÜNDÜĞÜNDEN DAHA KÜÇÜK:) GERÇEKTEN İŞE YARIYOR HEPSİBURADA FARKI BELLİ OLUYOR ÜRÜN ÇOK KISA ZAMANDA BANA ULAŞTI...

  - Kayseri - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • Bir Yıldız
  (10.03.2015)

  urun.kalitesiz vaadedilen seyleri yerine getirmiyor.yagmurun belirli hızda kaymasi soz konusu degil.camda yagli bir tabaka olusturuyor su toplaniyor sadece.etkisi 20 bin km yazilmis bakalim gorecegiz kac ay.ama hic o etkiyi gosterecegini zannetmiyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (15)

Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN