Dünyanın ilk hazır bebek mamasını kimyager Henri Nestle önderliğinde gerçekleştiren, 1867 yılından beri dünyaca ünlü bir gıda firması olan Nestle; kahve, çikolata, kahvaltılık gevrek ve daha aklınıza gelecek pek çok gıda ürünlerinden oluşan ürün yelpazesi ile hepsiburada.com güvencesiyle sizleri bekliyor.

4 kıtada bulunan 32 merkezi ve 5000 kişilik AR-GE ekibi ile her zevke ve her ihtiyaca yönelik gıda üretimi yapan ve hayat kolaylaştıran ürünleriyle Nestle, 148 yıldır tüketicilerini kalite ve sağlıkla buluşturuyor. Adını kurucusunun soyadı olan ve aynı zamanda küçük kuş anlamına gelen Nestle'den olan firmanın logosu da yuvasında yavrularını besleyen bir kuş şeklindedir. Bazı değişimlere uğrayan logo Nestle'nin "Good Life, Good Food" sloganı ile beraber şirketin güven, sorumluluk, kalite ve besleyici ürünler anlayışını tüketicilerin güvenine sunuyor.1875 yılında ilk bebek maması ile Türkiye piyasasına giren Nestle o günden beri kaliteli lezzeti, güvenle alışverişi ve keyifli sofraları ayağınıza getiriyor. 1927 yılında Türkiye'de açılan Nestle çikolata fabrikası ve devamında gelen fıstıklı, sürme Nestle çikolata üretimleri ile uzun yıllardır tüketicilerin çikolata konusunda ilk tercihi olmayı amaçlayan Nestle, yılların tecrübesi ile en keyifli lezzetleri sunmayı amaçlıyor.

Nestle çikolata dışında Nestle Coffee Mate kahve kreması, Nestle mısır gevreği, Nestle Nesquik kakaolu süt gibi Nestle ürünlerine Nestle marka sayfasından ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

nestle

0 ürün var
  • “” ile ilgili sonuç bulunamamıştır.

BAŞA DÖN