Number One English Bilinçaltı Algılama Sistemi (Subliminal)

Number One English Bilinçaltı Algılama Sistemi (Subliminal)

%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
ürün çok iyi gönderim süresi mükemmel (18.11.2013)
ürünü sadece gece dinleyip sabaha uyandığımda öğrenmiş olucam diye düşünmeyin. sitesinde dersleri izleyip üstüne cdleri dinlediğinizde farkında olmadan öğreniyorsunuz. yıllardır varolan ben ingilizce öğrenemem önyargım kayboldu. ve şimdi zevkle öğreniyorum devamını göster devamını gizle
nezaket şule ertürk - İzmir - Türkiye Tüm Yorumlar (2)
DSACategoryId/60001501/2147483640/176839/186048

 
NUMBER ONE ENGLIH İNGİLİZCE BİLİNÇALTI ALGILAMA SİSTEMİ (SUBLIMINAL PERCEPTION SYSTEM)

Bilinçaltı algılama - Subliminal English. Gündüz (uyanık) ve gece (uyku) modu ile 80 dersten oluşan toplam 636 Çift Katmanlı ses dosyası. Bilinçaltı Algılama Sistemi - Subliminal Perception System İngilizce Eğitim Sistemi ile Sıfırdan 45 günde hızlı algılama ve akıcı konuşma tekniği. Toplam 5 MP3 CD + 200 Saat Online Eğitim + 3 Yıl boyunca sınırsız destek. Türkçe destekli. 30 farklı çalışma programı. İngilizceyi zevk alarak - eğlenerek öğreneceksiniz. 7’den 70’e herkese. 299-TL yerine sadece 29.90-TL

80 DERSTEN oluşan Gündüz (Uyanık) - Gece (Uyku) ve normal modda 636 ses dosyası içeren bilinçaltı algılama eğitim programı. Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi, sesli bilinçaltı İngilizce algılama eğitimi derslerini kapsamakta; tatilde, sokakta, işyerinde internet erişiminizin olduğu her yerde, cep telefonunuza veya Mp3 cihazlarına aktarabileceğiniz ve her yerde dinleyebileceğiniz bilinçaltı algılama sistemidir.

Eğitimde en yeni teknoloji Çift Katmanlı Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle İngilizce anlama yeteneğinizi geliştirirken; bilinçaltınızla akıcı konuşmayı da öğrenmenizi de sağlar.

Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi:

Eğitimde en yeni teknoloji. Çift Katmanlı Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi 80 dersten oluşmaktadır. Uyanık - uyku ve normal modda 636 çift katmanlı subliminal ses dosyası içeren bilinçaltı eğitim programıdır!

Çift Katmanlı Subliminal English - Bilinçaltı İngilizce ile işyerinizde çalışırken veya uykunuzda İngilizce öğrenecek, hatta çalışırken dahi farkında olmadan mevcut altyapınızı geliştirecek, akıcı konuşma ve İngilizceyi algılama yeteneğinizi de geliştireceksiniz.

Sistem Çift Katmanlı mono tonik ses kaydı bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sistemdir.

Sistem size ihtiyacınız olan her şeyi en etkili bir biçimde verecektir. İnsanlar yıllarca İngilizce öğrenir ancak yurt dışına gittiğinde veya yabancılarla karşılaştığında tek kelime konuşamazlar. Artık bu tarih olacak. Gece veya gündüz defalarca dinleyin duyduklarınızı tekrarlayın. Tıpkı İngilizce bir parçanız olana kadar.

 

Number One English İngilizce Eğitim Programı özellikleri;

HERGÜN 3 SAAT ÇALIŞILMASI HALİNDE 45 GÜNDE HIZLI ALGILAMA VE AKICI KONUŞMA YETENEĞİ KAZANDIRIR.

İngilizce Öğrenmede… EZBER BOZAN SİSTEM…

Number One English’te neler var neler.

BİLİNÇALTI ÇALIŞMA SİSTEMLERİ

TÜRKÇE DESTEKLİ

İngilizce - Türkçe dil yapılarının mantığı anlaşılır sade bir anlatımla sunuluyor.

İngilizce - Türkçe dil yapılarının mantığını bilmeyenlerin İngilizce öğrenmesi neredeyse imkansız. Sonuçta kuralları ezberlemek zorunda kalıyor ve

kısa süre sonra da öğrendiklerini de unutuyorlar.

Ülkemizde 10 milyonu aşkın üniversite mezununun İngilizceyi öğrenememesi ve

konuşamamasının ana nedeni budur.

RENKLERLE BİLİNÇALTI ÖĞRENİM SİSTEMİ

İngilizce cümlelerde yer alan kelimelerin Türkçe anlamları aynı renklerle eşleştirilmiş ve anında anlaşılması sağlanmıştır.

BİLİNÇALTI SESLİ KODLAMA SİSTEMİ

SES DALGALARI İLE ( BRAIN WAVES) BİLİNÇALTI ALGILAMA - SUBLIMINAL PERCEPTION

Öğrendiğiniz dersleri özel olarak hazırlanmış sesli kodlama sistemi ile uyku veya uyanık modlar da dinleyerek İngilizce öğrenecek, Alfa beta dalgaları, motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sisteme sahip olacaksınız. 60 Chapter 180 ders ve 404 ses dosyasını kapsayan SUBLIMINAL PERCEPTION SYSTEM -BİLİNÇALTI ALGILAMA SİSTEMLE 30 gün gibi bir sürede kalıcı bir altyapıya sahip olacak, 90 gün gibi bir sürede de akıcı konuşma yeteneğinizi geliştireceksiniz.

1 - Bilinçaltı NLP Eğitim Sistemi... Ezberlemeyi ortadan kaldıran sistem. Renklerle eşleştirilmiştir binlerce İngilizce -Türkçe cümle ve kelimeleri anında algılayacak ve farkında olmadan bilinç altınızda yerleşmiş olduğunu görecek ve daha zengin bir algılama sistemine kavuşacaksınız.

2 - Subliminal - Brain Waves sistemi .. Bilimsel olarak faydası kanıtlanan ALPHA BRAIN WAVES Bilinçaltı Uyanık mod sistemi... Dinlenirken, uzanırken veya çalışırken derslerde yer alan İngilizce sesleri kuş, fırtına, dalga, yağmur veya ruhunuzla uyum sağlayan özel meditasyon "doğa ses efektleri" arasında dinleyerek doğal bir ortamda imiş gibi İngilizceyi algılayacaksınız. Belirli bir süre sonra beyniniz bu sesleri anımsayacak ve İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.

3 - UYURKEN İNGİLİZCE ÖĞRENMEK... Subliminal - Brain Waves sistemi .. DELTA BRAIN WAVES UYKU MODU Sistemi... DELTA MEDIATION UYKU MODU CD'sini yerleştiriniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın.. Kulaklıklarınızı takarak "uyku modu"na geçiniz. Yine derslerde yer alan İngilizce sesleri düşük frekanslarda kuş, fırtına, dalga, yağmur veya ruhunuzla uyum sağlayan özel meditasyon "doğa ses efektleri" eşliğinde dinleyin. Bir ay sonunda farkı göreceksiniz.

Çalışma programları:

- Bilinçaltı pratik konuşma dersleri English Basics, Grammar, Idioms, Listening, Interview English, Regular English, Travel English, Pronunciation gibi daha yazamadığımız çok geniş çaplı bir yelpazeyi kapsamaktadır.

1  Ana dersler: Sıfırdan başlayarak Türkçe destekli – İngilizler tarafından seslendirilmiş renkli - resimli binlerce cümle...

2 – Sesli – yazılı anlatımlı gramer. İngilizce – Türkçe dil yapılarının karşılaştırmalı anlatımı. Bu sayede İngilizcenin mantığını anlayacak, öğrendikleriniz kalıcı olarak belleğinize yerleşecek.

3 – Pratik konuşma. Seslendirilmiş binlerce cümle ile karşılıklı yapacağınız tekrarlamalarla pratik konuşma yeteneği kazanacaksınız.

4 – Dinle – Tekrarla – Anla tekniği… Duyduğunuzu algılama çalışması ile kulağınız İngilizce seslere alışacak ve dinlerken zorluk çekmeyeceksiniz.

5 – Resimli sesli sözlük. Ezberlemeden Kelime Öğrenme tekniği.. Hem resim hem ses bir arada.

6 – Tablolarla İngilizce. Zamanlar – fiiller – sıfatlar… Cümle kuruluş yapıları renkli tablolar halinde izleyecek ve ezberlemeden kolayca algılayabileceksiniz.

7 – Alıştırmalar … Sıfırdan ileri düzeye binlerce alıştırma ile öğrendiklerinizi anında test edecek, başarı durumuzu anında göreceksiniz.

8 – Reading Text.. Okuma parçaları ile İngilizceniz pekişecek.

9 – Türkçe – İngilizce kelime ve cümleleri eşleştirme. Karışık verilen Türkçe – İngilizce kelime ve cümleleri eşleştirerek anında öğrendiklerinizi test edebileceksiniz.

10 – Resimleri İngilizce karşılıkları ile eşleştirme. . Karışık verilen Resimleri – İngilizce karşılıkları ile eşleştirerek anında öğrendiklerinizi pekiştirebileceksiniz.

11 – İngilizce dinle – duyduğunu yaz çalışması … Dinlediğinizi anlama tekniği. Kulağınızın sesleri algılama eksersizleri.. Böylece karşınızdaki anlama yeteneği kazanacaksınız..

12- Türkçeye çeviri… Verilen İngilizce cümle ve kelimeleri Türkçeye çevirip, anında İngilizce bilginizi ölçebileceksiniz.

13- İngilizceye çeviri… Verilen Türkçe cümle ve kelimeleri İngilizceye çevirip, anında İngilizce bilginizi ölçebileceksiniz.

14 – Sesli resimler… Özellikle 4 – 9 yaş grubu için mükemmel zevkli İngilizce öğrenme tekniği. Kendi anlatan resimler… Yetişkinlerin de çok hoşuna giden sistem…

15- Sesli – yazılı fıkralar..masallar..hikayeler..haberler..romanlar..

16- Mesleklere göre anlatımlar

17-Turizm sektörü için çalışmalar isteğe bağlı çalışmalar

18- 365 gün 24 saat telefon – messanger veya e-mail ile sınırsız destek.

19- Ücretsiz seslendirme hizmetleri. Yazacağınız İngilizce bir metin veya yazıyı ücretsiz olarak seslendirip size yolluyoruz.

20- İngilizce – Almanca, İngilizce – Fransızca, İngilizce – İspanyolca kelime oyunları.

21- İngilizce yaz-dinle… Yazacağınız İngilizce bir metni sesli olarak bay-bayandan, Amerikan veya İngiltere İngilizcesi ile ve hızlı – yavaş modu ile dinleyerek kulak çene jimnastiği yapabileceksiniz.

22- Toplamda 606 ses dosyası ile bilinçaltı sesli kodlama (Subliminal System) ile günün her saatinde başka işlerle de uğraşırken dinleyebileceğiniz Uyanık (Alpha Meditiation) modu ile İngilizceyi Bilinçaltı yaşayacaksınız.

23- "Kişiye Özel Alternatif Çalışma" nedir? Üyelerimizin iş ve meslek hayatlarında ihtiyaç duyacakları konularda bizden İngilizce Bilgi talep etmeleri halinde kendilerine destek sağlanacaktır. Örneğin; Bir iş adamı ithalat-ihracat, bir turist rehberinin herhangi bir yöre hakkında ya da bir hukukçunun bir dava hakkında yazılmış İngilizce metinleri talep etmesi halinde yardımcı olunacaktır.

24- İngilizce chat… Sadece üyelerimizin yaralanabileceği İngilizce sohbet seansları ile İngilizcenizi ileri düzeye taşıyabileceksiniz.

25- Ödüllü İngilizceye çevir bilgi yarışması. Her dün verilecek Türkçe metni İngilizceye çevirerek hem İngilizcenizi geliştirecek hem de değişik ödüller kazanabileceksiniz.

Number One English'in deneyimli akademik kadrosu alanında en iyilerden oluşur.

Number One English'te öğrenme % 100 e yakındır.

Number One English konuşturur.

Servet harcamayı gerektirmez.

Bilinçaltı Eğitim Sistemi kullanır.

Türkçe Destekli İngilizce Seti

Pratik İngilizceİngilizce Gramer

Tablolarla İngilizce

Dinle Tekrarla Anla

Resimli Sesli Sözlük

Okuma Parçaları

İngilizce Yaz Dinle

Alıştırmalar

Jig Word

Match Word

Speed Word

Kulak-Beyin-Çene Egzersizleri

Derslerde ve sınavlarda başarılı olmak isteyen tüm öğrencilerin ve ikinci bir dili anadiline yakın derecede öğrenmeyi hedefleyen 7’den 70’e herkesin yararlanabileceği mükemmel bir sistemdir.

Number One English'te dil bilgisi ağırlıklı çalışma ve kalıp ezberletme ortadan kaldırılmıştır. Kurumumuz Türkçe-İngilizce dil bilgisi kurallarını bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemiyle öğrenciye farkına varmadan doğru bir şekilde öğretir.

Dili anlayıp konuşmaya geçmek günümüz dilbilimcilerinin ısrarla üzerinde durduğu bir konudur. Number One English Eğitim Programı bu bilimsel gerçeklere göre düzenlenmiş eşsiz bir eğitim programıdır.

İngilizce Eğitiminde 1990 yılından bu yana hizmet veren Number One English Türkiye'nin en iyi ve en çok tercih edilen Online Eğitim Sistemidir .

İlköğretim – lise – üniversite öğrencilerine mükemmel yardımcı kaynak,

Bürokrat, işadamı, dış ticaret danışmanlarının, doktor, mühendis, hukukçu, turizmci

ve tüm meslek gruplarının yararlanabileceği mükemmel bir sistem.

SESLİ-GÖRÜNTÜLÜ HİKÂYE KİTAPLARI-ROMANLAR

HER GÜN GÜNCELLENEN TÜRKİYE VE DÜNYA İLE İLGİLİ SESLİ HABERLER-*

e-bülten ile gönderilecek sürpriz çalışmalar

Ve daha bir çok aktiviteler

HER EVDE BULUNMASI GEREKEN BİR EĞİTİM SİSTEMİ


Bölge 2
Format DVD
İzleme Grubu NR, Sınıflandırılmamış
Ses İngilizce
Video Oranı Geniş Ekran
Yonetmen Kerem Sarı
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu DVDESANAL03
Number One English Bilinçaltı Algılama Sistemi (Subliminal) Yorumları
Tüm yorumları gör (2)
 • guzel

  elime ulasan sadece cd lerdi ama internet uyeligi vermesi guzel hergun siteye girip calisip test cozebiliyorum bence gayet guzel

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (2)

 • ürün çok iyi gönderim süresi mükemmel

  ürünü sadece gece dinleyip sabaha uyandığımda öğrenmiş olucam diye düşünmeyin. sitesinde dersleri izleyip üstüne cdleri dinlediğinizde farkında olmadan öğreniyorsunuz. yıllardır varolan ben ingilizce öğrenemem önyargım kayboldu. ve şimdi zevkle öğreniyorum

  - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (28) Hayır (55)

 • Tüm yorumları gör (2)
Kapat Yorum Yayınlama Kriterlerimiz

Eğer bu ürünü satın aldıysanız ya da kullandıysanız diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için ürünün performansı ya da özellikleri ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sitemizde yayına alınmakta olan tüm ürün yorumları, siz değerli müşterilerimizin ürün seçimlerini daha sağlıklı şekilde yapabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla ekibimiz tarafından dikkatle incelenmekte olup, aşağıdaki kriterlere uygunsa yayınlanmaktadır. Yorumlarınızda ürüne ait eksi ya da artı özellikleri, kullanım esnasında yaşadığınız sorunları yazabilir, ürün hakkındaki memnuniyetinizi ya da memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz.

Hakaret veya argo içeren yorumlar, fiyat bilgisi verilen, markaları kıyaslayan, tedarik ile ilgili sorunların belirtildiği, soru sorulan, link bilgisi verilen yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu kriterlerin dışında kalan tüm yorumlar kısa süreli bir değerlendirme sürecinin ardından yayınlanmaktadır. Bu sebeple yorumların değerlendirilip yayınlanma süresi, gelen yorumların yoğunluğuna ve geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Hepsiburada'da beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, İş Bankası işbirliği ile 750 - 15.000 TL arasındaki sepet tutarınız kadar Anında Alışveriş Kredisi'nden 48 Aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
Nasıl Kullanırım?
1
İş Bankası İnternet Şubesi bilgilerinizle giriş yapın
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İş Bankası İnternet Şubesi hesabınıza Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
Bilgilerinizi kontrol edin, başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tablosu
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN