1975 yılında Jim Jannard tarafından kurulan Oakley markası, başta güneş gözlüğü olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteriyor. Dünyadaki en popüler gözlük markalarından biri olan Oakley, zararlı UV ışınlarından korunmak ve güneşli ortamlarda daha konforlu bir görüş elde edebilmek için geliştiriliyor. Oakley üretim, malzeme çeşitliliği, dizayn, yeni teknolojiler ve işlevsellik açısından yüksek standartlar belirliyor. Firma, kullanıcılarına her daim en iyi tasarımları sunmak için özel koleksiyonlar hazırlıyor. Markaya ait güneş gözlüğü modelleri içinde hem erkeklerin, hem de kadınların ilgisini cezbeden çok sayıda ürün bulunuyor. Erkek ve kadınların ortak olarak kullanabildiği sıra dışı unisex modeller de ilgi ile karşılanıyor.

Oakley Güneş Gözlüğü Modelleri

Yüksek kalitede imal edilen optik camlar, UV korumalı lensler ve darbe önleme teknolojileri ile çeşitlendirilen markaya ait çok sayıda gözlük çeşidi bulunuyor. Zevklerinize, ihtiyaçlarınıza ve kullanım önceliklerinize göre seçim yapabileceğiniz Oakley güneş gözlüğü modelleri tarzınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamanıza da yardımcı oluyor. Tam çerçeveli, yarı çerçeveli, konik, asimetrik, spor veya klasik gözlük modelleri stilinizi kusursuzlaştırıyor. Patentli Oakley güneş gözlüğü lens değiştirme kitleri sayesinde, tek bir çerçeve kullanarak birden fazla lens değişimi yapabilmek de mümkün oluyor. Siyah, kahverengi, mavi, turuncu, yeşil ve sarı gibi zengin renk yelpazesine sahip olan lensler, çerçeve üzerine kolaylıkla takılabiliyor.

TruBridge™ teknolojisi ile geliştirilen Oakley gözlük modelleri, çerçeveyi kafa ölçülerinize göre kolayca ayarlamanıza yardımcı oluyor. Modüler burun destekleri, merkezli bir görüş hattı oluşturuyor. Maksimum ped teması da eşit ağırlık dağılımı oluşturarak, gözlüğün hafif bir yapıya bürünmesini sağlıyor. Asimetrik ve kapalı sistem tasarımları ile öne çıkan markaya ait gözlük çeşitleri, rahat ve dinamik bir şekilde spor yapabilmenize destek oluyor. Oldukça hafif gövde yapısına sahip olan spor serisi Oakley gözlükler antrenman, koşu ve fitness gibi aktiviteler esnasında sıçrama ya da düşmeye neden olmuyor. Spor gözlükler ile bisiklet kullanabilmek, kano yapmak ya da tempolu bir şekilde spor yapabilmek mümkün oluyor. Patentli Oakley çerçeveleri, gözlüğün sadece burun köprüsüne ve kulak arkasına temas etmesini sağlayarak, dengesiz basınç noktalarını da ortadan kaldırıyor.

Oakley Güneş Gözlüğü Fiyatları

Oakley güneş gözlüğü fiyatları ürünün modeli, türü, rengi, tasarımı, malzeme kalitesi, çerçeve ve cam özellikleri gibi çeşitli detaylara bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Farklı teknolojiler ile üretilen çerçeve ve camlar, fiyat üzerinde oldukça belirleyici oluyor. Kurulduğu günden itibaren 540’ın üzerinde patentli teknoloji geliştiren Oakley, kullanıcılara her daim farklı ve yenilikçi seçenekler sunuyor. Oakley güneş gözlükleri, geleneksel kullanımların yanı sıra, üst düzey sporcular tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Performansa odaklanan firma, güneş gözlüklerini sürekli daha iyi hale getiriyor. Özgün tasarımlara imza atmak, yenilikler yaratmak, sorunları tespit etmek ve yaratıcı çözümler bulmak Oakley'in genlerinde bulunuyor. Bu özveri, Oakley güneş gözlüğünü geleneksel bakış açısının ötesine taşıyor.

Oakley'nin Yüksek Çözünürlüklü Optik (HDO) lensleri, görsel bozulmaları ve renk kayıplarını ortadan kaldırıyor. HDO teknolojisi, Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü netlik test gereksinimlerinin dahi üzerinde bir performansa imza atıyor. Bu fonksiyon sayesinde, özellikle seyir halindeyken farklı nesneleri daha kolay ayırt edebilmek mümkün oluyor. Oakley iz önleme teknolojisi ise ter, yağ ve kir gibi görüş alanını kısıtlayan etmenlerin gözlük üzerine yapışmasını engelliyor. Markaya ait "HD Polarized" lensler ile, üst düzey UV filtreleme elde ediliyor. Oakley polarize güneş gözlükleri, rekabete dayalı sporlarda da kullanıcılara benzersiz avantajlar sağlıyor. Ayrıca markanın, farklı ışık koşullarında otomatik olarak renk değiştiren fotokromik lensleri de bulunuyor.

Oakley 2017 Güneş Gözlüğü Modelleri

22 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Oakley
  2. Osse
  3. Exess
  4. Ray-Ban
  5. De Valentini
  6. Juliano
  7. Aston Martin
  8. Silvio Monetti
  9. Rainwalker
  10. Emilio Pucci
  11. Guess
  12. Swing
  13. Dicaprio
  14. Xloop
  15. ITALIA INDEPENDENT
  16. Diesel
  17. Infiniti Design
  18. Eyeye
  19. Tom Ford
  20. Daniel Klein
  21. Belletti
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Çerçeve Tipi
 6. Çerçeve Rengi
 7. Satıcı
 • Marka Oakley
DSACategoryId/2147483632/1120745
BAŞA DÖN