Oki Yazıcılar

Yazıcılar, hayalgücünün kağıt üzerinde aldığı şekli önünüze seren teknik malzemelerdir. Hayal ettiğiniz şeyin mükemmel bir şekilde kağıt üzerinde belirmesi sizin için bir tutkuysa, iyi bir yazıcının ne anlama geldiğini de biliyorsunuz demektir.

Yazıcılar, kalem kağıdın havasını söndüreli uzun bir zaman olmamakla birlikte, pek çok çeşitte üretilmeye başlanmış, artık modern ofislerin ve eğitim düzeyi yüksek evlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Üretilen eserlerin bir an önce görüntülenmesi bugünün teknolojisinde bir alışkanlık yarattığından, artık kimse işini kağıt üstünde görmek için fazla beklemek istemez.

Oki Yazıcılar

Oki yazıcı modelleri, nokta vuruşlu yazıcı endüstrisinde yarım yüzyıla yakın bir deneyimle üretilir. Marka emeğinizi, birikimlerinizi, işinizi emanet edebileceğiniz güvenilir ürünler sunar. 50 yıla yakın zaman boyunca yazıcı sektöründeki tüm gelişmelere eşlik etmiş, tüm sıkıntıları bizzat gözlemlemiş ve tüm çözümlere bizzat katkı vermiş, uzman bir ekibin ortaya çıkardığı eserlerdir.

Oki markasının ürünleri performansıyla kullanıcısını memnun eder. Hem nokta vuruşlu modelleri hem laser yazıcıların pek çok ortak özelliği vardır. Sınıfındaki yazıcıların iki katı kadar uzun çalışabilmeleri, yoğun iş temposu yaşayan iş yerleri için ürünleri ideal çözüm haline getirir. Ürünler çalışanlarınızın işini kolaylaştıran, acil durumlarda zaman kaybını engelleyen yüksek performansıyla, her zaman güvenebileceğiniz bir ofis malzemesidir.

Oki yazıcılar hızlı ve kaliteli üretim yapar. Acil durumlarda sizi yarı yolda bırakmaz. Mükemmel baskı sonuçları için uzun zaman dilimlerine ihtiyaç duymaz, saniyede 435 karaktere ulaşabilen seri baskı zamanlamasıyla işinizi hızlandırır. Hiçbir zaman makinelerin önünde baskı kuyrukları oluşmaz.

Modeller basit ve kullanışılıdır. Ürünlerin kullanım kolaylığı sayesinde, işe yeni başlamış acemi bir stajyer de kendisinden en yüksek verimi almakta zorlanmaz. Tüm ofis çalışanlarının kolayca kullanabileceği, basit ve pratik fonksiyonlara sahiptir.

Oki yazıcılar gürültüsüz çalışır. Düşük ses seviyesini istediğinizde daha da düşürebilen sessiz mod özelliğiyle varlığını bile hissettirmez. Baskıya yolladığınız dokümanın sesini sadece çıktığında duyarsınız.

Ürünler ayrıca dayanıklı ve hassastır. Yazıcılar, darbeye dirençli kasasıyla en dar ve sıkışık alanlarda bile sağlam kalır, kolayca kırılmaz, arızalanmaz. Modellerin patentli optik sensörü, formlarınızı milimetrik algılar ve ofisinizde günlük form yazdırma işlemi hızlanır, formlar çöpe gitmekten kurtulur. Yazıcılar en mükemmel çıktıları önünüze koymasına olanak tanır.

Oki yazıcı modelleri ekstra mesailer için de uygundur. Aynı sınıftaki diğer yazıcıların aldığının neredeyse iki katı kalınlığındaki çok parçalı formları ve kağıtları alabilir. Yine de yavaşlamaz, aynı performansla çalışmaya devam eder. En uzun mesai gecelerinde bile maksimum verimle çalışır. Ürünler, düşük enerji tüketimiyle, kullanım maliyetlerinizi ve elektrik tüketiminizi asgariye indirir, karbon salınımınızı azaltır. Çevreyi korumanıza yardımcı olur, üretirken tüketmenizi engeller.

Yazıcılar uzun ömürlüdür. Dişli tahrik sistemi ve koruyucusuyla ondan uzun süre faydalanabilirsiniz. Ofisinizin demirbaşı olmaya adaydır.

Oki Yazıcı Fiyatları

Oki yazıcı modellerinin ürün gamı çok geniştir. Ürün özelliklerine göre değişen fiyat alternatifleri her ihtiyaca, her bütçeye uygun çözümler sunar. Kalabalık bir ofisin bütün gün boyunca çalıştırabileceği dev bir yazıcıyı da, bir üniversite öğrencisinin tez yazarken kullanacağı küçük bir alternatifi de Oki'nin yelpazesinde bulabilirsiniz.

Sadece yazıcı olarak kullanabileceğiniz alternatiflerin yanında, fotokopi, faks ve ve tarayıcı hizmeti de alabileceğiniz Oki ürünleri mevcuttur. Sizin ihtiyacınız neyse, Oki'de onun için bir çözüm vardır.

Üstelik ürününüzü kaydettirdiğinizde hiçbir ekstra maliyet olmadan uzatılan 3 yıllık garanti avantajından faydalanabilirsiniz. Oki, tecrübesi, üstün teknolojisi, kullanım kolaylığı, düşük maliyeti, hızı ve baskı kalitesiyle işinizi kolaylaştıran bir çözüm ortağıdır.

Yazıcı modellerini, şeritleri, drum ünitelerini ve farklı renklerdeki toner çeşitlerini dilediğinizce inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

OKI Yazıcı Fiyatları ve Modelleri

403 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. BARKODSARF
  2. HP
  3. ReTech
  4. Toner Max®
  5. Canon
  6. Epson
  7. Pluscopy
  8. Neon
  9. İnkwell
  10. Xerox
  11. BK
  12. Kripto
  13. EndlessPrint
  14. Ekoset
  15. Teknosarf
  16. OKI
  17. Samsung
  18. Brother
  19. Sanzio
  20. Photo Ink
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka OKI
DSACategoryId/2147483646/3013118
BAŞA DÖN